WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Скорпіон – знак зодіаку - Реферат

Скорпіон – знак зодіаку - Реферат


Реферат на тему:
Скорпіон - знак зодіаку
23 жовтня - 22 листопада
Це люди, народжені під знаком Скорпіона. Вони схильні до підозрілості але люб'язні і привітні. Якщо вони розумні, то їх вимова вишукана. Вони добре розуміють смисл і потрібність уживання слів. Люди, народжені під цим знаком красномовні.
Народжені під знаком Скорпіона мають робити вибір із чисел народжених під знаком: діви, Риб або терезів.
Характер
З сильною волею і з почуттям незалежності, при цьому великодушний не дивлячись на показову черствість спочатку недовірливі і стримані взагалі інтересний характер. Дуже проблематичний часто схиляються до містики, піддаються впливу чужої волі, магії. Конфлікти між надвисокими і низькими; з одного боку - гнів, злість, з другого - високий ідеалізм і сильна потреба в розумінні. Рвучість до духовного розвитку, спрага знати і наполегливість в їх досягненні, рішучість часто дуже симпатична натура, але з внутрішніми суперечками.
Професії
Лікарі, хірурги, дантисти, письменники.
По темпераменту - флегматики.
Любов
Велика пристрасть і почуття, при цьому готові приносити жертви, часта втрата коханої людини. Благополучні дні:
дні - вівторок
число - 9
колір - темно-червоний.
Успіхи
В молодості хвилювання і переміни, поки що не розвинуться і не загартує характер, успіхи в більшості випадків після 30-ти років. Виграють особливо після того як одружуються, з допомогою досягання своєї мети.
Таємниця каменя
"Коли сонце входить в знак Скорпіона, якими править Марс, родяться люди Любині, уперті, люблять науку, часто схильні до влади, іноді меланхоліки" - писав Тих де Браг в своїй "Книга гороскопів" Їх дорогоцінності - цеаквамарин, карбункул, корал і головний талісман - перстень або браслет форми змії.
Аквамарин - гарний, прозорий, зеленувато-голубий камінь - в давнині і в середині століття рахували амулетом щасливих одружений союзів. У Франції наречені обмінювалися перснями з аквамарину, вірячи, що завдяки цьому їхнє життя пройде взаємній любові і уваги.
Мореплавці і рибаки також вірили в чудодійну силу аквамарину. Той, хто його носив, не боявся небезпеки плавання.
Камінь кольору "моря і повітря" так як би повинне був знімати біль з горла і зубів, тому людям, потерпаючим від цих недомагань. Лікарі радили носити браслети із справленими в срібло аквамарин.
В Римі карбункул був талісманом вагітних жінок, думали, що він прибавляє їм життєдайну силу і забезпечує благополучні ради.
А середині століття його носили головним образом чоловіки, особливо воєнні, так як камінь повинен був охороняти від ран і зупиняти кровотечі. Він проганяв чорні думки і розвіював меланхолію, тому астрологи рекомендували його людям, народженим під знаком Скорпіона.
Третім дорогоцінним каменем-талісманом для народжених під цим знаком був корал. В Єгипті він був посвячений Азидом. А в Греції і Римі - Афродітою. Коралові амулети підвішували над колисками новонароджених, це повинно було їх берегти від дурного ока.
Корал охороняв також від блискавки, його сила відлякувала демонів і відганяла спокусу, тому серед християнського духовенства розповсюджувалися традиції носіння коралових браслетів. Корали, розмішані в воді, рахувалися засобом проти хвороби горла, а попіл від спалених коралів, розтертий з жиром, лічив рани і опіки.

 
 

Цікаве

Загрузка...