WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Компанія Оріфлейм - Реферат

Компанія Оріфлейм - Реферат

винагороду. Чим більшому числу своїх знайомих Ви запропонуєте можливість додаткового заробітку, тим більшу винагороду одержите!
Бізнес з Оріфлейм - це спілкування з людьми, нові знання, нові обрії. Беручи участь у Семінарах і Конференціях Оріфлейм, ви зустрічаєтеся з людьми із самих різних міст і країн. Це захоплюючий бізнес!
Ваш партнер - Оріфлейм
Консультант Оріфлейм може бути упевнений у своєму партнері по бізнесі.
Наша компанія - серйозна міжнародна корпорація, що діє в рамках законодавства тієї країни, на території якої розташоване представництво Оріфлейм, з чіткою цивільною позицією, про що свідчать благодійні акції компанії і та участьь, що компанія приймає в житті різних міст країни.
Початок співробітництва з Оріфлейм - оформлення Договору, на підставі якого і будується співробітництво Консультанта і Компанії. Оріфлейм - стабільний і надійний партнер. Саме це допомогло багатьом нашим Консультантам пережити кризу 1998 року.
Оріфлейм незмінно виконує свої зобов'язання по виплаті премій і бонусів Консультантам. Компанія прагне запропонувати своїм партнерам як можна більш високий рівень сервісу.
Оріфлейм організовує різні програми навчання і мотивації своїх Консультантів, а також заохочувальні поїздки в різні країни світу. Компанія забезпечує можливу підтримку в засобах масової інформації, працюючи з друкованими виданнями і телебаченням.
Як заробити гроші!
Компанія Оріфлейм надає наступні можливості для Консультантів:
Продавати продукцію компанії й одержувати негайний дохід.
Запрошувати в компанію нових Консультантів, навчати їх, допомагаючи їм зрозуміти суть нашого бізнесу і даючи їм можливість заробляти разом з "Оріфлейм"
Ті, хто пропонує продукцію компанії Оріфлейм клієнтам, заробляють добре. Ті, хто запрошує в бізнес нових Консультантів, заробляють дуже добре!
Якщо число Ваших клієнтів збільшується, у Вас стає більше замовлень, більше відповідальності, і... менше часу! Щоб допомогти клієнтам здобувати якісну продукцію Оріфлейм, навчите Ваших друзів продавати - і Ви навчите їх заробляти! Оріфлейм, у свою чергу, заохочує Вас на те, щоб Ви запрошували в бізнес інших і навчали їх продавати.
Наступна ступінь - передати новому Консультанту уміння і навички запрошувати в наш бізнес нових людей. Ви навчаєте свого Консультанта тому, як спонсорувати. У Плані Успіху передбачене заохочення за цей новий рівень Вашого бізнесу.
Далі Ви навчаєте свого Консультанта тому, як навчити його нових Консультантів продавати і... запрошувати в бізнес їхніх нових Консультантів.
І за цей новий виток розвитку Вашого бізнесу компанія Оріфлейм винагороджує вас!
Приклад
Припустимо, у Вас є 20 клієнтів, що щомісяця купують по чотирьох продукту кожний за ціною 6.00 у.
Ви одержали від клієнтів: 480 у.о.
Ви заплатили компанії: 369 у.о.
Ваш прибуток: 111 у.о.
Запрошуйте в компанію Оріфлейм нових Консультантів
Поділяєтеся своїм секретом успіху в Оріфлейм і запрошуйте в компанію нових Консультантів для створення власної команди. Створивши власну команду Консультантів, Ви зможете додатково заробляти до 21% із продажів Вашої команди, а також заробляти на продажах тих, кого запрошують Консультанти Вашої групи.
Продукція Оріфлейм
Чоловіча колекція "Glacier"
Спрей дезодорант-антиперспірант Glacier Glacier Antip.
Deo spray
Для нього немає перешкод! Дезодорант контролює потовиділення і захищає від небажаного запаху протягом дня. Додає шкірі свіжий, підбадьорливий аромат туалетної води Glacier. 150 міл.
Туалетна вода Glacier
Glacier edt
Свіжість на межі можливого! Підбадьорливий аромат для активних, вільних духом чоловіків. Терпкі аромати розмарину і полину з іскорками м'яти сплітаються з глибокими деревинно-амбровими нотам. 100 міл.
Чоловічий дезодорант-антиперспирант 24-годинної дії Glacier
Glacier 24h Antip. Deo
Йому все по плечу! Дезодорант забезпечує захист від небажаного запаху протягом дня і контролює потовиділення. Не містить спирт. 50 міл.
Зволожуючий бальзам після гоління Glacier
Glacier After Shave balm
Вибір активних чоловіків! Бальзам заспокоює роздратовану шкіру після гоління, захищає і робить її більш гладкої і свіжою. 50 міл.
Гель для душу Glacier
Glacier shower gel
Очищає шкіру і додає їй свіжий, підбадьорливий аромат туалетної води Glacier. 200 міл.
Зволожуюча піна для гоління Glacier
Glacier moisturizing shaving foam
М'яка піна полегшує процес гоління, воложить шкіру і захищає її від роздратувань. Легкий, свіжий аромат сподобається спортивним чоловікам. 200 міл.
Засоби для догляду за волоссяя
"Професійна серія"
Антивіковий шампунь "Професійна серія"
Hair Solutions Anti-Ageing shampoo
Унікальна формула потрійної дії повертає красу і силу волосся, ослабленим часом, і перешкоджає їх старінню. Рослинні протеїни зміцнюють волосся зсередини, вітамін Е и про-вітамін B5 зволожують їх, а соєві протеїни додають обсягу. Використовуйте регулярно - і ваше волоссяя знайдуть нову життєву силу. 250 міл.
Антивікова маска "Професійна серія"
Hair Solutions Anti-Ageing Firming Mask
Маска для інтенсивного догляду за волосся, ослабленими часом. Рослинні протеїни зміцнюють волосся зсередини, вітамін Е и про-вітамін B5 воложать їх, а соєві протеїни додають обсяг. Нанесіть на чистий волосся, залишіть засіб на 5 хвилин, потім змийте. 125 міл.
Антивіковий кондиціонер "Професійна серія"
Hair Solutions Anti-Ageing Conditioner
Формула потрійної дії для волоссяя, ослаблених часом, - рослинні протеїни зміцнюють волосся зсередини, вітамін Е и про-вітамін B5 воложать, а соєві протеїни додають волосся обсяг. Після застосування волоссяя легко розчісуються. Нанесіть на кілька хвилин на чистою, вологою волосся, змийте теплою водою. 250 міл.
Рідке мило для рук
Рідке мило для рук "Молоко і мед - Золота серія"
Milk & Honey Gold Liquid handsoap
Рідке мило c розкішною текстурою дбайливо очищає шкіру рук. Містить живильні речовини і вітаміни, отримані з молока і меду, що харчують і воложать шкіру. Флакон з дозатором дозволяє витрачати засіб більш ощадливий. 300 міл.
Рідке мило для рук "Молоко і мед - Золота серія". Змінний флакон
Milk & Honey Gold Liquid handsoap refill
Тепер не потрібно купувати ще один флакон з улюбленим рідким милом для рук. Змінний блок завжди під рукою! Варто тільки переставити дозатор - і можна знову насолоджуватися живильною текстурою і ніжним, природним ароматом. 300 міл.
Колекція парфумованих бальзамів
Парфумовнний бальзам Volare
Volare Touch Up ScentedBalm
Насичений бальзам з жіночним квітковим ароматом парфумованої водиVоlаrе. Наносите на зони пульсу. 15 міл.
Парфумований бальзам Elvie
Elvie Touch Up Scented Balm
Насичений бальзам з ніжним, романтичним ароматом туалетної води Elvie. Наносите на зони пульсу. 15 міл.
Парфумований бальзам Serene
Serene Touch Up Scented Balm
Насичений бальзам із квітчасто-деревним ароматом туалетної води Serene. Наносьте на зони пульсу. 15 міл.

 
 

Цікаве

Загрузка...