WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Компанія Оріфлейм - Реферат

Компанія Оріфлейм - Реферат

здорових добровольцях (старше 18 років).
Місцеві і міжнародні становища знаходяться під контролем, гарантуючи виробництво безпечної, ефективної і легальної продукції.
Натуральна шведська косметика
Природний вибір
Дбайливо відносячи до навколишнього середовища, Оріфлейм бере від природи все краще. Продукція Оріфлейм створюється за допомогою новітніх технологій з високоякісних компонентів природного походження - фруктів, квітів і інших рослин. Природа - одне з кращих джерел натхнення, ми випробуємо глибоку повагу і піклуємося про неї. Саме тому всі природні інгредієнти, що ми використовуємо, надходять з відновлюваних джерел. Ми завжди діє таким чином, щоб не наносити природі ніякої шкоди. Утилізовуюче упакування - ще одна необхідна умова виробництва косметики Оріфлейм.
Шведський стиль
Оріфлейм - шведська компанія, тому в неї шведський підхід до призначення і ролі косметики. Компанія Оріфлейм черпає своє натхнення в природній красі шведських жінок, тому наша косметика не ховає, а підкреслює природну красу.
При створенні дизайну своєї продукції Оріфлейм спирається на традиції шведського стилю. Дизайн наших косметичних засобів відрізняється відсутністю надмірностей, елегантністю і чистотою ліній.
У 2002 році компанія Оріфлейм відсвяткувала 35-у річницю своєї роботи на міжнародному ринку косметики! Півтора мільйона наших продавців-консультантів поширює продукцію в 55 країнах світу. Ми пишаємося дійсною шведською якістю продукції: сучасністю, лаконічністю і високими технологіями.
Краса Оріфлейм
Оріфлейм - це природна високоякісна косметика, створена по найсучаснішій технології. Наш принцип - сполучення кращого в науці з кращим у природі. Вибираючи косметику і засоби по догляду за шкірою для себе і своєї родини, можете бути упевнені - за свої гроші Ви одержуєте чудову якість!
Переваги Оріфлейм
Бути Консультантом Оріфлейм - просто, прибутково і приємно! Ввійшовши у світ Оріфлейм, Ви отримуєте унікальну можливість довідатися більше про косметику і заробити додаткові гроші на продажах! Оріфлейм надає Вам можливість вибору - Ви можете працювати з нами лише для заробітку "кишенькових грошей", чи зробити продаж косметики своєю повноцінною роботою і побудувати серйозну кар'єру!
Від Вас не потрібно визначеного рівня освіти, чи досвіду яких-небудь капіталовкладень - люди усіх віків знайшли успіх і зробили кар'єру разом з Оріфлейм!
Бізнес з Оріфлейм - це Просто
Вам не буде потрібно попередній досвід продажів. Ви просто запрошуєте друзів і знайомих, показуєте їм каталог Оріфлейм, рекомендуєте продукцію. З більш ніж 550 найменувань Ви обов'язково знайдете, що порекомендувати кожному члену родини, кожному знайомому - на кожний день і для особливих випадків, для подарунків і для кожного індивідуально.
Ваші перші клієнти - це ваше найближче оточення: друзі, родичі, сусіди, товариші по службі. А взагалі, Ваші клієнти - це всі люди, що вас оточують. Усі вони користаються косметикою і десь її регулярно купують. Чому ж ми не можемо запропонувати їм свої послуги Консультанта і допомогу у виборі косметики?
Бізнес з Оріфлейм - це Прибутково:
Ви дістаєте негайний прибуток від продажу: цей прибуток - різниця ціни, зазначеної в каталозі, і ціни для Консультанта.
Ви одержуєте бонуси (премії) від компанії: чим більше каталогів Ви покажете своїм Клієнтам, тим більше замовлень Ви розмістите. Чим більший обсяг продажів у Консультанта - тим більше він одержує бонусів!
Бізнес з Оріфлейм - це Приємно:
Ви просто спілкуєтеся з друзями і знайомими. Наші Консультанти самі мають можливість користатися якісною продукцією Оріфлейм зі знижкою. Таким чином, Консультант рекомендує знайомим продукцію, яку любить сам і в якості якої упевнений. Крім того, Консультанти Оріфлейм одержують подарунки від компанії і можливість користатися додатковими знижками. Консультанти першими мають можливість спробувати новинки каталогу.
Прямі продажі
Оріфлейм - це косметична компанія, що продає високоякісні натуральні засоби по догляду за шкірою і декоративною косметикою. Свою продукцію компанія Оріфлейм поширює не через традиційну мережу роздрібної торгівлі, а через незалежних Консультантів. Прямі продажі дозволяють клієнтам одержувати практичні поради, а також заряджатися гарним настроєм від людей, яких вони знають і яким довіряють. Купувати прямо - це зручно і надійно!
Бути Консультантом Оріфлейм - виходить, мати можливості необмеженого доходу, кар'єрний і особистісний рости, а також чудову можливість - відчувати себе часточкою дружного колективу!
Компанія Оріфлейм відома своїм командним духом, можливістю самостійного керування на місцях і атмосферою успішного підприємництва.
Можливості для всіх!
"Наша місія - дати покупцю максимально простий і зручний доступ до косметики і надати людям можливість побудувати власний динамічний бізнес і поліпшити свій рівень життя."
Для Клієнтів
Купуючи косметику в Консультанта Оріфлейм, клієнт має великі переваги:
Індивідуальні консультації по підбору косметичних засобів
Доступні ціни
Зручність покупки
Економія часу
Гарантія якості
Клієнт одержує індивідуальну консультацію по підборі косметичних засобів і може протестувати новинки перш, ніж зробити замовлення. Крім цього, індивідуальне обслуговування дає ще одна перевага: Консультант Оріфлейм, знаючи потреби і переваги своїх Клієнтів, а також одержуючи найбільш достовірну і свіжу інформацію прямо від Компанії, завжди зможе запропонувати Клієнту саме те, що необхідно особисто йому, і тоді, коли покупку можна зробити найбільше вигідно.
Компанія Оріфлейм пропонує оптимальне сполучення "ціна-якість". Уникаючи ланцюжка постачальник-посередник-магазин-покупець, ми уникаємо і невиправданого підвищення витрат, а виходить, і завищеної ціни. Таким чином, Клієнт Оріфлейм одержує можливість здобувати нашу продукцію за розумною ціною.
Також у Клієнтів Оріфлейм їсти можливість зробити покупку в комфортних умовах і заощадивши час. Консультант привезе каталог, прийме замовлення і доставить замовлену продукцію в зручне для Клієнта час і в зручне місце. До того ж, клієнт завжди купує продукт найвищого класу: якість косметики гарантована компанією Оріфлейм.
Для Консультантів
Додатковий доход
Вибір зручного часу для роботи
Організація власного бізнесу без капіталовкладень
Зустрічі з новими людьми
Можливість персонального росту
Ви можете продовжувати трудитися на основному місці роботи, а у вільний час просто показувати каталоги своїм знайомої, колегам по роботі, словом, усім, з ким Ви спілкуєтеся щодня.
Ви самі робите вибір, коли і скільки часу ви будете присвячувати роботі з Оріфлейм. Робота у вихідні дні, вечорами, по 1 годині в день чи повна зайнятість - цеможливість зробити вибір, Ваш особистий вибір.
Почавши продавати і заробляти, Ви можете поділитися враженнями про свою роботу з іншими. Консультант Оріфлейм може порекомендувати своїм знайомим можливість додаткового заробітку. І, крім прибутку від особистих продажів, Ви будете одержувати від компанії ще і додаткову

 
 

Цікаве

Загрузка...