WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Механічне і теплове устаткування в барах - Реферат

Механічне і теплове устаткування в барах - Реферат

для торцевої фіксації фільтра у барної склянці, пружина - для бічної.
Для приготування газованої води і гристих коктейлів у барах використовують сифони з балончиками вуглекислого газу, а для збереження льоду на робочому місці - контейнери для льоду.
У процесі готування коктейлів бармен користується інструментом для розкриття консервних банок, пляшок, щипцями для льоду і закусок, мірними склянками, мензурками місткістю 50, 100, 200, 500 см3 для дозування напоїв, графинами, глечиками для сиропу, соків, терткою для цедри і шоколаду, обробною дошкою, мешочками для здрібнювання льоду, ножами для нарезування закусок, лимонів, фруктів, соковижималкою. Для дозування компонентів коктейлів застосовують дозаторные пробки, для ароматизації їх - пробки-крапельниці, пробки з разбризгувачем, для закривання початих пляшок - барні стопорні пробки.
Коктейлі подають у різноманітному скляному посуді: чарках, фужерах, конусних келихах місткістю 150, 200, 250, 350 см3, скляних чашках.
Організація робочого місця бармена. Робоче місце бармена повинно бути обладнано всім необхідним для роботи. На підносах, покритих лляними серветками або рушником, розміщають посуд для подачі коктейлів, перевіряють наявність інвентарю (шейкера, мірного посуду, ложок, щипців, ключів для розкриття банок, пляшок із водою, штопора, рушники для протирания стійки) Все це розміщують на робочому місці бармена злівої сторони.
Пляшки з напоями, сиропи, соки ставлять у визначеній послідовності на постійні місця справа. У одному ряду розташовують зліва праворуч: гарніри до коктейлів (фрукти в сиропі, здрібнені горіхи, шоколад, часточки, кружечки фруктів і ін.), а в другому ряду перед ними графини із сиропами і соками. Перед барменом повинна знаходитися обробна дошка для нарізки фруктів, цитрусових і інших продуктів.
Найбільш правильно налагодити технологічну діяльність кафе або ресторану вдається тільки за умови грамотного поєднання високопродуктивного технологічного і теплового устаткування. Початок роботи будь-якого підприємства громадського харчування не може обійтися без професіонально виконаного проекту, в якому детально розписані всі етапи його організації.
Перед початком проектування у першу чергу необхідно виходити з концепції закладу, технології виробництва, позицій меню і кількості посадочних місць, а також з дизайнерських особливостей приміщення. Ця інформація дає можливість визначитися з необхідним переліком технологічного устаткування.
Необхідними умовами для правильної організації технологічного процесу приготування їжі є: дотримання поточності технологічних процесів, оптимальна площа виробничих приміщень і раціональне розміщення в них устаткування.
Дуже велику увагу потрібно приділяти вибору устаткування: чим вищий клас устаткування, тим вища якість продукції, що виробляється.
Як правило, в кожному ресторані є барна стойка, яку необхідно обставити відповідним устаткуванням. Пропонується встановити барне устаткування передових фірм-виробників, таких як: "Aristarco" (Італія), "Macap" (Італія), "Bras" (Італія) та ін.
Італійська фірма "Macap" спеціалізується на виробництві високоякісного устаткування для барів і ресторанів. В асортименті представлені механічні і електричні СОКОВИЖИМАЛКИ для цитрусових, БЛЕНДЕРИ для приготування молочних і фруктових коктейлів, МІКСЕРИ, а також КАВОМОЛКИ.
Сокоохолоджувачі фірми "Bras" призначені для охолоджування, демонстрації і продажу різних негазованих напоїв або соків у кафе, ресторанах, кафетеріях і барах. Корпус сокоохолоджувачів виконаний з неіржавіючої сталі з удароміцними пластиковими вставками; вони оснащені прозорими знімними контейнерами, виконаними з харчового полікарбонату; моделі розрізняються об'ємом і кількістю місткостей; моделі серії AB і BS - фонтанного типу, серії JOLLY - активаторного типу.
Ця італійська фірма є також виробником АПАРАТІВ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ГАРЯЧОГО ШОКОЛАДУ. Вони оснащені прозорими знімними контейнерами, виконаними з харчового полікарбонату, забезпечені лопатями для перемішування.
Все це устаткування достатньо надійне, його деталі виконані з міцних матеріалів, які дозволяють використовувати його цілодобово, тому що, у відмінності від побутової техніки, це обладнання - професійне.
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Богушева В.И. Бары и рестораны. Исскуство обслуживания. - Ростов-на-Дону: Феникс, 1999.
2. Евсевский Ф. Библия бармена. Большая книга бара. - М.: Авангард, 1997.
3. Захарченко М.Н., Кучер Л.С. Обслуживание на предприятиях общественного питания. - М.: Экономика, 1986.
4. Келлинг А., Фогель Г. Руководство для официантов / Пер. с нем. А. В. Любарского. - М.: Экономика, 1980.
5. Корщунов Н.В. Организация обслуживания в ресторанах. - М.: Высшая школа, 1980.
6. Надежин Н.А. и др. Современный ресторан и культура обслуживания. - М.: Экономика, 1974.
7. Пилекина Д.П., Гольдберг Е.М. Пособие для официанта. - М.: Экономика, 1972.
8. Пособие для работников общественного питания: Сокр. Пер. с нем. / Э. Гундлак, Ф. Мюллер, Г.-Д. Ремус и др; Под ред. Ф. Мюллера. - М.: Экономика, 1981.
9. Ридель X. Бары и рестораны. Техники обслуживания. - Ростов н/Д: Феникс, 2002.
10. Уильям Л. Карл. Организация обслуживания на предприятиях массового питания: Пер. С англ. - М.: Экономика, 1979.
11. Уокер Дж.Р. Введение в гостипреимство / Пер. с англ.. - М.: ЮНИТИ, 1999.
12. Эгертон-Томас Кристофер. Ресторанный бизнес. Как открыть и успешно управлять рестораном / Пер. с англ. - М.: Рос Консульт, 1999.

 
 

Цікаве

Загрузка...