WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → ІФОФАКБ “Укрсоцбанк» (Звіт) - Реферат

ІФОФАКБ “Укрсоцбанк» (Звіт) - Реферат


звіт
про виробничу практику:
ІФОФАКБ "Укрсоцбанк"
ПЛАН
ВСТУП
1. Дати загальну характеристику банку, а саме, назву банку, місце знаходження. Організаційно: правова форма, цілі і напрямки діяльності ( статутні дані).
2. Ознайомитись з організаційно- управлінською структурою банку положення про структурні підрозділи, посадові інструкції, короткий опис.
3. описати матрицю послуг банку (класифікувати і коротко описати банківські операції та послуги).
4. Ознайомитись з розміром, структуру депозитного та кредитного портфеля банку.
5. Дати характеристику організації валютних операцій.
6. Ознайомитись з організацією розрахункових операцій.
7. Управління трудовими ресурсами (категорії працюючих їх структура, заходи щодо покращення використання трудових ресурсів).
8. Управління витратами банку (структура витрат планування витрат).
9. Управління доходами банку (структура та джерела утворення доходів, тарифна політика банку).
10. Аналіз розміру динаміки та структури кредитного портфеля банку:
- сутність кредитного портфеля;
- проаналізуйте розмір кредитного портфеля за попередні періоди;
- проаналізуйте структуру кредитного портфеля (кредит юридичної та фізичної особи, довгострокові та короткострокові, за видами кредитів).
ВИСНОВОК.
Вступ
Першими банківськими установами, що нагадували банки були окремі церковні храми. Вони були надійними для збереження цінностей недоторканість яких гарантувалася шанобливим ставлення до релігії (Ефейський, Дельфійський). Потім відкривалися торгівельні або ремісничі підприємства.
Банк ( іт. банко-лавка). Попередниками банків Палії були середньовічні міняйли вони тримали грошові вклади від купців видававши при цьому письмове посвідчення про суму грошей. А також спеціалізовувались на обміні грошей різних міст та держав. З часом міняйли стали використовувати ці кошти для кредитування громадян міст та держав.
Банк - це особливий вид капіталотворчого пірпиємства, яке мобілізує вільні ресурси, клієнтів та інші грошові кошти. Розподіляє їх відповідно до потреб між суб'єктами ринкових відносин а також надає інші послуги.
Банки і банківська система - це економічні структури, які становлять один із типів фінансових посередників у системі ринкової інфраструктури загалом.
У ринковій економіці вартість посередницького капіталу є однією із функцій ринкових сил, яка відображає поряд з іншими явищами попит і пропозицію фінансові цілі даного типу посередники, а також потенційний ризик як кінцевого споживача капіталу так і посередника, який забезпечує цей капітал.
Банківська система України сформувалась у 1991 р. і складається з двох рівнів. Така побудова пов'язана наглядом держави та перевагою у грошовій сфері.
І розділ
ІФОФ АКБ "Укрсоцбанк" є одним із найбільших системних банків України. За 14 років роботи банком створено розгалужену мережу у всіх регіонах України із більш як 500 філій та відділень. Свідченням успіху АКБ "Укрсоцбанк" вважає довіру своїх клієнтів. На сьогодні кількість приватних клієнтів банку складає майже 6000 тисяч осіб. Багатий досвід та сучасні фінансові технології дозволяють банку досягти значних результатів. Укрсоцбанк пропагує своїм клієнтам повний спектр банківських послуг.
1. Капітал АКБ "Укрсоцбанк" становить 616,3 млн.гри. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
2. Чисті активи АКБ "Укрсоцбанк" складають 6 036, 3 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
3. Кредити надані клієнтам складають 3 804 млн.грн. (за цим показником банк посідає 4-те місце у банківській системі України). У структурі кредитного портфелю АКБ "Укрсоцбанк" провідне місце займають кредити юридичним особам - 3 028 млн.грн.
4. Залучені кошти клієнтів банку складають 4 969 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України).
5. Кошти фізичних осіб, розміщених в АКБ "Укрсоцбанк" становлять 2 340 млн.грн. (за цим показником банк посідає 5-те місце у банківській системі України); з них строкові депозити складають 2 000 млн.грн., кошти до запитання - 340 млн.грн.
В своїй практичній діяльності АКБ "Укрсоцбанк" дотримується економічних нормативів діяльності, встановлених Національним банком України. Показники економічних нормативів діяльності банку значно перевищують нормативні значення, що свідчить про стабільність фінансового стану АКБ "Укрсоцбанк".
ІСТОРІЯ, ПОСЛУГИ, СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ "УКРСОЦБАНКУ".
АКБ "Укрсоцбанк", заснований у вересні 1990 року, сьогодні є одним з найбільших системних банків в Україні. За роки свого Існування Банк завоював стійкий авторитет надійної та стабільної фінансової установи, що стрімко розвивається й оперативно реагує на зміни ринку. На сьогоднішній день Укрсоцбанк пропонує повний спектр банківських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.
Обсяг коштів юридичних осіб на термінових і поточних рахунках досяг на 01.01.05 р. З 631 598 тис. грн. Приріст цього показника, у порівнянні з 1 січня 2004 року, складає 63,8% або 1 413 995 тис. грн. в абсолютному вираженні. Кошти на рахунках приватних клієнтів АКБ "Укрсоцбанк" на 1 січня 2005 року досягли 2 028 350 тис. грн., темп приросту склав 21,4%,
Поточний результат діяльності Банку на 1 січня 2005 року був на рівні 85 710 тис. грн., що перевищує торішній показник на 42,6% або на 25 603 тис. грн. Баланс банку на 01.01.2005р. розміщений в додатку 1.
Банк виконує роль системного фінансового інтегратора, поєднуючи інтереси виробників, торговців і покупців, надаючи кожному клієнту необхідний спектр продуктів і послуг.
У системі банку працює понад 9 тисяч кваліфікованих фахівців.
Корпоративними клієнтами банку є лідери різних секторів економіки у всіх регіонах України: НАК "Нафтогаз України", "Укрзалізниця", "Укрморпорт", "Укртелеком", "Інтерпайп", "Мотор Січ", "Житло-Інвест", Держкомрезерв України, "Познякижилбуд", "Консоль", ПП "Баядера", завод ім. Малишева, завод "Титан", "ЛАЗ", "Союз Віктан", "ЗАлК", "Міжнародні Авіалінії України", Полтавський ГЗК, "Дніпроенерго", група компаній "ДЦ", "Верес", "Галактон", ЗАТ "Чумак", ФК "Дарниця", "Сандора", компанія "Автокапітал" і корпорація "Укравто", ДП "Меркс-Мебель" і ще 120 тис. інших підприємств.
Філіальна мережа банку нараховує понад 500 операційних точок, серед яких: Головний офіс, 27 регіональних (обласних) філій, 25 філій і 488 безбалансових відділень.
АКБ "Укрсоцбанк" є членом: Міжрегіонального фондового союзу, Асоціації українських банків, Української міжбанківської валютної біржі, Української фондової біржі, Першої фондової торговельної системи (ПФТС); голова правління банку Борис Тимонькін є головою Ради ПФТС.
Банк є членом Товариства всесвітніх міжбанківських фінансових комунікацій (SWIFT) і входить до трійки лідерів із здійснення грошових переказів системою Western Union.Власна мультивалютна система грошових переказів "Софт" дозволяє здійснювати перекази по Україні і в світі за найбільш вигідними тарифами. Членство банку у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб є додатковою гарантією для його вкладників. За станом на 01,05.2005 року обсяг

 
 

Цікаве

Загрузка...