WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Взаємодії між кольором і характером людини - Реферат

Взаємодії між кольором і характером людини - Реферат


Реферат на тему:
Взаємодії між кольором і характером людини
Натуральних блондинок надзвичайно мало, -- натомість багато жiнок змолоду фарбують волосся. Тому варто говорити не про природний колiр, а про те, який вiдтiнок обрала жiнка i якою вона хоче бути.
Свiтле волосся -- ознака нiжностi, слабкостi, залежностi. Це м'якi люди, якi прагнуть захисту.
Можливо, комусь це образливо чути, але, за статистикою, блондини значно поступаються iнтелектом темноволосим. Люди з темним волоссям -- запальнi, надзвичайно енергiйнi. Вони мають невичерпну сексуальну енергiю.
Темноволосi люблять бути в центрi уваги i це їм вдається. Адже через високий рiвень iнтелекту цi люди є доволi цiкавими спiврозмовниками.
Люди з рудим вiд природи волоссям часто почуваються iншими й страждають вiд комплексiв. Їм важче себе полюбити, бо вогняний колiр впадає у вiчi й не усiм подобається.
Натомiсть люди, якi фарбують волосся у яскраво-червонi вiдтiнки, прагнуть привернути до себе увагу, бути постiйно на виднотi. Це дотепнi, розкомлексованi особистостi, яким, як кажуть, палець в рот не клади.
Голубi очi свiдчать про слабкiсть людини, залежнiсть вiд когось чи вiд стосункiв. Люди з такими очима часто закохуються i повнiстю вiддаються почуттю. Вони ладнi виконувати всi забаганки партнера, повнiстю йому пiдкорятись та залежати вiд нього.На роботi вони --не лiдери i не керiвники, а виконавцi, якi роблять те, що їм скажуть. Голубоокi люди не схильнi до спiвпереживання та розумiння iнших, вони енергетично слабшi i часто не розумiють оточуючих.
Люди з карими очима -- повна протилежнiсть голубооким. Це надзвичайно енергетично сильнi особистостi, якi добре знаються на людях. Вони зауважують в оточуючих найменшi змiни настрою, їх важко обманути.
Кароокi люди надзвичайно спiвчутливi, готовi прийти на допомогу i вирiшити чужi проблеми, жертвуючи власним часом, силами, здоров'ям i навiть грошима. На роботi вони -- лiдери, вмiють правильно органiзувати, заохотити працiвникiв до плiдної працi.
Зеленi очi зазвичай у творчих, самобутнiх особистостей. Це незалежнi люди, якi понад усе цiнують свободу. Але це й авантюристи, якi флiртують та закохують у себе людей, не вiдповiдаючи їм взаємнiстю. Зрада для них -- майже норма.
Власники сiрих очей, з одного боку -- люди слабкi, схильнi залежати вiд iнших. Але, знаючи про цю слабкiсть, сiроокi люди тримають iнших на дистанцiї. Вони не хочуть зав'язувати серйознi стосунки, щоб не "розчинитися" в iншiй людинi. Часто не вмiють спiвпереживати та розумiти оточуючих. На роботi малоiнiцiативнi, роблять лише те, що потрiбно. I не бiльше.
Темно-синi, майже сталевого кольору очi характернi для рацiональних людей з твердим характером. Це витривалi особистостi, яких жоднi проблеми не зламають. У них завжди є
сила, натхнення та бажання йти далi, досягаючи мети. Вони рiдко вступають у контакт з оточуючими, ладнi робити все самотужки.
Про тест Люшера чули не всі. Це коли за перевагою одного чи іншого кольору визначається психологічний стан людини. Зміст теорії Люшера в тім, що характер людини базується на чотирьох кольорах (синій, червоний, жовтий, зелений). Якщо один із кольорів домінує над іншими, виходить, у людині переважає щось одне -наприклад, потреба в змінах (жовтий) чи бажання самоутвердитися (зелений). По тому, хто перед нами - синя, зелена, жовта чи червона людина - можна здогадатися і за одягом, і навіть за інтер'єром.
Хоча "червоні" зовсім не зациклені саме на червоному, а "зелені" - на зеленому. А ось на які типи можна класифікувати житло, відштовхуючись від теорії Люшера.
"Синій тип"
Це невеликий і ледь сентиментальний будинок, у якому панує відчуття тепла і спокою. Тут обов'язково є заокруглені вікна, арки, багато невеликих приміщень, ширм, затишних закутків, не призначених для сторонніх поглядів. Почуття безпеки підсилюють товсті стіни і низькі стелі. Кольори в основному теплі: бежевий, пастельно-жовтогарячий, охристо-золотавий, переважає бічне висвітлення. З матеріалів в інтер'єрі більше всього дерева, причому теплих натуральних відтінків. У вітальні або їдальні напевно стоїть круглий стіл з скатертиною, над ним лампа з абажуром, тут багато накидок, пледів, килимів - словом, усього, що робить будинок теплішим, квіти в горщиках, витончені невеликі штучки, гарна бібліотека, багато фотографій близьких, причому для господаря якість знімків неважлива. Досить характерна наявність музичних інструментів і нот, і не важливо, уміє грати господар чи ні.
Перед нами так званий "синій" тип людини. Його основна внутрішня потреба - знайти розуміння і спокій. Найбільше він хоче мати поруч добру душу і захист. Люди цього типу чуттєві і вразливі, вірні і миролюбні. Ніколи не грублять, не виносять брудної лайки, схильні до меланхолії. Будинок для них - тихий куточок, у якому можна сховатися від тривожного світу і заспокоїтися.
"Зелений тип"
Загальне враження: престижний, ґрунтовний, консервативний будинок. Двері масивні, але красиві. Усередині впадає в око солідність і дорожнеча речей. У цьому будинку усе покликано вселити повагу до господаря. Панують прямокутні форми. Висока стеля і високі вузькі вікна, часто з ґратами. Взагалі мотив ґрат, міцності і безпеки, присутні скрізь в інтер'єрі - наприклад, ґратчасте плетиво скляних внутрішніх дверей, меблі масивні, часто антикварні. Тут використано багато твердих, міцних і престижних матеріалів, таких, як мармур і метал, шкіра, оксамит, велюр. Кольори не пастельні, а обов'язково насичені. Набір аксесуарів і прикрас такий: дорогі картини, масивні напольні вази, кришталь, антикваріат. Фамільні портрети гордо красуються в гарних рамах, і саме в цих будинках можна зустріти фотознімки господарів з відомими людьми. Дуже характерна ознака - колекції, від пивних банок до стародавньої порцеляни. Нагороди, грамоти, дипломи, мисливські трофеї - загалом, усі символи успіху виставлені для загального огляду.

 
 

Цікаве

Загрузка...