WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Мій ресторан: фірмові страви, коктейлі та напої - Реферат

Мій ресторан: фірмові страви, коктейлі та напої - Реферат


РЕФЕРАТ
на тему:
"Мій ресторан: фірмові страви, коктейлі та напої"
ВСТУП
Ресторани являються однією з форм перерозподілу матеріальних цінностей між членами суспільства і займають гідне місце в реалізації соціально-економічних завдань, пов'язаних із зміцненням здоров`я людей, підвищенням продуктивності їх праці, економним використанням ресурсів, продовольчої сировини, скороченням часу на приготування їжі в домашніх умовах, створенням можливостей для культурного проведення дозвілля і відпочинку.
Головною задачею ресторанів являється надання платних послуг населенню (клієнтам) у формі суспільно організованого харчування.
Ресторани мають специфічні особливості, які відрізняють їх від промислових та торгівельних підприємств:
1) об`єднання виробництва продукції з її реалізацією і організацію споживання у суспільних приміщеннях (залах);
2) різноманітність продукції, яка випускається;
3) короткочасне зберігання готової продукції і багаторазове її виготовлення в невеликих кількостях.
Перша особливість - поєднання трьох функцій, їх взаємозв`язок і вплив одне на одного - обумовлює спільність і різницю від підприємств харчової промисловості та торгівлі. Харчова промисловість реалізує свою продукцію через торгівельну мережу і мережу громадського харчування. Торгівля ж сама не виробляє продукції, а тільки реалізує її.
Різноманітність страв і кулінарних виробів залежить від характеру попиту споживачів, типу ресторану і особливостей контингенту, внесення високої кваліфікації і виробничих навичок, в першу чергу від поварів. Однак складання щоденного меню за днями тижня при скороченні кількості щоденного асортименту продукції, що реалізується, поліпшує працю поварів і добре відбивається на процесі виробництва і на якості страв. Виготовлення продукції, яка швидко псується, її зберігання при високій температурі на марлітах (перші і другі стави) скорочує строки реалізації до мінімуму.
Одним із пріоритетних напрямків подальшого розвитку ресторанного бізнесу являється вдосконалення системи розрахунків, в тому числі безготівкового розрахунку з споживачами, впровадження комп`ютерної обчислювальної техніки для ведення розрахунків, і взагалі комп'ютеризація системи зв`язків громадського харчування.
ОПИС РЕСТОРАНУ
Мій ресторан - це невеликий затишний заклад із прекрасним обслуговуванням і доброзичливою атмосферою в сполученні з національною кухнею і кухнею європейських країн. Розташован він у красивому та тихому містечку, недалеко від ріки.
Клієнтів завжди чикає велика зала на 106 осіб, котейль-бар на 48 осіб, пивной бар на 70 осіб. Також є невеличка банкетна зала на 16 осіб та велика банкетна зала на 24 особи. В тепле время року - літні майданчикі на 100 осіб та ганок.
У моєму ресторані я уявляю собі красивий обідній зал у малахітово-золотаво-білих тонах. Під час торжеств він перетворюється в затишний хол для аперитивів, коктейлів і танців. У сигарній кімнаті клієнтам запропонують висококласні сигари.
Однак навіть вишуканий інтер'єр не в силах затьмарити блиск авторських блюд від шеф-кухаря. Його меню - гімн високій кухні.
У будь-який час року ви одержите насолоду від сиру моцарела з томатами і креветками, смаженими в маслиновій олії, із соусом з чи василька крему-супу зі свіжих раків. А купка фазана, фарширована спаржею і качиною печінкою, чи страусиний стейк із соусом "тартар" і горошинами зеленого перцю не залишать байдужим ніякого гурмана.
У меню, поряд із класичними блюдами, представлені так само блюда національної української і європейської кухні, дарунки моря.
Вечір у моєму ресторані вразить уяву клієнтів. Виступ шоу-балету, музика на будь-який смак - можливість подарувати друзям і коханим кращі пісні в "живому" виконанні професійних музикантів.
Руський більярд для усіх відвідувачів нашого ресторану.
До послуг відвідувачів безкоштовна охоронювана автостоянка; виклик таксі через адміністратора, а також надання інформації про інші заклади у місті.
Мій ресторан буде надавати сервіс найвищого класу для відвідувачів середнього і вище за середнього статку, небайдужих до наявності професіоналізму персоналу, сприятливої атмосфери і неповторної національної кухні з оригінальними авторськими блюдами.
30% блюд будуть обновлятися посезонно, 70% блюд ресторану - авторські. Навіть під звичною назвою може ховатися нетрадиційна композиція.
Асортимент спиртних напоїв і коктейлів тільки вищої якості, всіх основних виробників України, Болгарії, Молдавії, Італії, Франції й інших країн світу.
Увазі клієнтів пропонуються "Фірмові блюда", "Меню блюд" і "Меню напоїв".
Кредо мого ресторану - "Якість вище вартості"
ФІРМОВІ БЛЮДА РЕСТОРАНУ
Фірмові блюда в моєму ресторані будуть класичними блюдами української національної кухні, однак колектив кухарів ресторану буде готувати їх з використанням екзотичних спецій, що без усякого сумніву додасть блюдам незвичайний смак.
Оригінальність комбінації класичних компонентів з ексклюзивними розробками колективу ресторану зробить фірмові блюда неповторними
Ці блюда будуть складатися тільки з натуральних і екологічно чистих продуктів, зроблених в Україні.
У рецептах ресторану будуть оптимально збалансовані всі необхідні вітаміни і мікроелементи, білки, жири і вуглеводи, що зробить блюда не тільки смачними, але і корисними. Відвідувачі оцінять їх по достоїнству, так як в кожне блюдо кухаря ресторану вкладають часточку своєї душі, дарують клієнтам прекрасний настрій, створюють свято за столом.
Оселедець "Подільський"
Фаршировані рулети з філе оселедця - є фірмовим блюдом ресторану, що відрізняється оригінальністю технології, і сполучення компонентів створюють гарні смакові якості.
М'ясо "Дніпровське"
Фірмове блюдо м'ясо "Дніпровське" - має особливий секрет готування і його смак і аромат відповідають фаршу, що знаходиться усередині м'яса, і особливим спеціям.
Рулетики "Тарас"
Це фірмове блюдо мого ресторану. Завдяки митецькому готуванню й оригінальній технології, має ніжний смак, приємний аромат шинки і сиру.
Борщ "Козацький"
Борщ - це національне українське блюдо. У моєму ресторані воно є фірмовим і улюбленим блюдом клієнтів. Сполучення всіх компонентів утворить аромат пряностей, спецій і високі смакові якості.
Галушки "Диканька"
Галушки "Диканька" - фірмове блюдо мого ресторану. Це блюдо має витончений смак і аромат, а також соус, який подається до них, підкреслює оригінальні якості технології готування.
СЛУЖБОВИ,

 
 

Цікаве

Загрузка...