WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Організація роботи вантажної станції - Курсова робота

Організація роботи вантажної станції - Курсова робота

технологічного процесу роботи товарної контори по обробці документів на вантажі, які прибувають і відправляються з місць загального користування. На рисунках 11.1-11.2 наведені приблизні графіки приймання, видачі вантажу.
Операція Виконавець Тривалість, хв Час, хв
0 5 10 15 20
Складання накладної Відправник -
Візування накладної Тов.касир 2,0
Попереднє таксування Таксувальник 2,8
Видача накладної відправнику Тов. касир 0,2
Перевірка накладної з місця навантаження Тов. касир 0,3
Закінчення таксування відправки Таксувальник 1,2
Складання дорожньої відомості Тов. касир 3,0
Отримання часу доставки Тов. касир 0,5
Розрахунок з відправником Тов. касир 2,5
Заповнення приймальної марки Тов. касир 0,7
Відбірка документів Тов. касир 0,3
Запис у ФО-4 Тов. касир 1,0
Запис в книгу передачі у технічну контору Тов. касир 0,2
Загальний час, хв 13,0
Рисунок 11.1 Технологічний графік обробки документів по відправленню вантажів з місць загального користування
Операція Виконавець Тривалість Час, хв
5 10
Приймання документів із технічної контори Ком. конторник 2
Запис у книгу прибуття вантажів Ком. конторник 1
Повідомлення вантажо- отримувача про прибуття вантажу Інформатор 2
Контрольне таксування Таксувальник 3,7
Відбірка документів Ком. конторник 0,3
Нарахування платежів Тов. касир 1
Оформлення видачі, розрахунок з отримувачем Ком. конторник 2
Запис в звіт видачі Ком. конторник 1
Загальний час, хв. 10
Рисунок 11.2 Графік обробки документів в товарній конторі по прибутті вантажу
12 Складання графіків єдиного технологічного процесу (ЄТП) роботи станції Ован і під'їзної колії
Графік єдиного технологічного процесу характеризує роботу вантажних пунктів станції та взаємодію станції та під'їзних колій, характер обслуговування, час виконання окремих операцій, місце виконання операцій.
До станції примикають 4-и під'їзні колії; 3 - місця загального користування, і під'їзна колія підприємства. На місцях загального користування вантажні роботи виконуються засобами залізниці. Під'їзна колія обслуговується на станції Ован власними маневровими засобами. При прибуванні або відправленні вагонів з під'їзної колії Тракторного заводу виконуються приймально-здавальні операції за участю прийом-здавальників залізниці і під'їзної колії. Тривалість операцій приймання-здавання вагонів нормуються згідно /2/. Для кожного вантажного пункту встановлені норми часу на подавання, забирання вагонів, розставлення та збирання, згідно відстані, профілю та місцевих умов, наведенні у графічній моделі. Обмінні операції з вагонами, що прибувають під розвантаження на ЗБВ виконуються на станції, а операції з вагонами по відправленню з ЗБВ окремими групами на під'їзній колії. Обміні операції з відправницькими маршрутами виконуються у відправному парку./1/
Єдиний технологічний процес роботи вантажної станції наведено на рисунку 12.1
13 Технологічний процес роботи станції
Вантажні та комерційні операції виконуються на всіх станціях у відповідності з вимогами Статуту залізниці, Правил перевезення вантажів, тарифних керівництв, інструкцій і наказів Укрзалізниці. Але станції відрізняються одна від іншої технічним оснащенням, характером і обсягами роботи, а також місцевими умовами. Від конкретних умов залежить тривалість ти чи інших вантажних операцій.
Різноманітність місцевих умов викликає необхідність розробки та впровадження технології виконання комерційних операцій відносно до роботи конкретної станції. Технологічний процес охоплює всі сторони діяльності станції.
Технологічним процесом називають раціональну систему організації роботи, заснованої на широкому впровадженні передових методів і раціональних технологій з максимальним використанням технічних засобів./2,4,8/
13.1 Кількість та спеціалізація колій на станції Ован
Для приймання та відправлення поїздів виділяємо дві колії. Кількість сортувально-відправних колій залежить від кількості призначень, та кількості пунктів подавання прибирання вагонів.
На даній станції передбачається сортувальний пристрій - гірка малої потужності. Схема примикання під'їзних колій наведена у графічній моделі. Примикаючи під'їзні колії по можливості розташовані в одному районі станції, з метою зменшення числа перехрещень маневрових і поїзних маршрутів, та з найменшими пробігами рухомого складу без зміни напрямку руху. Під'їзні колії примикають до станції таким чином, щоб забезпечити одночасні маневрові переміщення та прийом і відправлення поїздів.
Поблизу основної маневрового району розміщують будівлю СТЦ./4,5/
13.2 Норми часу на обробку составів поїздів по прибуванню і відправленню, на розформування і формування составів
Технологія роботи вантажної станції побудована таким чином, щоб була взаємна згода при виконанні маневрових операцій, а також ув'язка в роботі станції і під'їзних колій, що примикають до неї.
Обробку поїздів робимо згідно з рекомендаціями /2,4,5/, в курсовому проекті норми часу на виконання технологічних операцій задані. З метою економії часу та маневрових засобів подавання вагонів поєднується із забиранням.
13.3 Кількість та черговість подач і забирань вагонів під навантаження і розвантаження
Кількість подач до пунктів навантаження-розвантаження звично відповідає кількості поїздів, в яких прибувають вагони призначенням у даний пункт.
Але інколи через обмеженість корисної довжини фронту навантажувально-розвантажувальних робіт доводиться збільшувати кількість подач і забирань. В цьому випадку найменше число подач і забирань складе
, (13.1)
де - кількість вагонів, що надходять до даного складу за до-
бу;
- довжина 4-вісного вагону, м;
- довжина фронту, м.
Необхідно, щоб час заняття фронту групою вагонів , год., становив
, або . (13.2)
Черговість подачі і забирання вагонів до пунктів навантаження-розвантаження встановлюють по середнім витратам локомотиво - хвилин на один вагон /2, 5, 9, 23/. В першу чергу подають та забирають групу, для якої середня витрата локомотиво-хвилин на один вагон буде найменшою, потім групу з черговою величиною витрат локомотиво-хвилин на один вагон і так далі. Пояснимо визначення черговості подач вагонів прикладом (таблиця 13.1).
Таблиця 13.1 Встановлення черговості подавань забирань на пункти місцевої роботи
Розрахункові данні Пункти подавання і забирання вагонів
Нафтобаза Тракторний завод Вантажний район
Кількість вагонів у подачі 1 10 17
Час на подавання, розстановку, збирання, забирання 20,30 44,0 48
Витрати локомотиво-хвилин 20,30 4,4 2,8
Черговість подавання 3 2 1
Черговість подавання на завод ЗБВ не розраховуємо, тому що ця

 
 

Цікаве

Загрузка...