WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Проведення топографо - геодезичних робіт при розпаюванні земель колективної власності - Дипломна робота

Проведення топографо - геодезичних робіт при розпаюванні земель колективної власності - Дипломна робота

експедиції своєчасно організовує прививши, які будуть працювати в даних умовах. Спецодяг і спецвзуття повинні відповідати місцевим умовам і витримувати установлені терміни. Поряд із спецодягом відповідним працівникам видаються захисні пристрої .рятувальні і інші засоби техніки безпеки, передбачені типовими табельними положеннями. До їх числа належить видача бригадирам бойової зброї з відповідним запасом набоїв, якщо в даному районі можливий напад диких звірів. Персонально закріплена зброя реєструється в місцевому відділенні міліції. Передача місцевої зброї іншим особам і їх використання для полювання забороняється. Індивідуальний недоторканий запас продуктів видається бригадирам при віддаленні пішими переходами бригад в малообжиті райони. В кінці підготовчих робіт перевіряють стан готовності кожної бригади до безпечного виконання доручених їм робіт, що оформляється спеціального акту, що підтверджує відповідне спорядження бригади. Велику допомогу в роботі експедиції і партії і при нещасних випадках надають місцеві мешканці і місцеві органи влади. Тому керівники експедиції і партії при першому знайомстві з районом робіт повинні ознайомити про роботу районну адміністрацію, міліцію господарства, на території яких будуть проводитись топографо-геодезичні роботи .
НАВЧАННЯ БЕЗПЕЧНИХ МЕТОДІВ ПРАЦІ.
Перед виїздом на роботу проводиться обов'язкове навчання і інструктаж польових робітників. Вступний інструктаж обов'язковий для нових робітників і студентів-практикантів. Після призначення їх на конкретну роботу здійснюється інструктаж на робочому місці, з практичним навчанням безпечних умов і методів праці. Крім роботи, кожний навчається організації безпечних переходів, переїздів, переправ,орієнтації на місцевості, наданню першої долі-карської допомоги потерпілим. Працівники, прийняті на роботу на механізмах, або на роботи підвищеної небезпеки, яка вимагає технічної підготовки спочатку проходять спеціальне навчання, потім практична робота на місцевості в полі, морі і в горах. Після перевірених випробувань вони одержують посвідчення на право виконання робіт. Для навчання і інструктажу на базі повинен бути кабінет по техніці безпеки, забезпечений літературою, плакатами, наочними посібниками і засобами техніки безпеки .
При проведенні робіт в районах, що мають вогнища інфекційних захворювань, проводиться інструктаж по мірах захисту від цих захворювань, вивченням норм і форми застосування репелентів. У всіх експедиціях до початку робіт необхідно повторній вивчення засобів і методів надання першої долі-карської .медичної допомоги потерпілим .
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ПЕРЕСУВАННЯ НА ВСІХ ВИДАХ ТРАНСПОРТУ.
Значення транспорту на всіх видах геодезичних робіт важко переоцінити. Виконання всіх польових геодезичних робіт по тріангуляції, полігонометрії, нівелюванню і зйомках зв'язані з постійними переїздами з пункту в пункт. Більш того різні транспортні засоби: автомобілі, літаки, пароплави - приймають участь в процесі геодезичних робіт, як знаряддя праці. Переїзди і переходи при геодезичних роботах складають особливу категорію норми часу і в різних видах робіт, в різних географічних умовах вони складають від ЗО до 40% норми часу. Тому видно і травматизм при переїздах на топографо-геодезичних роботах складає від 20 до 30% від усіх нещасних випадків. Ця обставина заставляє звернути увагу на організацію і упорядкування переїздів, дисципліну і режим переїздів, на надійну механізацію засобів пересування, підвищення відповідальності і якості транспортних робіт, скорочення водних переправ і виховання дисципліни у водіїв.
Вимоги безпеки:
1. Відповідність наявних транспортних засобів процесу робіт, якості доріг, мостів, умовам перехідності.
2. Відповідність погодних умов для польоту, плавання, переходу, переправи.
3. Технічна справність і придатність транспортних засобів.
4. Наявність кваліфікованих і дисциплінованих водіїв і контроль за станом їх здоров'я.
5.Наявність комплекту слюсарних інструментів, запасних частий і матеріалів для дорожнього руху.
б. Забезпечення продуктами харчування, пальними і змащувальними матеріалами.
7.Наявність проти аварійних і рятувальних засобів.
8.Наявність засобів зв'язку(радіозв'язку) з базою партії(експедиції) в будь-якій точці пункту.
9.Правильна укладка і розміщення вантажу, без перевищення маси і габаритів.
10.Зручне рівномірне розміщення сидячих місць для пасажирів.
11. Дотримання правил руху, плавання, польотів.
12.Наявність точних повідомлень про шляхи переміщення і уміння орієнтуватись на шляху руху.
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕЇЗДІВ.
Крім загальних правил безпеки потрібно знати безпечні умови, що відносяться тільки до автомобільного транспорту. Кожна автомашина має пройти технічний огляд (ТО-І) (ТО-2) на основі якого видається довідка про технічну справність автомашини .
Технічна справна машина має:
1. Добре діючі гальма .
2. Добре діючий стартер, що полегшує запаси двигуна .
3. Справне рульове управління, з люфтом руля не більше 25 градусів .
4. Справне вітрове скло з діючими очисниками.
5. Справну електропроводку освітлення і сигналізацію.
6. Відрегульовано зчеплення і коробка передач.
7. Справну систему охолодження .
8. Надійні замки дверей кабіни і запари бортів кузова.
9. Надійні камери і шини коліс .
10. Справні ресори .
11. Відсутність витікання бензини від бензобаку до карбюратора .
Разом з людьми не можна возити в тій же машині пально-мастильні матеріали, важкі бочки, бетонні моноліти, труби.
ВОДНІ ПЕРЕПРАВИ І ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПРИ ПЕРЕЇЗДАХ ДО НИХ.
Вимушені в процесі робіт водні переправи порушують режим, ритми польових геодезичних робіт і нерідко створюють велику небезпеку .Водні переправи здійснюються: в брід(пішки, верхи, автомашиною, всюдиходом), перевозом-переплавом на (човнах, плотах, пароплавах, всюдиходах), перелітаючи на (літаках і вертоліт ах), переходом (по льоду, греблі, мосту). Перепливи в брід через гірські річки починають зранку при низькому рівні води з 6-8 год. ранку. Піші переходи через річки в брід повинні здійснюватися з охороною по канату. Для використання автомобілів в рейсах необхідно перевірити їх гальма і при цьому встановити, щоб довжина гальмівного шляху на сухій рівній дорозі з твердим покриттям при швидкості ЗО км/год, не перевищувала величин, які вказані в таблиці.
Таблиця 12
№ п/п Тип автомобіля і їх навантаження. Гальмівний шлях,
м
1. Легкові автомобілі без навантаження. 7,2
2. Вантажні автомобілі масою до 9 тон:
а)без навантаження;
б)з повним навантаженням.
9,5
11,5
3. Вантажні автомобілі масою більш 9 тон:
а)без навантаження;
б)з повним навантаженням;
11,0
13,5
4. Автобуси без

 
 

Цікаве

Загрузка...