WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Проведення топографо - геодезичних робіт при розпаюванні земель колективної власності - Дипломна робота

Проведення топографо - геодезичних робіт при розпаюванні земель колективної власності - Дипломна робота

основних кріплень, драбин і інших деталей. Сигнали, у яких основні стовпи підгнили менше 1/7 діаметра, можуть бути поновлені шляхом
ремонту. При прогниванні стовпа на глибину більше 1/7 діаметра сигнали повинні бути замінені новими.
Капітальний ремонт сигналів проводять, коли затрати на нього будуть більші 25% витрат нового знаку.
Старий знак зносять, якщо його не можна відремонтувати, коли він може упасти або на його місце потрібно покласти новий більш високий сигнал.
Метод розробки сигналу застосовують, якщо звалювання неможливе із-за близького розміщення яких-небудь забудов. В залежності від розмірів вільної площадки поблизу сигналів установлюють метод і порядок послідовного розбирання частин сигналу за допомогою автокрану. До розбирання небезпечну зону огороджують, розчищають шлях для автокрану і площадку для складання частин сигналу.
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ СПОСТЕРЕЖЕНЬ НА СИГНАЛАХ.
Для проведення спостереження на пунктах терморегуляції необхідно забезпечити безпечне піднімання спостерігача на площадку сигналу. Тому до початку спостережень бригадир проводить скрупульозний огляд сигналу, з метою перевірки драбинки, вихідного люку і всіх площадок. На драбинці оглядає справність всіх ступенів. Спостерігачзобов'язаний підніматись на сигнал із вільними руками, але за плечима може мати вантаж не більше ніж 6 кг.
При грозі і ожеледі піднімається на сигнал, працювати на ньому не дозволяється. Після дощу дозволяється піднімання тільки після того, як просохнуть сходинки і доки площадки.
Прилади на сигнал піднімають за допомогою тросів і блоків.
Для піднімання приладів блок прив'язують до основного стовпа на висоті 1,8 -1.9 м від підлоги площадки не стають при цьому на перила. Перекинувши кулак через блок, підв'язують до його кінців ящик ?. приладами до канату яким необхідно перев'язати ящик. За ту ж обв'язку ящика підв'язують контрольний канат, опушений з площадки сигналу. Другий кінець контрольного канату замотують на площадці сигналу до основного стовпа або основи столика так, що контрольний канат весь час знаходиться в натягнутому стані. Третій канат, підв'язаний до ящика смугою відтяжкою для того, щоб ящик з приладом при підніманні і опусканні не вдарився у край сигналу. Людина, що приймає прилад на площадці сигналу, повинна прив'язати себе запобіжним паском до основного стовпа сигналу. При прийому ящика повинен брати його за обв'язку. При роботі на сигналі двері вхідного люку повинні бути щільно зачинені.
Не можна ставити на перила під час пов'язки тента.
На сигналі не можна робити спостереження при сильному вітрі (більше 6 балів - 12 м с) і при холоді нижче - 10 градусів С. Довге перебування на холоді приводить до порушення кровообігу - застою крові. Як наслідок проявляється скованість рук і ніг, втрачається властивість надійного захоплення пальцями за сходинки драбини при запуску з сигналу. Це може привести до падіння спостерігача. Для попередження очевидної небезпеки в холодну погоду необхідно страхувати злізаючого спостерігача шляхом підв'язки його канатом, раніше перекинутим через одну із верхніх перекладин. Це робить людина, яка знаходиться внизу. Якщо є ще один чоловік зверху то він повинен страхувати злізаючого шляхом зверху.
При підніманні на сигнал і опускання з сигналу потрібно користуватись взуттям яке не ковзає, а має добре зчеплення з дерев'яними сходинками драбини.
Закладка центрів знаків. При організації робіт при закладанні центрів, перш за все, потребує уваги навчання кадрів безпечним способам роботи на сучасних машинах і в першу чергу, вивчення і виконування інструкції по застосуванні техніки безпеки цих машин. В залежності від характеру ґрунтів застосовуються різні типи центрів і різні способи закладки.
Закладка центрів шляхом риття котлованів здійснюється у багатьох районах за допомогою механічних засобів або ручним способом. Дуже часто використовується бурильна кранова машина з гідравлічним приводом, змонтована в автомашині. В районі з рихлими ґрунтами вона може рити котловани, ями, діри діаметром від 5О-8Осм. З метою безпечної роботи такій машині необхідно надійно закріпити апарат, закріпити опори, мати справні захисні кожухи на обертаючих частинах машини. Під час буріння строго дотримуватися допускних параметрів, які вказані в технічному паспорті. Машина повинна обслуговуватися водієм і оператором, спеціально навченими для цих робіт.
Закладка центрів ручними способами вимагає риття котлованів. При сипучому ґрунті стінки котловану глибиною до 2м закріплюють горизонтально дюймовими дошками, з проміжками між ними до 10 см. Ці дошки притискуються до стінки ями вертикальними стійками і розпірками. При глибині котловану більше 2м застосовуються дошки товщиною 3,5-4 см. Найбільш ефективним способом підготовки дір для закладки центрів є бензоловітряні термічні буріння термобурової установки МТБУ-3. цю установку можна перевозити на автомобілі, велосипеді. МТБУ-3 бурить отвори діаметром 10-15 см на глибину до 5м. Маса установки 25 кг. Витрата бензину 7-8 л за 1год.
Виготовлення і перевезення важких пілонів, бетонних монолітів, металічних труб для закладки центрів зв'язана з небезпечним навантаженням і розвантаженням. Всі роботи виконуються в присутності начальника будівельної партії.
ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ РАДІО І СВІТЛОДАЛЬНЬОМІРНИХ ПРИЛАДІВ.
Радіо і світлодальньомірні лазерні геодезичні прилади широко застосовуються на геодезичних роботах в містах, на об'єктах промислового будівництва при прокладанні доріг, тунелів, рік, каналів, трубопроводів і ЛЕП. Необхідно звернути увагу на те, що при спостереженнях вимикають небезпечні електромагнітні високочастотні поля.
Дії електромагнітних хвиль викликають розлад нервової системи і серцево-судинної системи, що проявляється в загальній ослабленості, і судинно-вегетативних порушеннях периферійних кровоносних судин. Проходить поглинання енергії електромагнітних хвиль тканинами тіла. Дальше опромінення ХНВЧ ( хвилі надзвичайної частоти) призводять до різних коливань судинного тонусу, до мозкових порушень, які викликають головний біль, зниження працездатності, морфологічну зміну кристалика і зниження розпізнавальної здатності.
Із збільшенням стажу роботи, навіть в очах малого опромінення, захворювання стають більш чіткими, наступає гіпотонія, брадикардія (сповільнене скорочення серця), збільшується щитовидна залоза, порушується сон.
Джерела ВЧ і УВЧ - конденсатор настройки або зв'язку, високочастотний трансформатор, інструктор працюючий конденсатор, гераторні лампи, фідерні лінії. Гранично допустимі величини інтенсивності опромінення електромагнітних хвиль ВЧ і УВЧ подані в таблиці.
Таблиця11
Для електромагнітних хвиль Для магнітного поля
Діапазон частот Допустима інтенсивність Діапазон частот Допустима інтенсивність
100кГу-30МГу 20ВМ 100кГу-1.5мГу 5 А/М
30кГу

 
 

Цікаве

Загрузка...