WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Методика відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб з застосуванням земельно-кадастрових робіт - Курсова робота

Методика відведення земельних ділянок для несільськогосподарських потреб з застосуванням земельно-кадастрових робіт - Курсова робота

місця розташування земельної ділянки . Лещенко А.Ю. для будівництва і обслуговування деревообробного цеху
Розглянувши матеріали вибору та попереднього погодження місця розташування деревообробного цеху на земельній ділянці 0.0 га, на землях запасу (рілля) Раківчицької сільської ради. Коломийський районна санепідемстанція попередньо погоджує місце розташування деревообробного цеху по адресу: с. Раківчик, вул. Стуса 42, Коломийського району, Івано-Франківської області
Районний архітектор П.І.Б.
Додатки
Додаток до договору: №__ від 25 березня 2004 року
К О Ш Т О Р И С № __
на проектно-вишукувальні роботи.
Найменування виду робіт :
Комплекс робіт по складанню та виготовленню правоустановчих документів.
Найменування організації виконавця :
Землевпорядна організація ВП " Карпати"
Найменування організації замовника:
Лещенко Андрій Юрієвич
№п.п
Характеристика і види № частини, глави табл., і пунктів вказівок до розділу або глави збірника цін на проектні і розвідувальні роботи для будівництва.
Розрахунок вартості
Вартість
грн
1 2 3 4 5
1 Землевпорядні роботи з оформлення документів на право користування землею одиниця виміру - об'єкт р 5.4., розміру оплати земельно-кадастрових робіт( Держкомзем України) 853.50
2 Коефіцієнт ,який залежить від площі об'єкту п.3 роз.5.4 1-0,2 *(1-0.0000187)=0.80 0.
3 Коефіцієнт, який залежить від відстані
від організації-виконавця до об'єкта) п.4 роз. 5.4.
4 Коефіцієнт, який залежить від кількості установ з якими погоджується проектна документація . п.9 роз.5.4 1.0+0.10*(5-1) =
=1.4 1.4
Всього
ПДВ 20%
в тому числі експертиза 3 %
Всього по кошторису
Склав :
Перевірив:
25 березня 2004
Договір №__
Укладений між землевпорядною організацією ВП "Карпати" в дальнійшому "виконавець", в особі директора Петрова В.І., що діє на підставі статуту, та Лещенком Андрієм Юрієвичем, в дальнійшому "замовник"
1. Замовник доручає, а виконавець бере на себе виконання комплексу робіт по оформленню право установчих документів на право користування земельною ділянкою.
2. Дана земельна ділянка знаходиться по адресу: вул. Стуса 42, с. Раківчик, Коломийського району, Івано-Франківської області.
3. Замовник представляє пакет документів попереднього погодження, а також проплачує аванс в розмірі 50% від кошторису, це є умовою початку роботи.
4. Оплата за виконані роботи визначається кошторисом, який є додатком до даного договору.
5. Договір складений у двох примірниках, перший у виконавця, другий у замовника.
6. Договір вступає в дію з моменту підписання його сторонами і діє до завершення робіт.
7. Замовник, при потребі, представляє виготовлені та відповідно оформлені право установчі документи на право користування земельною ділянкою на експертизу в обласне головне управління земельних ресурсів самостійно.
8. Всі питання вирішуються згідно діючого законодавства України.
Юридичні адреса сторін
Виконавець Замовник
Землевпорядна організація Лещенко Андрій Юрієвич
ВП "Карпати"
р/р 26006480006001 МФО 336677
В ІФФ "Приватбанк" Івано-Франківської області
Код 24684285
Свідоцтво № 0908215
Тел. 2-22-98
Підписи
Виконавець Замовник
М.П. ____________
(Підпис)
Розділ ІІІ
Землевпорядна експертиза проекту відведення та його затвердження
Друга сесія четвертого демократичного скликання
Раківчицької сільської ради
РІШЕННЯ
30.04.2004 с. Раківчик
Про затвердження проекту відведення та надання земельної ділянки
Розглянувши проект відведення земельної ділянки під будівництво та обслуговування деревообробного цеху Лещенко А.Ю. та на підставі закону про місцеве самоврядування в Україні, земельного кодексу, законом України про оренду землі, Раківчицька сільська рада вирішила:
1) Затвердити проект відведення земельної ділянки Лещенко А.Ю. для будівництва та обслуговування деревообробного цеху в с.Раківчик, по вул. Стуса 42.
2) Надати в оренду строком на 25 років Лещенку А.Ю. за рахунок земель запасу Раківчицької сільської ради земельну ділянку площею 0.0 га в тому числі за рахунок ріллі в с.Раківчик по вул. Стуса 42 для будівництва і обслуговування деревообробногоцеху.
3) Зобов'язати Лещенко А.Ю. укласти договір оренди земельної ділянки з Раківчицькою сільською радою та виконати обв'язки землекористування земельною ділянкою з вимогами статті 96 Земельного Кодексу України.
4) Встановити орендну плату за земельну ділянку в розмірі 100грн.
Сільський голова
М.П.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА
від 11 квітня 2002 р. № 502
Київ
Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб
Відповідно до статті 20 Земельного кодексу (2766-14) України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб (додається).
Прем'єр-міністр України А.КІНАХ
Інд. 22
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 11 квітня 2002 р. N 502
ПОРЯДОК
зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб
1. Цей Порядок визначає механізм щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянина або юридичної особи.
2. Зміна цільового призначення земельної ділянки проводиться за поданням заяви (клопотання) її власника до сільської, селищної, міської ради, якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, або районної держадміністрації, якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту.
До заяви (клопотання) додаються:
а) копія державного акта на право власності на земельну ділянку;
б) для громадянина - власника земельної ділянки - копія паспорта (серія, номер паспорта, коли і ким виданий та місце проживання), для юридичної особи - власника земельної ділянки копія статуту (положення) та копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
в) документи щодо встановлених обмежень (обтяжень) та земельних сервітутів на використання земельної ділянки;
г) обгрунтування необхідності зміни цільового призначення земельної ділянки із зазначенням її розміру.
3. Сільська, селищна, міська рада або районна держадміністрація розглядає заяву (клопотання) і з разі згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки дає дозвіл на підготовку проекту її відведення:
складання проекту відведення земельної ділянки, якщо зміні цільового призначення підлягає її частина;
перепогодження проекту відведення земельної ділянки з відповідними органами виконавчої влади, якщо зміні цільового призначення підлягає вся земельна ділянка.
4. Проект відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, складається державною або іншою землевпорядною організацією на замовлення власника земельної ділянки.
5. Умови і термін складання проекту відведення земельної ділянки визначаються договором, укладеним замовником з виконавцем робіт.
6. Проект відведення земельної ділянки погоджується або перепогоджується з органом земельних ресурсів, природоохоронним і санітарно-епідеміологічним органами, органом

 
 

Цікаве

Загрузка...