WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Сучасні моделі зачісок і сучасні технології в перукарській справі - Курсова робота

Сучасні моделі зачісок і сучасні технології в перукарській справі - Курсова робота

недоліки і де стирчать волосини, закладаємо всередину. Закріпляємо всю зачіску фіксуючими засобами, тобто лаком. Проводимо заключні роботи, а потім приступаємо до макіяжу.
Щоб виконати таку зачіску потрібні навики, вона також потребує витримки, фантазії, розуміння технології. Її виконання займе не мало часу.
3.4. Обґрунтування вибору і парфумерно-косметичних засобів, приспосіблень, інструментів та обладнання,
необхідних для виконання моделі.
Блискуче доглянуте волосся - справжнє багатство любої дівчини чи жінки. Але щоб стати по справжньому гарною прикрасою волосся потребує постійного догляду і піклування.
При виконанні зачісок дуже важливим є структура волосся, форма природної хвилі, тобто тип волосся. Красиве волосся привертає завжди захоплюючі погляди. Але щоб волосся було красиве, необхідно доглядати його. Програма догляду за волоссям включає в себе шампунь, бальзам-ополіскувач, інтенсивний догляд або маски.
Шампунь дає можливість очистити волосся від бруду і капіляру. Волосся потребує захисту, зволоження. Цьому сприяють цінні ароматичні екстракти шампуня Harmony авокадо і апельсин від Londa. Цей шампунь підібраний точно по структурі та стані волосся. Він покращує стан волосся укріплює, надає блиску та об'єму. Кількість витрат його при даній роботі 75гр. Ніжно ставиться до волосся, м'яко покращує загальний стан бальзам-ополіскувач, він надає волоссю інтенсивного блиску, після його використання волосся стає м'яким і здоровим. Ефективнішою буде дія бальзаму від Londa. Його кількість витрат становить 20гр.
Інтенсивний догляд або маска дають можливість відновити пошкоджене волосся, в цьому краще підійде інтенсивний догляд від Pantine pro V "Основне живлення" з унікальним Аміно+Pro V комплексом. Ідеальний вибір. Маски можна також виготовляти з окремих компонентів. Це можуть бути овочі, фрукти, різні рослини та ін. Витрата маски у даній роботі становить від 70 до 95гр.
Із фарбуючих речовин, щоб не помилитись краще використати LondaColor від Londa. Це м'яка фарба з блиском, а точніше стійка доглядаюча крем-фарба. Вона не псує загального вигляду волосся мінімально пошкоджує структуру, не вигорає на сонці, не шкодить здоров'ю, волосся зберігається живим і еластичним, у роботі зручна, легко наноситься і не розтікається, добре змивається, не зафарбовує шкіру, немає різкого запаху. Розхід 75-95гр. Для виконання зачіски з фіксуючих матеріалів доведеться використати гель і лак.
Гель - це речовина яку використовують для укладки хвилею а в нашому випадку буклі. Гель сильної фіксації є незамінний при моделюванні креативних зачісок. А такий гель здатний закріпити волосся так, що розчесати його не можливо. Його не наносять у надто великих кількостях, бо він створює ефект мокрого волосся, довго сохне і в результаті прядка падає. Розхід 1 банка. Його використовують для фіксації зачіски краще підійде лак ультра сильної фіксації. З його допомогою можна створити навіть неможливу зачіску. Прядку можна зафіксувати у будь-якому стані, розхід 1,5 банки. Потрібно також використати: невидимки для кріплення прядок та шпильки, резин очки, накладні декоративні елементи.
З інструментів апаратури та приспосіблення використовують такі:
Гребінчики виготовлені з матеріалу який не електризує, не тягає і не плутає волосся. Мають бути такі гребінчики: для фарбування з рідкими зубчиками і хвостиком, гребінчик з хвостиком та гребінчик для начосу з вилкою.
Знадобляться і щітки: звичайно для розчісування та браш. Вони мають бути з натуральних чи синтетичних речовин.
Кісточка для фарбування. Вона повинна бути зручною.
Посуда для розмішування повинна бути з пластмаси або скла, щоб не реагувало з фарбою, має бути зручним.
Зажими та клеми. Залізні та пластмасові.
Повітряний електрофон для укладки волосся регулювання температури повітря та спеціальною насадкою.
Умивальник та відкидне крісло для миття голови.
Білизна: пеньюар або пелеринка. Для того щоб покрити клієнта, вафельні рушники.
У роботі при хлоруванні також використана фольга. На шиї комірець.
Основним у макіяжі є крем. Краще використати крем від Oriflame. Він особливо цінний тим, що захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Основою макіяжу є загальний тон. Краще використати тональний крем Visions від Oriflame, це зволожуючий тональний крем надає шкірі гарний натуральний колір, золотисто-бежевий тон.
Румяна Pure Blush від Oriflame
Висновок
"Не існує людини поза модою, чи це вчора чи сьогодні, чи в перспективі". Отже ти людина сучасна, або старомодна або випереджаєш моду.
З швидкими змінами в моді змінюється і темп, рух життя людини. Впроваджуються прогресивні технології, обладнання, інструменти та засоби, парфумерно-косметичні засоби, необхідних для розробки перукарського мистецтва та віражу.
Ось, наприклад мобільні машини для миття голови які прикріплюються прямо до робочого крісла. Машина яка пришвидшує дію хімічних та фарбуючих речовин, обертаючись та обігріваючи голову. Ножиці легкі при виконанні стрижки, чим і пришвидшують операцію стрижки, а також дозволяють виконувати новітні методи обробки волосся.
Різноманітні щітки, бігуді різної будови та діаметру.
З матеріалів фарби які гарно зафарбовують волосся, зручні у використанні, мінімально пошкоджують волосся. Хімічні препарати, що полегшують виконання роботи і не пошкоджують сильно волосся. Миючі засоби, які добре очищують волосся одночасно покращуючи його стан.
Сучасні моделі зачісок розробляються в лабораторіях майстрами-перукарями. Але більшість сучасних моделей з різними технологічними і конкурсними особливостями розробляють і виконують майстри на різних конкурсах, майстер-класах.
Можна сказати що вибрана модель зачіски призначена не для індивідуального моделювання, а більш для конкурсного моделювання.
У виконанні ця зачіска складна, вона не виконується швидкоруч, потребує вміння технології, знання сучасних прогресивних технологій. Без професійних навилків, фантазії і без знань історичних стилів, напрямків моди зачіску виконати практично неможливо.
Література
1. Л.Г.Гузиря "Сучасна перукарська справа" (1997)
2. М.В.Константинов "Перукарська справа"(1988)
3. І.С.Сиромятникова "Історія зачіски"(1987)
4. О.Д.Ляпи "Перукарська майстерність"(1982)
5. В.Д.Корнєв "Моделювання та художнє оформлення зачісок"(1983)
6. Л.В.Смирнова "Уроки перукарського мистецтва"(2002)
7. І.В.Козлова "Перукарські послуги"(1997)
8. М.В.Константинов "Постижерська справа"(1971)
9. І.В.Коваленко "Виготовлення шиньйонів перук і зачіски із них"(1989)
10. В.Д.Корнєв "Фарбування волосся і зачіска"(1983)
11. І.С.Сиромятникова "Технологія грама"(1991)
12. Г.Л.Войцехівська,І.І.Вольфензон "Косметика сьогодні"(1988)
13. Ютта Югне "Мистецтво макіяжу"(1997)
14. С.К.Клименко "Косметика і здоров'я"(1991)
15. Журнал "Дзеркало мода"
16. Журнал "Ліза"
17. Журнал "Hair Your"
18. Конспекти уроків

 
 

Цікаве

Загрузка...