WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Особливості функціонального стану нирок у підлітків із первинною артеріальною гіпертензією (автореферат) - Реферат

Особливості функціонального стану нирок у підлітків із первинною артеріальною гіпертензією (автореферат) - Реферат

АНОТАЦІЯ

Ломницька М.І. Ангіогенез в раку яєчника: цитокінна регуляція та прогностичне значення. - Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.07 – онкологія. – Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького НАН України, Київ, 2005.

Визначено прогностичну цінність ступеня МВ РЯ для виживаності хворих. Запропоновано використання цього показника у клінічній практиці. Встановлено, що між ступенем МВ РЯ та концентрацією цитокіна ФНП- у супернатантах первинних клітинних культур існує обернений зв'язок, а між МВ РЯ та концентрацією ТФР-β – тенденція до оберненого зв'язку. У системі in vitro цитокін ТФР-β пригнічує проліферацію ендотеліоцитів мікросудин. Проаналізовано протеом цих клітин та ідентифіковано 54 білки, активністю яких визначається кінцевий ефект ТФР-β. Ідентифіковано білки, що взаємодіють із медіатором передачі сигналу ТФР-β - Смад3. Показано, що зниження експресії білків BRCA1, р57 та гіперекспресія білка р53 у клітинах РЯ супроводжується активацією ангіогенезу в пухлині. Запропоновано визначати ступінь експресії білка BRCA1 у клітинах РЯ для прогнозу виживаності хворих. Обґрунтована можливість терапевтичного використання інтерферону-α2b (Лаферону) з антиангіогенною метою у низьких дозах протягом тривалого часу у програмі комбінованого лікування хворих на хіміорезистентний РЯ.


 
 

Цікаве

Загрузка...