WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Нейро – та психофізіологічний аналіз стану тривожності у людини (автореферат) - Реферат

Нейро – та психофізіологічний аналіз стану тривожності у людини (автореферат) - Реферат

До 7 доби в контрольній групі зміни продовжували прогресувати і кількість дегранулюючих клітин зросла на 147% у порівнянні з вихідним рівнем, у той час, як до цього ж терміну в основній групі настав переломний момент у вигляді зниження кількості клітин до 51%. У групі, що отримувала окс-спрей, до 21 доби спостерігалося значне число дегранулюючих клітин, у той час як у хворих, що застосували Траумель С, їхня кількість була не виражена і стосовно вихідного рівня носила статично недостовірний характер. Використання ПАЙЛЕР-світла з препаратом Траумель С перешкоджає паталогічній дегрануляції, ефективно ліквідує запалення в залозі і скорочує терміни лікування. Таким чином, результати досліджень показують, що при простатиті відмічається дегрануляція ТБ і накопичення опасистих клітин, що зумовлено, з однієї сторони, дефіцитом кисню, а з другої - наростаючими запальними змінами. Така можливість цілком очевидна, оскільки при гострому простатиті дифузія кисню протікає менш інтенсивно і кисневий дефіцит тканин зростає. Це призводить до підсилення ПОЛ мембран, більш вираженому в гострому періоді, що є одним із найважливіших патофізіологічних механізмів активації опасистих клітин. Запропонований метод лікування ХП перешкоджає вираженим зрушенням дегрануляції ТБ при ХП, що зумовлено впливом препаратів на процеси транспорту і споживання кисню не тільки ПЗ, але й іншими тканинами. Це обумовлено не тільки їх участю в мікроциркуляторних змінах на етапі запалення, але і безпосереднім впливом речовин, що секретуються опасистими клітинами на відновні процеси в ПЗ. Наведені результати дослідження свідчать про ефективність включення в комплекс патогенетичної терапії захворювань ПЗ ПАЙЛЕР-світла в різних модифікаціях. Успіх лікування цього захворювання залежить тільки від оптимального поєднання в лікувальному комплексі всіх наявних в арсеналі уролога засобів. На цей метод лікування отримано патент України (№2000020730 39307А „Спосіб лікування хронічного неспецифічного простатиту").

З метою підтвердження ефекту АГТ були простежені в динаміці зміни імунологічних показників. На початку лікування КГП і алопатичними препаратами, а також протягом першого тижня установлено незначне зменшення (на 1,3%) при використанні алопатичних препаратів і їх збільшення на 1,8% при лікуванні АГТ. Відсотковий вміст клітин, які утворюють бластні форми з ФГА при традиційному лікуванні, зменшився порівняно з вихідним рівнем на кінець лікування на 3,6%, у той час як при застосуванні АГТ, він збільшився на 6,5%. При вивченні даних імуноглобулінів класів G, A і М в плазмі крові, вираженої різниці в порівнянні з вихідними даними установлено не було. При вивченні впливу КГП і алопатичних препаратів на клітинний і гуморальний імунітет, найбільші зміни наступали на 14 добу після початку лікування, при використанні традиційних методів відмічено значне зменшення кількості CD3+- і СD22+-лімфоцитів, яке було статистично достовірним у пролікованих антибактеріальними препаратами. На 14 добу також продовжувалось зниження показників Т-лімфоцитів, що пояснюється токсичним впливом препаратів даної групи на всі ланки імунітету, порівняно з КГП, де навпаки відмічено їх достовірне збільшення на 1,2%. До 30 доби медикаментозного лікування відмічено кількісні і якісні зміни Т-системи імунітету. При традиційному лікуванні кількість Т-лімфоцитів була на 1,9% нижче вихідної, в той час при лікуванні КГП вона зросла на 7,1%. Концентрація показників гуморальної ланки імунітету за вмістом імуноглобулінів у сироватці крові корелювала з даними Т- і В-систем імунітету. Таким чином, вивчення імунологічних критеріїв у хворих на ХП, відображають характер змін в організмі і ПЗ.

Клінічна ефективність ендоуретрального лазерофорезу вивчена у 47 пацієнтів з ХП у фазі загострення. Методика заключалась у впливі на ПЗ портативним лазерним апаратом "ЛІКА-1" інфрачервоного діапазону на основі арсеніду галію, з довжиною хвилі 0.95 мкм і потужністю 20 МВт. При лікуванні 18 хворих (1 група) трансректальна лазеротерапія проводилась 25 хвилин через спеціальний ректальний наконечник впродовж 10 днів в поєднанні з антигомотоксичними препаратами, які хворі отримували амбулаторно. За наявності дизурії і уретральних виділень проводився лазерофорез ПЗ ендоуретральним світловодом на рівні сім'яного горбика препаратом Tраумель С по 1 ампулі, який попередньо інстилювався в уретру на 10 хвилин. Об'єм розчину на один лазерофорез складав 2,2 мл, оскільки запропонований об'єм є оптимальним для виконання обробки простатичного відділу уретри сфінктером. Технологія: після обробки антисептичним розчином головки статевого члена і зовнішнього отвору уретри в уретру вводять до внутрішнього сфінктера сечового міхура уретральний катетер, змащений гліцерином, потім по ньому вводиться 2,2 мл препарату Траумель С і катетер витягується. Вплив на ПЗ проводився портативним лазерним апаратом "ЛІКА-1" ІЧ - діапазону на основі арсеніду галію з довжиною хвилі 0,95 мкм і потужністю 20 мВт. Через 10 хвилин лазерний світловод діаметром 6 мм, змащений гліцерином, вводиться до рівня сім'яного горбика, і проводять лазерофорез. Поверхня світловоду має ізотропний розсіювач, і перебування її в водяному середовищі має прямий і рівномірний вплив на ПЗ. Процедуру виконують через день. Хворим, у яких діагностується ІП або ГП, проводять курс, який складається із 8-10 процедур. При ГП повинно бути виконано не менше 10-12 щоденних процедур лазерофорезу. Температура інстильованого розчину повинна приблизно дорівнювати температурі тіла (35-37°С). Результати проведеного дослідження свідчать про високу ефективність цього місцевого лікування. 84% пацієнтів з вираженими больовим синдромом і дизуричними явищами до 4-5 сеансу відзначили ліквідацію больового синдрому і відновлення нормальної частоти сечовипускання. Розроблені методи місцевого лікування забезпечили клінічне видужання в 823,4% хворих, що на 22% вище контролю. Застосування лазерофорезу в поєднанні з АГТ дозволяє помітно полегшити стан хворих в дебюті захворювання і скоротити їх терміни лікування. На цей метод лікування отримано патент України №98116077 31903А „Спосіб лікування хронічного неспецифічного простатиту".

Фармакопунктура є методом, який поєднує у собі рефлексотерапію з гомеопатією і є новим напрямком у розвитку акупунктури. Вона являє собою точкову ін'єкцію лікарських препаратів у БАТ. При цьому виходить подвійна терапевтична дія - стимуляція точок і гомеопатичний вплив. Таке методика аналогічна ефекту стимуляції точок голками, однак значно перевищують ефект, ніж при звичайному підшкірному введенні лікарських препаратів, тому що вводяться в дію властивості БАТ і найбільш ефективними є TR5; F2; Е36. Застосовуючи фармакопунктуру, можна також запобігти або послабити захворювання. Ступінчаста АГТ (5 ступенів) проводиться в один прийом. Для цих цілей використовується венозна кров і нозодний препарат, в залежності від етіології виділеного збудника (частіше всього, враховуючи асоціати – Trichomonaden-Fluor). Після внутрішньовенної ін'єкції та залишення крові в голці або лише до слабкого забарвлення розчинів 1 ступеня Coensime compositum+Ubichinon compositum, надівши голку виконується енергічне струшування 10-20 разів. Після цього розчин вводиться в БАТ RP6. Під час 2 ступеня розчин із шприца ін'єкціююється п/ш так, щоб в ньому залишилося незначна кількість розчину 1 ступеня (в канюлі шприца), в той же шприц набирають Mucosae compositum+Hepar compositum, знову струшують і вводять п/ш в БАТ Е36. Залишають частину розчину в канюлі і виконують 3 ступінь: Solidago compositum вводять п/ш в F2, залишають частину розчину і проводять 4 ступінь, вводять п/ш Tраумель С в область V31. Залишають частину розчину і проводять 5 ступінь: Echinacea compositum+Solidago compositum в область V32, V33. Ступені з другого і наступні ні в якому випадку неможна виконувати внутрішньовенно. Проміжки між сеансами повинні складати не менше 5 діб, що необхідно для розвитку біологічних реакцій організму. Якщо настало погіршання, повторний курс необхідний, коли воно закінчиться. При вираженому больовому синдромі з полакіурією доцільно застосування свічок (Viburcol по 1 свічці двічі на добу впродовж 6–10 діб) в поєднанні з парентеральним введенням Tраумелю С (по 2 мл в надлобкову ділянку впродовж 5 днів). Рекомендується поєднання з Echinacea compositum, що призводить до активізації мезенхімального імунітету, реактивації ураженої імунної системи, особливо часто після безуспішної антибактеріальної терапії. Дана методика лікування є методом вибору. Вона може дати терапевтичні результати, тривалість яких буде довготривалою. Метод не має побічних ефектів. На це нами отримано патент України №98126493 32006А „Спосіб лікування хронічного неспецифічного простатиту".


 
 

Цікаве

Загрузка...