WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Нейро – та психофізіологічний аналіз стану тривожності у людини (автореферат) - Реферат

Нейро – та психофізіологічний аналіз стану тривожності у людини (автореферат) - Реферат

Основна речовина сполучної тканини відповідає на всі шкідливі впливи, незамежно від їх природи, реакцією запалення. Погіршання в перебігу захворювання може йти двома шляхами: а) перехід однієї фази в іншу; б) перехід процесу з однієї тканини на іншу. Це динамічне перетворення називаєтьсявікаріацією. Вона буває двох типів - прогресивна і регресивна. Під прогресивною вікаріацією розуміється те, що в організмі відбувається заміна більш легких фаз перебігу захворювання на більш тяжкі. Можливо також поширення процесу на нові, раніше не уражені тканини (зміщення фази захворювання зліва направо /або вниз). Під час регресивної вікаріації навпаки спостерігається заміна тяжкої фази гомотоксикозу більш легкою і/або повернення процесу знову на раніше пошкоджену тканину (зміщення захворювання справа наліво і/або вгору). Її патогенетичний механізм полягає в тім, що антигомотоксичні препарати переводять антропотоксини в безпечну форму (гомотоксони) з наступним їхнім виведенням з організму і організм нейтралізує гомотоксини за рахунок з'єднання свого гомотоксину та іншого гомотоксину, утворюючи нову нетоксичну речовину - гомотоксон. Це досягається за допомогою гомотоксикологічних препаратів. Використовуючи їх, з'являється впевненість, що вони будуть діяти в гармонії з біологічними системами, оскільки є натуральними продуктами, синтезованими самою природою. Завдання лікарів з позиції гомотоксикології є отримання та підсилення регресивної вікаріації, тобто доцільної адекватної відповіді на пошкодження захисної системи. Широке і безконтрольне застосування антибіотиків призводить до блокування фази реакції і тим самим сприяє прогресивній вікаріації. У лікуванні простатитів використовуються різноманітні групи антигомотоксичних препаратів, які застосовуються у декілька етапів. Основними з яких є наступні:

I етап:

Дренажна терапія

 • Lymphomyosot - по 15 крапель двічі на добу;

 • Coenzymecompositum - по 2,2 мл двічі на тиждень, №5-10, в/м;

 • Mucosacompositum - по 2,2 мл двічі на тиждень, №5-10, в/м;

 • EngystolH – по 1 пігулці тричі на добу; курс 3-4 тижні.

II етап: Протизапальна терапія

 • Echinacea compositum S- по 2,2 мл 2- 3 рази на тиждень, в/м;

 • Traumeel S(пігулки)– по 1 пігулці тричі на добу;

 • Traumeel S(ампули) - по 2,2 мл в/м тричі на тиждень.

 • Galium-Heel (краплі) - по 10 крапель тричі на добу; курс лікування 4-5 тижнів.

III етап:Корекція ендокринних порушень

 • Testis compositum (ампули)- по 2,2 мл в/м тричі на тиждень. Курс 4-12 тижнів.

При больовому синдромі:

 • Nervoheel (пігулки) - по 1 пігулці двічі на добу.

 • Traumeel S (пігулки)- по 1 пігулці тричі на добу.

 • Viburcol (свічки)- по 1 свічці 2–3 рази на добу, курс лікування – 3-12 тижнів.

При порушенні функції печінки

 • Hepar compositum(ампули)-по 1 ампулі 2,2 мл 1–2 рази на тиждень.

 • Hepeel (пігулки) – по 1 пігулці 2 рази на день. Курс лікування 4-5 тижнів.

У лікуванні ХП нами так само використовувалися: комплексні препарати: Solidago compositum, Cerebrum compositum; спецпрепарат – Psorinohell; нозод - Trichomonaden-Fluor injeel та інші. Поряд з використанням нами вказаних препаратів, ми пропонуємо готові, випробувані схеми лікування складаються з: базисної терапії(Вeladonna-Homacord), парентеральної терапії (Salal-Homacord, Echinacea compositum, Cerebrum compositum, Hepar compositum, Traumeel S, Mucosae compositum) і симптоматичної терапії (свічки: Spascupreel – ліквідування болю тощо). Спектр лікарських засобів, що використовуються антигомотоксичною медициною, значно ширше засобів, властивих класичній гомеопатії. Комплексні препарати діють більш гармонійно в метаболічних реакціях людського організму і їхня дія основана на принципах прямих і зворотних зв'язків.

Особливе значення в АГТ ХП набула ступінчаста аутогемотерапія АГТ. Універсальність і унікальність АГТ, як особливого напрямку в лікуванні даної категорії хворих, витікає з інтеграції науково обґрунтованого патогенетичного діагнозу і відповідного йому терапевтичного методу. Терапія власною кров'ю має зовсім унікальний механізм гомеопатичного впливу на ендогенні та екзогенні гомотоксини, а також на аутоімунні комплекси, що виникають у процесі розпаду ураждених тканин ПЗ. Причиною до призначення АГТ є постулат Реккевега про те, що майже всі захворювання є захисними реакціями організму на токсини або проявами інтоксикації. У зв'язку з тим, що в крові кожного пацієнта є типові саме для його захворювання токсини (гомотоксини), використання АГТ у сполученні з антигомотоксичними препаратами, дозволяє перетворити власні гомотоксини в найефективнійший гомеотерапевтичний препарат. Відповідно до закону Арндта-Шульца, АГТ підсилює дезінтоксикацію, зв'язує ретоксин, що не піддається знешкодженню, і в такий спосіб виліковує захворювання. Досить часто відзначається виражене погіршання загального стану після 1-го сеансу АГТ. Пацієнти відзначають підсилення болю у промежині, короткочасну гіпертонію, простаторею, збільшення уретральних виділень. За наявності трихомонадного простатиту, який має торпідну течію, в мазках і посівах виявляють трихомонади, які звичайно повністю зникають після 3-4 сеансу АГТ, хоча до використання АГТ застосування протистоцидних препаратів часто було неефективним. Слід зазначити високий терапевтичний ефект при використанні антитоксичних препаратів зі зникненням первинного симптомокомплексу через 3-4 тижні після початку терапії.


 
 

Цікаве

Загрузка...