WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Функціонально-метаболічний статус міокарда: адаптивні можливості та корекція за умов експериментального гіпотиреозу (автореферат) - Реферат

Функціонально-метаболічний статус міокарда: адаптивні можливості та корекція за умов експериментального гіпотиреозу (автореферат) - Реферат

АНОТАЦІЯ

Кожухар О.Т. Некогерентні випромінювачі з просторово зосередженими керованими потоками діагностично-лікувального застосування. – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.11.17 – біологічні та медичні прилади і системи. – Національний університет "Львівська політехніка", Львів, 2005.

Дисертацію присвячено питанням створення нових і розвитку існуючих методів при розробках та дослідженнях спеціалізованих некогерентних випромінювачів з керованими актинічними оптичними потоками для фотомедичних приладів і технологій. Основна концепція роботи грунтується на єдності теоретичних, алгоритмічних, конструктивних і технологічних аспектів розв'язку задач забезпечення медико-технічних режимів, формування характеристик потоків випромінення, стабільності функціонування та якості компонентів випромінювачів. Запропоновані на нових принципах методи моделювання, комплексна експериментальна база та банк даних для створення наукових основ раціонального проектування випромінювальних тіл класу інтегрованих теплових випромінювачів. Сформульовано принципи та умови вибору параметрів променистих потоків, розвинуто математичні моделі, аналітичні вирази і алгоритми для оптимізації компонентів основних класів фотомедичних випромінювачів. Уточнені теоретичні принципи на виявлених закономірностях формування просторового розподілу променистих потоків для розробки моделей випромінювачів з динамічним променеутворенням та ефективних методів внутрішнього та зовнішнього керування. Запропоновані методи і аналітичні вирази та метод регулювання і стабілізації для автоемісійних катодолюмінесцентних мікроелектронних систем нового класу безртутних нетеплових випромінювачів. Запропоновані методи та визначені параметри елементів, що забезпечують часову стабільність та спектрокорекцію. Розкритий та обгрунтований вибір конструктивно-технологічних базисів. Наведено результати виконаних за допомогою розкритих теоретичних аспектів і розроблених математичних моделей та підтверджених при проведенні медичних та технічних випробувань, досліджень, що демонструють істотне покращення показників функціонування таких об'єктів.


 
 

Цікаве

Загрузка...