WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаРізне → Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України: історія створення, становлення та розвитку (автореферат) - Реферат

Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка НАН України: історія створення, становлення та розвитку (автореферат) - Реферат

ПРАКТИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

 1. З метою розширення діагностичних можливостей щодо своєчасного виявлення симптому втоми у хворих на РС та адекватної його корекції під час обстеження і лікування пацієнтів необхідно застосовувати структуровані анкетні шкали бальної оцінки тяжкості втоми (FSS, MFIS, FDS).

 2. Для підвищення ефективності заходів лікування симптому втоми у хворих на РС необхідно враховувати вплив супутніх додаткових чинників (психоемоційні розлади, алгічні, больові відчуття, чутливі порушення, застосування деяких лікарських засобів), що здатні погіршувати прояви втоми, та проводити їх корекцію.

 3. Лікування симптому втоми у хворих повинно бути складовою комплексної терапії РС; повинно включати засоби з антиоксидантними, нейропротективними та метаболічними властивостями.

 4. З метою підвищення ефективності лікування, уповільнення темпів прогресування РС і симптому втоми, попередження розвитку загострень захворювання рекомендовано проводити повторні курси терапії антиоксидантними та нейропротективними засобами 3-4 рази на рік.

 5. Підходи до лікування втоми у хворих на РС повинні бути мультидисціплінарними, суворо індивідуалізованими та диференційованими для кожного хворого з урахуванням його економічних можливостей, рівня неврологічного дефіциту, проявів втоми та супутніх розладів.

ПЕРЕЛІК РОБІТ, ЩО ОПУБЛІКОВАНІ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ

 1. Віничук С.М., Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Патофізіологічні механізми втоми у хворих на розсіяний склероз // Український медичний часопис.-2004.-№2(40).-С.83-87. (Дисертантом самостійно проведені інформаційний пошук та аналіз наукової літератури, підготовлений текст до друку).

 2. Віничук С.М., Донченко Г.В., Копчак О.О., Морозова Р.П., Мяловицька О.А., Пасічна Е.П., Сілонов С.Б. Ефективність берлітіону у лікуванні хворих на розсіяний склероз із втомою та його вплив на стан прооксидантано-антиоксидантної рівноваги // Український медичний часопис.-2004.-№5(43).-С.36-42. (Копчак О.О. здійснила підбір хворих, аналіз клінічних та біохімічних даних до та після лікування, статистичну обробку отриманих результатів, наукове обґрунтування отриманих результатів, висновків, написання статті).

 3. Віничук С.М., Донченко Г.В., Морозова Р.П., Копчак О.О., Пасічна Е.П., Сілонов С.Б. Прооксидантно-антиоксидантний дисбаланс при розсіяному склерозі та його роль у виникненні втоми у хворих // Український медичний часопис.-2004.-№6(44).-С.50-56. (Копчак О.О. самостійно провела набір клінічного матеріалу, аналіз даних клінічного та біохімічного обстеження, статистичну обробку отриманих результатів, наукове обґрунтування отриманих результатів, висновків, написання статті).

 4. Віничук С.М., Копчак О.О., Бренер І.П. Центральні механізми розвитку втоми у хворих на розсіяний склероз // Український медичний часопис.-2005.-№1(45).-С.119-124. (Копчак О.О. самостійно здійснила набір клінічного матеріалу, аналіз даних клінічного, нейровізуального та електрофізіологічного обстеження, статистичну обробку та наукове обґрунтування отриманих результатів, висновків, написання статті).

 5. Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Застосування берлітіону та неомідантану в комплексному лікуванні хворих на розсіяний склероз з проявами втоми //Український вісник психоневрології.-2004.-Т.12, №1(38).-С.150-153.

 6. Віничук С.М., Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Ефективність застосування неомідантану та солкосерилу в комплексному лікуванні хворих на розсіяний склероз зі втомою // Український вісник психоневрології.-2004.-Т.12, №2(39).-С.38-40. (Копчак О.О. здійснила підбір хворих, аналіз клініко-електрофізіологічних змін до та після лікування, сформулювала наукові висновки, підготувала статтю до друку).

 7. Віничук С.М., Мяловицька О.А., Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Втома у хворих на розсіяний склероз: до питання про взаємозв'язок її з неврологічною інвалідизацією та депресією і сучасні методи корекції //Український вісник психоневрології.-2004.-Т.12, №3(40).-С.17-20. (Копчак О.О. здійснила підбір хворих, аналіз клінічних та нейропсихологічних даних до та після лікування, статистичну обробку отриманих результатів, наукове обґрунтування отриманих результатів, написання статті).

 8. Віничук С.М., Донченко Г.В., Колєндо О.О. (Копчак О.О), Морозова Р.П., Пасічна Е.П., Сілонов С.Б. Окислювальний стрес у хворих на розсіяний склероз з втомою та його корекція з використанням солкосерилу //Український вісник психоневрології.-2004.-Т.12, №4(41).-С.29-34. (Копчак О.О. здійснила підбір хворих, аналіз клінічних та біохімічних даних до та після лікування, статистичну обробку отриманих результатів, аналіз та наукове обґрунтування отриманих результатів, написання статті).

 9. Kolyendo O.O. (Копчак О.О.), Vinychuk S.M. The positive clinical effect of berlition and neomidantane in the complex treatment of patients with multiple sclerosis and fatigue // Multiple Sclerosis.-2004.-Vol.10.-№2.-S.151. (Копчак О.О. здійснила підбір хворих, аналіз клінічних та нейропсихологічних змін до та після лікування, сформулювала наукові висновки, підготувала текст до друку).

 10. Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Комплексне лікування хворих на розсіяний склероз з проявами втоми з використанням берлітіону та неомідантану //Тези доповідей Х конгресу світової федерації українських лікарських товариств.-Чернівці, 2004.-С.332.

 11. Колєндо О.О. (Копчак О.О.), Віничук С.М., Мяловицька О.А. Деклараційний патент на винахід „Спосіб лікування хворих на розсіяний склероз з втомою" №68133 А // Бюл. Промислова власність.-2004.-№7 (книга1).-С.4.30. (Копчак О.О. провела підбір клінічного матеріалу, аналіз клінічних, електрофізіологічних та біохімічних змін до та після лікування, сформулювала наукові висновки, формулу патенту).

 12. Колєндо О.О. (Копчак О.О.) Деклараційний патент на винахід „Спосіб оцінки ступеня тяжкості втоми у хворих на розсіяний склероз" № 66297А //Бюл. Промислова власність.-2004.-№4 (книга1).-С.4.15.


 
 

Цікаве

Загрузка...