WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаОрганізація виробництва, Трудове право України, Cоцзахист → Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007 - Реферат

Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007 - Реферат

Реферат на тему:

Новинки сільгосптехніки на виставці SIMA 2007

Випробувальний стенд для визначення продуктивності розкидачів добрив фірми Cemagref (Франція).

Новий стенд для визначення продуктивності розкидача добрив уможливлює постійну екологічну оцінку розкидачів добрив. Якість розкидання добрив, яку завжди оцінювали високопродуктивні прилади, визначатиметься об'єктивно. Йдеться про те, що об'єктивна оцінка здійснюється за фактичним значенням розподілу (розкидання добрив на підлозі в приміщенні).

Інновація грунтується на високочастотній вимірювальній техніці в процесі руху (використовується 80 касет).

Новий метод заміняє вимірювання з використанням картографічної координатної системи радіальними вимірюваннями в системі полярних координат. Поверхня розкидання вимірюватиметься через відрізок від 1 до 2 хвилин.

Метод передається в розпорядження всіх виготовлювачів знарядь для добрив чи виробників добрив. Через це прилад є базисною відмінною рисою, яка потрібна для розвитку мобільних випробувальних стендів.

Інфрачервоний сенсор для визначення вмісту сухої речовини фірми John Deere (США) Harvestlab є першим інфрачервоним сенсором на самохідному польовому подрібнювачі. Він визначає вміст сухої речовини врожаю, що збирається, в потоці в трубопроводі польового подрібнювача. Сенсор поповнює криві викиду так, щоб дані проб охоплювали весь масив. Вміст сухої речовини визначається надзвичайно точно (98%). Harvestlab можна використовувати безпосередньо на підприємствах для визначення вмісту сухої речовини у різних культурах (кукурудза, трава, люцерна тощо).

Разом із сенсором для визначення маси Harvestlab забезпечує вимірювання фактично зібраного врожаю.

Дата збирання врожаю записується на дисплеї Green Star у кабіні агрегату. Маса (суха чи вогка маса) фіксується безпосередньо в полі, внаслідок чого спрощується підрахування кількості врожаю для закладення на зберігання.

Harvestlab потребує незначної площі (20х19х23 см), тому його можна використовувати як у мобільному, так і в стаціонарному варіанті. Сенсор знайде застосування в тваринництві.

Дані можна переносити (картографувати) з допомогою складської карти на РС у бюро.

Завдяки обладнанню подрібнювача серії 7000 сенсором Harvestlab, водій має можливість, залежно від вмісту сухої речовини, змінювати довжину нарізання.

Високопродуктивна валкова сіноворушилка з транспортерною стрічкою фірми Kuhn (Франція). Зростаюча пропускна здатність збиральних машин потребує узгодження ланок загального врожайного ланцюга. За першого щільного укосу достатньо приблизно 9 м корму, щоб завантажити надзвичайно продуктивний польовий подрібнювач. Але в разі "елегантного" укосу для цього подрібнювача слід мати 15 м. Нова валкова сіноворушилка Merge-Maxx 900 об'єднує три механізми, які зібрано з підбирача і транспортерної стрічки. Вони з'єднуються знизу так, щоб на ширині захвату 9 м можна було зібрати корм. Після того, як підбирач навішано, корм на транспортерній стрічці відводиться вбік. Вміст поживних речовин корму оптимізується завдяки однорідному висушуванню на землі. Валок формується праворуч, ліворуч або в середині. Високі продуктивність, компактність і маневровість у разі зміни ділянки забезпечують високу щоденну пропускну спроможність всередині збирального ланцюга.

Причіп із несучою рамою фірми AMBS La Littorale (Франція). Причіп із високотвердої сталі виготовлено в чашковому варіанті. Частина ємності кругла, а несуча рама цільна.

Концепція створення причепа — зменшення ваги, яка на 24% більша, ніж у відомих дотепер сільськогосподарських причепів. Інновація полягає в застосуванні трикутника, розміщеного внизу ємності. Там може бути застосована зовнішня лебідка для вивантаження. Проміжна рама більше не потрібна, що слугує мірилом для зменшення ваги.

Транспортна вантажопідйомність підвищується, тоді як непотрібна вага водночас зменшується. Так само скорочується потреба в пальному і зменшується спрацювання шин трактора. За дорожнього транспортування центр ваги є дуже низьким. Через це обмежуватиметься коливання, що підвищує комфорт їзди.

Автоматичний мульчувальний робочий орган фірми Dussau Distribution SAS (Франція). Машину створено водночас із розширенням фірми Vogelgruppe. Її може обслуговувати одна людина. Прислужиться для роздавання подрібненої соломи, дерев'яної стружки, тирси. До того ж, машині чи трактору не треба заїзджати в тваринницьке приміщення. Інноваційною ознакою є автоматична мульчувальна головка, з допомогою якої виконується завдання водія — підвезти підстилку для навісного Meca-pulsе.

Конструкція робочого органа складається з поворотного Vario-викиду та автоматичної, рухомої допоміжної системи для вибору товщини підстилки. У причепі Meca-puls є труба, через яку подається стиснуте повітря. Потік повітря створює компресор, яким керує ВВП трактора. Роздавальна труба може бути завдовжки до 120 м. Завдяки цьому підлогу тваринницької ферми можна вкривати підстилкою без заїзду машини в приміщення. Викидний пристрій роздає подрібнену солому або підстилку в приміщенні відповідно до норми, яку встановив водій. До того ж, надалі, аби убезпечити тварин, у потік повітря можна буде додавати засоби дезінфекції. Оскільки машина працює поза приміщенням, ризик для здоров'я зводиться нанівець, а також зменшується стрес у тварин. Автоматичний викид монтується на причепі Meca-pulsе і полегшує працю. Тваринник і тварини будуть захищені від пилу, який утворюється внаслідок розкидання підстилки. Труба, змонтована на машині, гарантує однаковий розподіл підстилки. Ця концепція є вирішальною для забезпечення гігієни в тваринницькому приміщенні.

У цілому, на Simа'2007 було широко представлено грунтообробну техніку, сівалки, розкидачі мінеральних і органічних добрив, комбайни для збирання зернових, кормів, буряків та картоплі, зрошувальні установки, обладнання для скотарства, техніка для виробництва біогазу тощо.

Одним із найбільших на виставці був стенд фірми Kuhn, яка експонувала широкий спектр машин для обробітку грунту, сівби, мобільні машини для навантаження, подрібнення, дозування, змішування та роздавання кормів. З експонатів фірми Kuhn заслуговують на увагу насамперед високоякісні плуги, комбіновані агрегати для обробітку грунту, сівалки для прямого висіву та фермські комбайни.

Машини для заготівлі та приготування кормів було представлено ротаційними косарками, граблями, прес-підбирачами, агрегатами для обмотування рулонів сінажу та силажу поліетиленовою плівкою, обладнанням для консервування кормів у довгих поліетиленових шлангах, кормозбиральними комбайнами, плющилками, грануляторами, малогабаритними комбікормовими агрегатами тощо.

Ротаційні косарки, зазвичай, обладнують кондиціонерами, обмотувальники пресованого сінажу і силажу представлені тільки у варіанті обмотування рулонів.

Широкий інтерес відвідувачів виставки викликав потужний кормозбиральний комбайн BIG X фірми Krone, потужність встановлених на ньому двох двигунів (для приводу робочих органів і приводу ходової частини) сягає 780 к.с.

З обладнання для тваринництва експонували переважно обладнання для скотарства, серед якого передусім слід відзначити широку гаму доїльних роботів, які експонували на виставці провідні доїльні фірми світу, в тому числі Lelу (Нідерланди), Westfalia (Німеччина), DeLaval (Швеція), Sac (Данія), концерн Punch International (Швейцарія) тощо.

Із доїльних роботів заслуговує на увагу робот Titan третього покоління виробництва концерну Punch International, який під час доїння сканує та визначає склад молока. У Данії, наприклад, нині працює близько 2 тис. таких доїльних роботів, кожний з яких обслуговує 100 корів.

З обладнання для скотарства на виставці широко експонувалися також мобільні агрегати для навантаження, подрібнення, дозування, змішування й роздавання кормів (далі — фермські комбайни), автонапувалки; установки для видалення із приміщень гною, стійлове обладнання та обладнання для боксів тощо.

Із фермських комбайнів заслуговує на увагу продукція фірми Seko, яка виробляє широкий типорозмірний ряд таких машин. На виставці експонували новітній самохідний фермський комбайн. Фірма Seko випускає як самохідні, так і причіпні фермські комбайни; як з вертикальними, так і з горизонтальними робочими органами.

З автонапувалок увагу відвідувачів виставки привернули високоякісні групові та індивідуальні автонапувалки фірми Suevia (Німеччина).

Широко на виставці Sіма'2007 експонували сучасну елементну базу, в тому числі карданні передачі, редуктори, гідроциліндри, гідромотори тощо фірми Walterscheid (Німеччина). Результати випробувань карданних передач фірми Walterscheid в УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого підтвердили їхню високу якість і надійність.

На виставці Siма'2007 експонували також обладнання для використання постійно поновлюваних джерел енергії. Аналіз вказаної експозиції засвідчив: на ній було представлено здебільшого обладнання для виробництва біогазу та котли, які працюють на біомасі.

На виставці під орудою посла України у Франції відбувся "День України", який організувало наше посольство в цій країні. Під час заходу українські фахівці розповіли про стан механізації сільського господарства в нашій державі.


 
 

Цікаве

Загрузка...