WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаОрганізація виробництва, Трудове право України, Cоцзахист → Обладнання для санітарно-ветеринарного обслуговування тварин на ЄвроТір 2006 - Реферат

Обладнання для санітарно-ветеринарного обслуговування тварин на ЄвроТір 2006 - Реферат

Реферат на тему:

Обладнання для санітарно-ветеринарного обслуговування тварин на ЄвроТір 2006

Один із найскладніших станків Hydravlik для ветеринарно-санітарного обслуговування тварин експонувала на виставці фірма Agri Service. Його вартість — близько 29,5 тис. євро. Станок обладнано електроприводом, а управляється він гідравлікою. За допомогою стрічкової лебідки тварину піднімають і підтримують. Фіксування кінцівок полегшує технологічний процес обрізування ратиць у корів. Станок гарантує безпечне фіксування тварин. Розробники цього сучасного високомеханізованого устаткування виходили з того, що догляд за кінцівками та ратицями поліпшує здоров'я тварин, сприяє підтриманню високої продуктивності й використанню їх протягом тривалого часу.

Фірма Нaase (Німеччина) пропонувала фермерам станок Horn Fix для здійснення ветеринарно-санітарного обслуговування телят у віці від двох до шести місяців. Він складається з прямокутної рами, двох ременів для піднімання телят і має двоколісне шасі. Обладнання забезпечує надійну фіксацію тварини завдяки оригінальним ременям, які можна швидко встановлювати на різні довжину й ширину. Станок є ефективним обладнанням для здійснення знезаражування телят. Цю операцію може виконувати один спеціаліст.

Фірма Cosnet (Франція) демонструвала пересувний станок для ветеринарно-санітарного обслуговування тварин, який призначено для догляду за ратицями великої рогатої худоби і зважування тварин в умовах пасовищ. Станок, установлений на двоколісному шасі, обладнано накопичувальною камерою для двох тварин. Довжина — 6 м; має зважувальний пристрій, ремені для підв'язування тварин, ручну лебідку для їхнього піднімання. Ширину можна регулювати в межах від 0,7 м до 0,8 м.

Для ветеринарно-санітарного обслуговування овець фірма Texas Trading (США) експонувала на "ЄвроТір'2006" новий станок OVIS, який дає змогу обробити ратиці кінцівок, зважити вівцю, здійснити інші ветеринарні операції для овець. Станок працює швидко й просто, може забезпечити зважування поголів'я тварин — до 3 тисяч овець. Він безпечний для овець і комфортний для обслуговуючого персоналу.

Експонувалися на виставці й ветеринарні інструменти; обладнання для очищення та дезінфекції тваринницьких приміщень; для введення ветеринарних препаратів у питну воду для тварин тощо.

Із фірм, які експонували ветеринарні інструменти (їх на виставці було понад 5), заслуговують на увагу набори ветеринарного інструментарію для обслуговування тварин фірми Hauptner Herberholz (Німеччина). Фірма представляла якісні пристрої та інструменти для діагностики, хірургії і лікування тварин.

Великий інтерес відвідувачів виставки викликав візок для ветеринарного обслуговування свиней, виробництва фірми Trading Company (США), укомплектований потрібними ветеринарними інструментами та препаратами для лікування свиней.

Фірма Gerhard Ruff Gmbh (Німеччина) експонувала компактний агрегат Anfi-Germ-Schаumstation для очищення, дезінфекції та лікування ратиць великої рогатої худоби. Продуктивність обладнання — від 30 до 35 л розчину за хвилину. Тиск у водопровідному шлангу, який підключають до агрегату, — від 2 до 8 бар. Для виготовлення 180 л піни треба використати 20 л води і 1 л концентрату Anti-Germ. Цей апарат дає можливість використовувати багаторазово випробувану суміш у вигляді піни, яка складається з різних компонентів. Апарат заправляють спочатку водою, а потім додають концентрат Anti-Germ у встановленій консистенції. Використовуючи в апараті стиснуте повітря, сумішшю обробляють ратиці худоби. Переваги цього обладнання та профілактичних і лікувальних засобів полягають у тому, що виконувати технологічні операції з ветеринарно-санітарного обслуговування тварин можна незалежно від температури навколишнього середовища.

Для миття технологічного обладнання тваринницьких приміщень перед його дезінфекцією вітчизняна промисловість не виготовляє спеціального обладнання. З огляду на це заслуговує на увагу пристрій для миття технологічного обладнання й тваринницьких приміщень виробництва фірм Karcher, Dieker, Stadiko, DIBO (Німеччина), які експонували широку гаму установок, що працюють за високого тиску миючого розчину.

На "ЄвроТір'2006" було широко представлено обладнання для дезінфекції технологічного обладнання, тваринницьких та птахівничих приміщень.

Для аерозольної дезінфекції тваринницьких приміщень широку палітру установок Puls FOG (понад 15 моделей) експонувала фірма Puls FOG (Німеччина). Маса таких установок становить від 7до 62 кг; продуктивність — від 10 до 190 л/хв; ємність бака для хімічних реагентів — від 5 до 80 л; потужність — від 17до 75 кВт. Агрегат Puls FOG складається з ємності для хімічних реактивів і аерозольної пушки, що, своєю чергою, містить пульсуючий мотор, мембранний вентиль, регулювальний гвинт ігазовий карбюратор.

Для дезінфекції тваринницьких приміщень фірма DKS (Німеччина) пропонувала на

Набір ветеринарного інструменту для діагностики стану тварин, фірма Hauptner Herberholz "ЄвроТір'2006" установку DKS Dosi Zon CD-30...240", яка забезпечує цей технологічний процес із використанням препарату хлордіоксиду, що є визнаним у світі альтернативним препаратом хлорному газу. Хлордіоксид — це реактивний газ, його виготовляють завжди на місці. Хлордіоксид фермери цінують за те, що після його використання поліпшується екологія в тваринницькому приміщенні, а дезінфікуюча рідина проста в застосуванні.

Фірма SILA GmbH показувала на виставці пересувний (із живленням від акумулятора) оприскувач-дезінфекційну установку SILASPRAY SPW 4.0 для використання рідинних очищаючих і дезінфікуючих засобів. Потужність 12В акумулятора — 66А/год. Очищаючі й дезінфікуючі засоби з рН більше 5. Робочий тиск — 2 бари; витрати рідинного препарату — від 0,5 до 4,0 л/хв. Місткість бункера — 60 л. Маса порожньої установки — 53,5 кілограма.

Фірма Dеka (США) пропонувала установку для дезінфекції кліткового обладнання у пташниках. Установка складається з вертикальної штанги, на якій напроти кожного ярусу кліткової батареї змонтовано форсунки для розбризкування дезінфікуючих засобів. Під час руху проходом між клітковими батареями установка ефективно дезінфікує поверхню обладнання.

Значну увагу відвідувачів виставки привернув робот Ramsta Robotics для очищення свинарника й технологічного обладнання, змонтованого в ньому, виробництва фірми Clever Cleaner (Швеція). Робот складається з ходової частини, барабана зі шлангом, механічної руки завдовжки майже 4 м із форсункою і можливістю повертатися на 400° та системи управління. Робот підключають до

Візок, укомплектований потрібними ветеринарними інструментами та препаратами для лікування свиней, водопровідної мережі. Рухаючись проходом у приміщенні, він очищає його та розміщене тут обладнання, працює протягом 48 годин. Робот є доброю альтернативою наявним методам очищення свинарників і дає змогу фермеру використати час, поки працює робот, для виконання інших технологічних операцій на фермі.

Фірма НDD-Technick (Німеччина) пропонувала установку для обробки питної води для свиней хлордіоксидом (C102). Система двокомпонентна й проста у використанні. Призначена для знищення бактерій у воді. Забезпечує концентрацію від 0,2 до 0,4 мл C102 на 1 л води.

Широко на виставці експонували пристрої для введення в питну воду для тварин ветеринарних препаратів. За даними DLG, який на спеціально виготовленому стенді провів порівняльні випробування обладнання дев'яти фірм, що виготовляють дозувальні пристрої для введення лікувальних препаратів у питну воду, найменші відхилення від установленої концентрації ветеринарного препарату у воді показав під час випробувань Мedomix 100, виробництва фірми Mepro (Німеччина). За встановлених доз 1, 3 і 5% у діапазоні тиску від 0,5 бар до 4,0 бар і витратах від 10 до 1000 л/год він мав найменші відхилення — від 2,7% до 6,7 відсотка.

Сучасні прилади для діагностики супоросності свиноматок експонували фірми Draminski (Польща), ECM (Франція), Rheintechnick (Німеччина). Німецька фірма представляла на виставці оригінальний пристрій для полегшення процесу отелення корів.

Отже, на виставці "ЄвроТір'2006" з-поміж іншого великий обсяг експозиції було присвячено ветеринарно-санітарному обладнанню для обслуговування сільськогосподарських тварин. Це свідчить про те, що питанням, пов'язаним із збереженням здоров'я тварин, їхнім продуктивним використанням протягом тривалого часу, підтриманням належного санітарного стану на фермах у країнах із розвиненим тваринництвом надають особливої уваги.


 
 

Цікаве

Загрузка...