WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаОрганізація виробництва, Трудове право України, Cоцзахист → Забезпечення високого технічного рівня і конкурентоздатності сільськогосподарської техніки - Реферат

Забезпечення високого технічного рівня і конкурентоздатності сільськогосподарської техніки - Реферат

- Інструктаж і практичне навчання оператора (фермера) правилам екс-плуатації, запуску і зупинки машин, користування органами управління.

- Інструктаж щодо найефективнішого використання машини.

- Інструктаж із безпечних прийомів використання машини.

- Інструктаж із правил обкатки машин.

- Інструктаж із використання відповідних палив, мастильних матеріа-лів. Після проведення всіх інструктажів дилер заповнює реєстраційну карту, яку підписує покупець і яку відсилають фірмі-продуценту. Відривний талон карти залишається у дилера. Впродовж гарантійного строку, зазначеного в карті, дилер безкоштовно надає допомогу фермеру в проведенні обслуговування згідно з встановленим фірмою регламентом. Планове технічне обслуговування (ТО) передбачає перелік регламентних робіт, які виконуються з встановленою фірмою періодичністю. Контракт на проведення планового ТО машини, зазвичай, укладається на весь термін експлуатації машини. Види та обсяг робіт зазначають в угоді. За даними зарубіжних фахівців, кожен долар, вкладений у технічне обслуговування машин, приносить удвічі більший прибуток, ніж долар, вкладений у виробництво самих машин. Для проведення ТО і ремонтів фірми забезпечують дилерів запасними частинами ще до появи машини на ринку. Вартість запасних частин у 1,3–1,5 раза більша вартості деталей, встанов-лених на машину. Вартість запасних частин на машини, які вже зняті з виробництва, вища втроє і більше. Останнім часом набуває поширення так зване абонентське обслуговування, або послуги "Телесервісом". За цього виду обслуговування контроль за станом техніки та виявленням дефектів здійснюють за допомогою сучасних засобів обчислювальної техніки та спеціальних засобів телефонної мережі. Ця форма передбачає блочно-модульний принцип технічного обслуговування, що грунтується на блочно-модульному принципі побудови конструкцій сільгосптехніки. Отримавши потрібну інформацію телефоном, власник техніки може замінити той чи інший дефектний блок самостійно, підтримуючи тим самим своє обладнання в роботоздатному стані. За висновками зарубіжних експертів, усі провідні фірми сільськогосподарського машинобудування досягли високого рівня розвитку конструкцій машин, їх надійності й довговічності, через що конкуренція на ринку сільськогосподарської техніки змістилася з технічної сфери в сферу технічного сервісу.


 
 

Цікаве

Загрузка...