WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаОрганізація виробництва, Трудове право України, Cоцзахист → Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України - Реферат

Характеристика парку зернозбиральних комбайнів господарств України - Реферат

Якщо в 1990 році наявним парком ЗК України за одну годину під час жнив збирали в середньому близько 200 тис. т зернових, то в 2004 році — близько 60 тис. т/годину. За таких темпів, щоб зібрати 38 млн т, жнива тривали 630 годин, або 2,5 місяця. Втрати врожаю від осипання через затягування строків жнив становили близько 8 млн т, або близько 21% вирощеного врожаю.

Із 1994 року держава, фірми, сільгоспвиробники почали закупляти комбайни із країн Європи та Північної Америки: "Джон Дір", "Кейс", "Нью Холланд", "Клаас", "Дойц Фар", МДВ, "Массей Фергюсон", "Вестерн", "Бізон", "Сампо", "Лаверда" тощо. Всього в розвинутих країнах за різними комерційними проектами було закуплено 4200 зернозбиральних комбайнів — від найсучасніших моделей до старих із строком експлуатації близько 18 років, які фірми вже давно зняли з виробництва. На світовому ринку налічується понад 150 моделей зернозбиральних комбайнів, а в Україні — понад 100 моделей всіх можливих виробників світу, що є значною проблемою для власників щодо забезпечення якісним, кваліфікованим і доступним за цінами технічним сервісом.

Сезонне навантаження 380 га на фізичний комбайн складно оцінити у відриві від технічних характеристик, стартових і поточних показників технічного стану техніки. Сучасні ЗК із п'ятиклавішним соломотрясом збирають за годину близько 2,5 га. Для збирання зазначеної площі слід затратити 152 год., а із збиранням 1 га/год — 380 год. Зміна технічного стану неминуче знизить середнє значення продуктивності за одну годину агростроку жнив.

У публікаціях зазначається, що із збільшенням строків експлуатації мобільної сільськогосподарської техніки її річний виробіток, унаслідок фізичного та морального спрацювання, нагромадження пошкоджень і старіння, знижується. Проте в існуючих нормативних, методичних матеріалах факт зниження виробітку ЗК як наслідок тривалої їх експлуатації не одержав належного науково-методичного обгрунтування для планування агростроків проведення конкретних польових робіт з використанням старої техніки.

Досвід експлуатації комбайнів "Дон" з об'єктивних причин доцільно розділити на два періоди: до 1991 року і після. За обмежений термін (з 1986 до 1991 року) нагромаджувався досвід виробничої і технічної експлуатації комбайнів "Дон". Після 1991 року в Україні та Росії цілеспрямованих широкомасштабних науково-виробничих досліджень для вивчення технічного стану і працездатності в зв'язку із збільшенням строків експлуатації ЗК "ДОН" не проводили.

Певною мірою можна використати як орієнтовні кількісні показники зниження працездатності СК-5 "Нива" зі збільшенням терміну експлуатації, які наприкінці 80-х років одержали науковці Тамбовського ВНИИТИНа. Цими дослідженнями було виявлено, що в перші два роки експлуатації сезонне напрацювання на комбайн СК-5 "Нива" сягало 229–238 га, а через 5–6 років знижувалося до 142–156 га, або на 62–65%. Напрацювання на відмову, відповідно, зменшувалося з 4,9 до 3,8 мотогодин, або на 22,5%, середня тривалість відновлення працездатності зростає з 0,42 до 1,67 год. При цьому після трьох-чотирьох років експлуатації підвищується кількість відмов третьої групи складності, для усунення яких потрібні запасні частини. Із подовженням строків експлуатації підвищуються затрати на поточний ремонт, витрати на оплату праці за ремонт, зростає потреба в запасних частинах. Якщо в перші два роки експлуатації затрати становили 184–266 руб., то за п'ять-шість років зростали до 463–513 руб., тобто більш як удвічі. В структурі затрат частка запасних частин до п'ятого-шостого року експлуатації становить 43–48%, тоді як у перші два роки не перевищує 16%. Через низькі показники надійності фактичні витрати на ремонт на 40-52% перевищували нормативні. Із старінням і спрацюванням комбайнів збільшується також витрата паливно-мастильних матеріалів. З розрахунку на одиницю напрацювання витрата палива на п'ятий-шостий рік експлуатації становила 11,8–11,9 кг, або на 31–78% більше, ніж у початковий період. За висновками науковців, зниження надійності, сезонного напрацювання, підвищення обсягів ремонтно-відновлювальних робіт, перевитрата палива, мастильних матеріалів на п'ятий-шостий рік експлуатації роблять комбайни СК-5 економічно невигідними. На підставі отриманих показників пропонується використовувати поправні коефіцієнти для уточнення нормативів виробітку ЗК.

Базовим прийнято другий рік експлуатації з урахуванням того, що впродовж першого року має місце наладка, обкатування в робочих умовах і приробіток вузлів, агрегатів, систем комбайна. Надалі через технічні пошкодження зростає інтенсивність відмов і збільшується термін їх усунення, і, відповідно, зменшується сезонний виробіток ЗК. Із таблиці видно, що на четвертий рік експлуатації СК-5 "Нива" сезонне навантаження слід знизити на 13%. На скільки відсотків потрібно знизити сезонне навантаження, якщо комбайн працює 18 років, залишимо без відповіді.

Якщо перевести всі фізичні одиниці зернозбиральних комбайнів за показниками надійності до показників ЗК другого року експлуатації, то всього комбайнів нараховується 23500 одиниць і навантаження на один комбайн, у тому числі СК-5 "Нива", становитиме 550 га/сезон. Неважко прогнозувати, скільки триватимуть жнива в цьому році та які будуть втрати вирощеного врожаю.

Аналіз статистичних даних щодо терміну експлуатації тракторів, комбайнів, інших зразків складної сільськогосподарської техніки в сільгоспкооперативах, фермерських господарствах розвинутих країн світу дає змогу зробити висновок: понад 50% наявної техніки використовується із строком понад 10 років, і це є нормально, тому що парк техніки постійно оновлюється і поповнюється сучасними зразками нового покоління машин.

На наш погляд, при цьому потрібно враховувати три чинники: 1) технічний рівень і якість техніки, виробленої провідними зарубіжними фірмами; 2) стан і рівень сервісу, який можуть отримати фермери; 3) сезонне навантаження на машину.

Зазвичай, сільгоспкооперативи, великі ферми нову техніку використовують ефективно три-шість років. Потім вона надходить на ринок уживаної техніки, зазвичай, до фермерів із меншим обсягом виробництва, і сезонне навантаження знижується до економічно доцільних обсягів.

Крім власної, фермери можуть брати техніку напрокат, користуватися послугами спеціалізованих МТСів, різних товариств із обробітку землі.

Для забезпечення збору врожаю на рівні 200–250 тис. тонн за годину (середньостатистичне значення для умов України) потрібно приблизно 50 тис. комбайнів пропускною здатністю 8–9 кг/с типу "Славутич", "Дон". Вочевидь, через європейське спрямування економіки країни частину парку становитимуть зарубіжні комбайни. Наразі вже нараховується близько 4200 одиниць. За нашими розрахунками, залежно від урожайності та погодно-кліматичних умов у період жнив, комбайни виробництва Європи та США, що становлять за кількістю від загального парку 7,5%, збирають від 18 до 23% валового збору врожаю. Виходячи з цього, можна прогнозувати, що на наступні роки в разі закупівлі 2500-3000 комбайнів провідних європейських і північноамериканських фірм і списання 500-700 старих комбайнів їх загальна кількість стабілізується в межах 6000–6500. При цьому вони збиратимуть 25–28% загального валу врожаю. Для збирання решти 75–72% валового збору врожаю в оптимальні агростроки потрібно близько 40 тис. зернозбиральних комбайнів вітчизняного виробництва типу "Славутич".

В Україні кілька років тому було розпочато чергову кампанію — розвиток МТС. І як завжди, дискредитували саму ідею МТСів і їх виробничу діяльність. Про МТСи ще в 90-х роках ми написали статтю "МТСи — надія урядовців і розчарування хліборобів". Тих, для кого і під кого вони формувалися, станції мали розчарувати, так воно й сталося. Бо різні технічні товариства спільного використання складної техніки, в тому числі МТСи, потрібно створювати тільки на рівні району. Для цього треба розробити державну програму, яка на перехідний період дасть можливість сільгосппідприємствам зменшити витрати на придбання складної сільськогосподарської техніки.


 
 

Цікаве

Загрузка...