WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМузика → Творчі завдання з методики муз.виховання в школі - Реферат

Творчі завдання з методики муз.виховання в школі - Реферат


ТВОРЧІ ЗАВДАННЯ
з методики музичного виховання в школі
1. Формування звуковисотного слуху.
Коли звучать низькі ноти - діти присідають, ніби ховаються, коли звучать високі ноти - діти тягнуться руками догори. При звучанні нот в середньому регістрі, діти, взявшись руками в боки, танцюють (виконують колупаночку)
2. Активізація ритмічного відчуття.
Обирають одну дитину, яка стає в кут і закриває очі, діти оточують її і під музику плескають: раз, два, три - 2 р. - ну скоріше нас лови. Тоді вчитель показує на дитину, яка плескає в долоні: "Відгадай, хто я?" Хто стоїть в кутку, має відгадати ім.'я і проплескати його "Са-ша"
/ /
та - та
3. Формування уявлень про темп і агогіку.
Діти діляться на дві команди, кі стають навпроти. Коли звучить повільна музика, вони повільно підходять одиндо одного і кланяються. Коли звучить швидка музика, діти розбігаються по всьому класу і з звучанням останнього акорду дати повинні стати на свої місця по командам.
4. Формування уявлень про динаміку.
Коли звучить тиха музика, діти лягають на парти, закриваючи очі і уважно прислухаються. Коли починає звучати музика голосно, діти вставши з парт в ряд, починають кружляти на місці.
5. Формування уявлень про спосіб звуковедення.
На стакато діти стрибають мов зайчики, на нонлігато, діти, взявшись в боки, присідають в різні боки, на легато діти підносять руки вгору і розмахують ними зправа на ліво.

 
 

Цікаве

Загрузка...