WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМузика → Плани-конспекти уроків музики у 5-8 класах (23 уроки) - Реферат

Плани-конспекти уроків музики у 5-8 класах (23 уроки) - Реферат

навчального матеріалу.
4. Повторення пісні.
5. Слуханнямузики..
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Повторне слухання музики.
6. Закріплення теми.
7. Оцінювання праці учнів.
1
План-конспект №5
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Розучування пісні "Ой, там за горою"-щедрівка.
2. Сольфеджування вправ в різних тональностях.
3. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Георгія Іларіоновича Майбороди.
4. Слухання музики: романс Г.І. Майбороди "Гаї шумлять".
Мета уроку: а) навчальна.
1. Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
2. Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком вокально-хорових навичок.
3. Привчати самостійно аналізувати твори, робити висновки та узагальнення.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати здібності: вокальні, технічні, художній смак, культуру поведінки.
2. Формувати вміння слухати, "чути" і відчувати музику.
в) виховна.
1. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до творів.
2. Виховувати любов до прекрасного світу музики, до рідних наспівів, природи, материнської колискової, звичаїв та традицій.
План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування слів по нотах.
3. Подача нового навчального матеріалу.
4. Розучування пісні.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
в) Розбір і аналіз твору.
г) Повторне слухання.
6. Підсумок уроку.
1
План-конспект №6
уроку музики проведеного в 7-А класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Виконання української народної пісні-щедрівки "Ой, там, за горою".
2. Сольфеджування вправ.
3. Слухання музики: "Ave, Maria" композитора Й. С. Баха в аранжуванні французького композитора Шарля Гуно.
Мета уроку: а) навчальна.
1. В процесі уроку використати всі форми і методи активізації учнів.
2. Оцінити підготовленість учнів до уроку, їх рівень знань.
3. Вчити співати природнім голосом, працювати над розвитком вокально-хорових навичок.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички, художній смак, культуру поведінки.
2. Формувати здібність слухати і розуміти музику.
в) виховна.
1. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
2. Виховувати любов до рідного краю, його традицій, звичаїв. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування.
3. Повторення вивченого матеріалу.
4. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація пісні.
в) Аналіз твору.
г) Повторне слухання.
5. Підсумок уроку.
6. Домашнє завдання.
Хід уроку.
Починаю урок музичним вітанням. Перевіряю присутніх і готовність учнів до уроку.
1
План-конспект №8
уроку музики проведеного в 8-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Розучування пісні "Києве мій" сл. Д. Луценка, муз. І. Шамо.
3. Ознайомлення з новим навчальним матеріалом: інтервали квінта і кварта.
4. Ознайомлення з життєвим та творчим шляхом Джузеппе Верді.
5. Слухання музики: "Пісенька Герцога" з опери "Ріголетто" Дж. Верді. Мета уроку: а) навчальна.
1. В процесі уроку широко використовувати форми і методи активізації учнів з різних видів музичної діяльності.
2. Оцінити рівень знань учнів, підготовленість їх до уроку.
3. Вчити співати природнім голосом, працювати над подальшим розвитком вокально-хорових навичок (співоча постава, дихання).
4. Ознайомити з основними етапами творчого напряму композитора Дж. Верді.
5. Створити позитивну атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички.
2. Формувати здібність слухати музику.
в) виховна.
1. Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру поведінки.
2. Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та звичаїв.
3. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми уроку.
2. Розспівування слів по нотах.
3. Сольфеджування вправ.
4. Розучування пісні.
а) Вступне бесіда.
б) Показ пісні.
в) Аналіз твору.
г) Розучування по фразах.
5. Слухання музики.
а) Вступне слово.
б) Ілюстрація твору.
1
План-конспект №10
уроку музики проведеного в 5-Б класі
Гвіздецькій загальноосвітній школі
студентом Коломийського педагогічного коледжу Прикарпатського педагогічного університету імені Василя Стефаника групи ІV-М Непийводою Сергієм Михайловичем
Дата проведення:
Вчитель:
Методист:
Тема уроку:
1. Сольфеджування вправи.
2. Допрацювання над піснею "Грають діти".
3. Знаки альтерації. Фермата.
4. Слухання музики: укр. нар. пісня "Ой, Морозе, Морозенку, вступ і хор "Чорний крук у полі кряче" з опери "Богдан Хмельницький" К. Данькевича.
Мета уроку: а) навчальна.
1. Використати методи і прийоми активізації учнів з різних видів діяльності.
2. Вчити співати природнім голосом розвивати вокально-хорові навички.
3. Оцінити готовність учнів до уроку.
4. Створити атмосферу емоційного підйому.
б) розвиваюча.
1. Розвивати співочі навички.
2. Формувати вміння "чути" музику.
в) виховна.
1. Виховувати здібності музичні, вокальні, художній смак, культуру поведінки.
2. Виховувати любов до музики, рідного краю, свого народу, традицій та звичаїв.
3. Вчити правильно добирати слова естетичних емоцій до твору.
Тип уроку: комбінований. План уроку:
1. Організація класу.
а) Музичне вітання.
б) Перевірка присутніх.
в) Оголошення теми
Loading...

 
 

Цікаве