WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Проходження практики курсантом - практикантом III-го курсу на посаді командира відділення - Реферат

Проходження практики курсантом - практикантом III-го курсу на посаді командира відділення - Реферат

які по закону можуть бути передані на розгляд товариського суду.
3. Про недобросовісне відношення осіб рядового і молодшого начальницького складу до службових обов'язків.
4. Про негідну поведінку осіб рядового і молодшого начальницького складу до службових обов'язків по вихованню дітей.
5. Про поступки, які принижують честь і дискредитують звання рядового та молодшого начальницького складу органів внутрішніх справ.
6. Про майнові претензії осіб рядового і молодшого начальницького складу один до одного при згідності їх на розглядання діла в товариських судах. Товариський суд вибирається строком на два роки. Склад суду оголошується в наказі начальника УДПО.
Автоцистерна АЦ-40(130)63Б
База ЗіЛ 130
колісна формула 4х2
екіпаж 7
максимальна швидкість, км/год 90
затрати палива на 100 км, л 28
пожежний насос ПН-40У
ємність цистерни для води 2150
бака для піноутворювача 150
бака для бензину 170
габаритні розміри:
довжина 6730
ширина 2440
висота 2700
маса 9100
розподілення навантаження на вісі:
на передню 2360
на задню 6740
Автоцистерна АЦ-40( 131)137
База ЗіЛ 131
колісна формула 6х6
екіпаж 7
максимальна швидкість, км/год 80
затрати палива на 100 км, л 40
пожежний насос ПН-40У
ємність цистерни для води 2400
бака для піноутворювача 150
бака для бензину 170
габаритні розміри:
довжина 7250
ширина 2440
висота 2855
маса 11050
розподілення навантаження на вісі:
на передню 3085
на задню 7965
?
Обов'язки командира відділення
Командир відділення пожежної частини підпорядковується начальнику варти і є безпосереднім начальником особового складу відділення.
Він відповідає за навчання, виховання, дисципліну особового складу і боєздатність відділення: за стройову виправку і зовнішній вигляд своїх підлеглих; за збереження і правильне використання пожежного автомобіля, пожежно-технічного озброєння і спорядження відділення. Командир відділення зобов'язаний :знати ділові і особисті якості кожного підлеглого ;навчати і виховувати особовий склад відділення, прищеплювати любов до спеціальності і бережне відношення до пожежно-технічного озброєння; відпрацьовувати у пожежних стройову виправку і фізичну витривалість ;турбуватись про побут підлеглих і вникати в їхні потреби; доповідати начальнику варти про тих, що захворіли, скаргах прохання підлеглих, про їх провини і накладені на них стягнення, про виявлення ними самовідданості і ініціативи під час виконання бойової роботи, несення служби, а також про випадки втрати чи несправності закріплених за ними предметів пожежно-технічного озброєння і спорядження: турбуватись про збереження здоров'я підлеглих і слідкувати за додержанням ними правил техніки безпеки на практичних заняттях і при бойовій роботі: стежити за чистотою і порядком в службових приміщеннях, за охайністю підлеглих і піддержанням ними правил носіння встановленої форми одягу; знати район виїзду частини, розміщені пунктів водопостачання і особливо важливих об'єктів, а також тактично-технічні дані пожежних автомобілів і іншої автотехніки, що є в частині; готувати пожежних, призначених на пости, внутрішній наряд і в бойовий рахунок, перевіряти знання ними обов'язків, підготовку спорядження і бойового одягу перевірити справність і утримання автотехніки пожежно-технічного озброєння та ізолюючих протигазів особового складу відділення: виїжджати по тривозі з відділенням і керувати його роботою під час гасіння пожежі, ліквідації аварії чи наслідків стихійних лих: перевірити по завданню начальника варти несіння служби постовими.
Організація несення служби
Внутрішній наряд варти призначається з числа особового складу караулу для охорони службових приміщень, техніки спорядження і території пожежної частини, дотримання уставного порядку. Особи, які несуть службу і внутрішньому наряді підпорядковуються начальнику чергового караулу. Склад внутрішнього наряду пожежної частини визначається начальником ГПО по узгодженню з УПО і залежить від штатної кількості караулу. Для несення служби в внутрішньому наряді призначаються особи :всього особового складу чергового караулу із розрахунку рівномірногорозподілу навантаження на весь особовий склад караулу на протязі чергування, так і в продовж місяця. Втому числі з урахуванням виду наряду і почерговості змін. Як правило передбачається наступний склад внутрішнього наряду; черговий по караулу; днювальний по гаражу пожежної частини; постовий біля фасаду частини. Особи внутрішнього наряду по тривозі виїжджають в складі караулу. Порядок охорони службових приміщень пожежної частини на час виїзду караулу по тривозі встановлюється начальником пожежної частини. Зміна осіб( внутрішнього наряду проводиться в встановлений час начальником караулу або черговим по караулу в порядку встановленим дійсним уставом.
Постовий на фасаді пожежної частини
Постовим біля фасаду призначається особа з усього особового складе чергового караулу. Постовий біля фасаду зобов'язаний:
постійно знаходитись в місті передбаченим керівництвом частини для несення служби;
бути уважним, спостерігати за порядком в зоні видимості поста і при порушеннях які стосуються підрозділу доповідати начальника караулу;
зустрічати осіб, які прибули до підрозділу сторонніх осіб встановлювати ціль їх прибуття;
доповідати особам начальницького складу пожежної охорони які прибули в підрозділ ;
приймати від громадян заяви про пожежі та аварії;
при отриманні сповіщення про пожежу через диспетчера ПЗЧ або чергового по караулу дати загальну тривогу і

 
 

Цікаве

Загрузка...