WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Прийом самохідної пускової установки 9П129 та підготовка її до передачі - Курсова робота

Прийом самохідної пускової установки 9П129 та підготовка її до передачі - Курсова робота

"ТУ..." встановлює:

  • Вимоги до зразків РАО, які приймаються на ремонтні підприємства без повернення до військової частини;

  • Порядок прийому зразків РАО до ремонтного підприємства.

Вимоги "ТУ" стосуються озброєння, яке вилучається з реформуємих військових частин і передається на зберігання на бази озброєння. Зразки озброєння у цьому випадку переводяться до IV категорії, що відповідає потрібності проведення капітального ремонту без повернення.

 1. Инструкция по организации передачи РАВ в Сухопутных войсках при перевооружении соединений и частей на новую технику..

"Инструкция..." встановлює:

  • вимоги до організації передачі РАО;

  • порядок підготовки, прийому і передачі РАО;

  • вимоги до зразків РАО, які підлягають передачі.

 1. Інструкція з організації передачі РАО у військах Північного оперативного командування..

"Інструкція..." складена на основі наказу МО від 1987 р. №056 і встановлює такі ж самі вимоги, що і "Инструкция...", яка ним введена, з деякими уточненнями.

 1. "Руководство по эксплуатации РАО". Часть 1..

Стосовно організації підготовки РАО до передачі "Руководство..." встановлює загальний порядок прийому і передачі справного і укомплектованого РАО.

Сукупність вимог цих документів дозволяє правильно провести документальне оформлення супроводжувальних і прийомних документів при прийомі і передачі тільки повністю справних ІІ-ої категорії і укомплектованих зразків РАО, але з зазначених вище причин на сьогоднішній день виникли протиріччя між вимогами керівних документів щодо якісного стану зразків РАО, які підлягають прийому і передачі, та їх фактичним технічним станом і відповідною комплектністю.

Спеціальне письмове розпорядження на прийом некомплектного зразка озброєння, яке підлягає передачі за відповідним нарядом, являє собою офіційний документ наступного змісту:

В разі передачі зразка у середині військової частини такий дозвіл дає заступник командира частини з озброєння після перевірки начальниками служб законності і правильності оформлення документів, які є виправдальними і підтверджують фактичний технічний стан та наявну комплектність зразка озброєння за номенклатурою відповідних постачальних служб. Надання дозволу пропонується комісією в разі наявності виправдальних документів. Дозвіл оформлюється записом в розділі 8 "висновок старшого начальника" акту технічного стану.

Вимоги керівних документів щодо якісного стану зразків РАО, які підлягають передачі та прийому, єдині, незалежно від варіантів прийому і передачі та незалежно від того, переміщується зразок озброєння з однієї географічної точки до іншої або ні.

Особливостями при цьому є тільки підстави для передачі і прийому. Такими підставами є:

 1. Наряд органа постачання – для оформлення розпорядження на передачу-прийом озброєння з військової частини до іншої військової частини.

 2. Накладна служби РАО військової частини – для оформлення передачі і прийому озброєння з підрозділу до іншого підрозділу військової частини.

 3. Наказ командира військової частини на прийом призначеною особою зразка озброєння в обсязі прийому посади у іншої посадової особи.

За всіма випадками, які перелічені, озброєння передається разом з заповненими формулярами і оформленими актами технічного стану, а крім того, в разі прийому РАО за нарядом службою РАО військової частини-прийомщиком складається акт прийому.

В роботі розглядаються тільки ті форми облікових документів, які складаються посадовими особами рівня командир взводу, командир сбатр.

Форми облікових документів, якими оформлюється прийом та передача РАО:

1) Основний документ:

– акт технічного стану, форма дана в додатку 1.

2) Документ допоміжного характеру:

 • картка некомплекту, форма дана в додатку 2.

3) Виправдальні документи:

 • акт зміни якісного стану, форма дана в додатку 3;

 • акт списання, форма дана в додатку 5.

1.2 Характеристика форм документів, які застосовуються для оформлення операцій з прийому СПУ та підготовки її до передачі

 1. Акт технічного стану призначений для документального оформлення фактичного стану зразка озброєння при:

  • підготовці виробу до передачі;

  • переведенні виробу до нижчої категорії у разі необхідності проведення середнього або капітального ремонтів, а також – після закінчення гарантійного або граничного терміну експлуатації;

  • переведення до вищої категорії після проведення середнього або капітального ремонтів;

  • підтвердження категорії у разі необхідності.

При передачі озброєння акт технічного стану оформлюється особою, яка передає, і є основним супроводжувальним документом. Акт технічного стану складається у будь-якому випадку передачі, незалежно від того, переміщується зразок озброєння при передачі чи ні.

При передачі виробу з військової частини до іншої військової частини в межах Оперативного командування, акт складається здатчиком в трьох примірниках з розрахунку:

 • примірник №1 – отримувачу;

 • примірник №2 – в службу РАО ОК;

 • примірник №3 – залишається у відправника.

Передача здійснюється за нарядом служби РАО ОК.

При передачі виробу з військової частини до іншої військової частини, яка дислокується на території іншого Оперативного командування, акт складається здатчиком в п'яти примірниках з розрахунку:

 • примірник №1 – отримувачу;

 • примірник №2 – в ГРАУ;

 • примірник №3 – в службу РАО ОК;

 • примірник №4 – в службу РАО ОК;

 • примірник №5 – залишається у відправника.

Передача здійснюється за нарядом ГРАУ.

При передачі виробу в межах військової частини з одного підрозділу до іншого акт складається в підрозділі, з якого передається, в одному примірнику, який після прийому передається в службу РАО військової частини.

Передача здійснюється за накладною служби РАО військової частини та наказом командира військової частини.

При передачі виробу від однієї відповідальної особи до іншої, яка приймає посаду, в межах підрозділу, акт складається в одному примірнику, який після прийому передається в службу РАО військової частини.

При необхідності кількість примірників може бути збільшена ксерокопіюванням.

За всіма перелікованими випадками акт технічного стану, який складений здатчиком, затверджується його командиром частини.

2. Картка некомплекту призначена для обліку відсутніх в комплектах зразка озброєння:

 • експлуатаційних документів з комплекту ЕТД;

 • елементів з комплекту поставки зразка озброєння та з комплектів поставки його складових систем;

 • елементів з одиночного комплекту ЗІП зразка озброєння та з одиничних комплектів ЗІП його складових систем, або відсутніх елементів конструкції,, які не входять до переліку комплектів поставки.

Основні експлуатаційно-технічні документи виробу обліковані в загальній відомості ЕТД або в окремому розділі формуляра виробу. ЕТД складових систем виробу обліковані в формулярах цих систем, а в загальній відомості ЕТД виробу, про це є відповідна примітка.

Загальний комплект поставки виробу облікований в основному формулярі у розділі "Комплект поставки". Комплекти поставки окремих систем обліковані в формулярах цих систем у розділах "Комплект поставки", а в переліку комплекту поставки основного формуляра, про це є відповідна примітка.

Картка некомплекту оформлюється окремо на кожен комплект поставки, у якому є відсутні елементи.

Одиночний комплект ЗІП виробу опублікований у загальній відомості ЗІП. Одиночні комплекти ЗІП складових систем можуть бути опубліковані:

 • в формулярах складових систем у розділі "ЗІП";

 • в окремих відомостях ЗІП складових систем;

 • в пакувальних аркушах місця укладки ЗІП складового блоку, вузла, системи;

 • в описах місць укладки ЗІП складових систем, блоків, вузлів.

В загальній відомості ЗІП є примітка про документи, в яких обліковані одиночні комплекти ЗІП складових систем, блоків, вузлів.

Картка некомплекту оформлюється, як і у попередньому випадку. окремо на кожен комплект ЗІП, у якому є відсутні елементи.

Елементи конструкції виробу, які не вказані в розділах "Комплект поставки" формулярів і паспортів. переліковані в технічних описах та альбомах малюнків до них.

Відсутні елементи конструкції можуть бути включені до карток некомплекту, в яких обліковані відсутні елементи з комплектів поставки відповідної системи, блоку, вузла, при цьому робиться розділ з записом "Елементи конструкції". Якщо елемент конструкції не може бути віднесений то того чи іншого "комплекту поставки", на нього заводиться окрема картка некомплекту.


 
 

Цікаве

Загрузка...