WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Організація автотехнічного забезпечення військових частин - Курсова робота

Організація автотехнічного забезпечення військових частин - Курсова робота

Таблиця 4

Оцінка стану автомобільної техніки

Кількість несправної автомобільної техніки. для частин з обліковою кількістю

до 15 одиниць

від 16 до 25 одиниць

"відмінно"

Немає

Немає

"добре"

Немає

Одна

"задовільно"

Одна

Дві

"незадовільно"

Дві і більше

Три і більше

Догляд та зберігання автомобільної техніки оцінюється за кількістю основних недоліків викладених у таблиці 5. Основні недоліки у догляді та зберіганні, які виявлені під час перевірки технічного стану одиниці автомобільної техніки, враховуються незалежно від усунення у ході перевірки. Оцінка повинна проводитися на тій же автомобільній техніці, що запланована програмою перевірки.

Таблиця 5

Оцінка догляду та зберігання автомобільної техніки

Кількість недоліків з догляду та зберігання автомобільної техніки

"відмінно"

Немає

"добре"

Не більше шести

"задовільно"

Не більше десяти

"незадовільно"

Більше шести

Догляд і зберігання автомобільної техніки військової частини, підрозділу визначаються на підставі оцінок з догляду і зберігання кожного перевіреного зразка автомобільної техніки і оцінюється відповідно до вимог, викладених у таблиці 6.

Таблиця 6

Оцінка догляду та збереження автомобільної техніки

Вимоги, які ставляться

"відмінно"

Якщо не менше 85% перевірених зразків автомобільної техніки оцінені позитивно, з них більше 50% "відмінно"

"добре"

Якщо не менше 75% перевірених зразків автомобільної техніки оцінені позитивно, з них більше 50% не нижче "добре"

"задовільно"

Якщо не менше 70% перевірених зразків автомобільної техніки оцінені позитивно

"незадовільно"

Якщо більше 30% перевірених зразків автомобільної техніки оцінені "незадовільно"

Загальна оцінка стану автомобільної техніки за підрозділ, військову частину, з'єднання виводиться на підставі одержаних оцінок її технічного стану, догляду і зберігання відповідно до вимог, викладених у таблиці 7. У разі незадовільної оцінки за технічний стан або догляд і зберігання автомобільної техніки стан автомобільної техніки підрозділу, військової частини оцінюється "незадовільно незалежно від іншої оцінки.

Таблиця 7

Загальна оцінка стану автомобільної техніки

Оцінка технічного стану

Оцінка догляду та зберігання

"відмінно"

"відмінно"

"відмінно"

"добре"

"відмінно"

"відмінно"

"добре"

"добре"

"задовільно"

"добре"

"задовільно"

"відмінно"

"добре".

"відмінно"

"задовільно"

"добре"

"задовільно"

"задовільно"

"задовільно"

"добре"

"задовільно"

"незадовільно"

"незадовільно"

не менш ніж "задовільно"

не менше ніж "задовільно"

"незадовільно"

Оцінка стану автомобільної техніки з'єднання за результатами перевірки військових частин визначається відповідно до вимог, викладених у таблиці 8.

Таблиця 8

Оцінка стану автомобільної техніки

Вимоги, які ставляться

"відмінно"

Якщо 50% і більше перевірених основних військових частин одержали оцінку за загальний стан автомобільної техніки "відмінно", решта військових частин - "добре"

добре"

Якщо 50% і більше перевірених основних військових частин отримали оцінку за загальний стан автомобільної техніки "добре", решта військових частин - не нижче ніж "задовільно"

"задовільно"

Якщо більшість перевірених військових частин одержали оцінку не нижче "задовільно" і не більше двох військових частин оцінені за стан автомобільної техніки "незадовільно"

"незадовільно"

Якщо не виконані умови оцінки "задовільно"

7.4. Оцінка стану парку і внутрішньої служби в ньому

Стан парку і внутрішньої служби в ньому повинен відповідати таким вимогам:

парк обладнаний усіма елементами (контрольно-технічним пунктом із приміщенням для чергового парку, кімнати для інструктування й відпочинку наряду парку, начальника контроль-технічного пункту, класом безпеки руху і інструктування водіїв, місцем для проведення медичного огляду водіїв перед рейсом, пунктом чищення і миття машин, пунктом заправлення, площадкою (пунктом) щоденного технічного обслуговування, площадкою для машин, що запізнилися з рейсу, пунктом технічного обслуговування й ремонту, пунктом збирання відпрацьованих мастил і спеціальних рідин, інші приміщення (місця) для обслуговування техніки й необхідні побутові приміщення, місця зберігання зброї та військової техніки) і забезпечує якісне технічне обслуговування та збереження ОВТ;

внутрішній порядок у парку встановлений наказом по військовій частин і виконується і відповідає вимогам Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України;

черговий парку, днювальні парку, технік (з безпеки дорожнього руху) - начальник КТП, механік-водій (водій) чергового тягача обов'язки знають і правильно виконують, встановлений порядок прийому-здачі чергування;

виконуються правила допуску особового складу в парк, відкриття паркових приміщень, сховищ, машин;

здійснюється контроль за виходом і поверненням ОВТ в парк;

виконуються правила зберігання і видача ключів від паркових приміщень і машин;

стан протипожежної охорони парку відповідає вимогам Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, та інших керівних документів. Особовий склад знає правила пожежної безпеки, навчений діям щодо гасіння пожеж, є штатна або призначена нештатна пожежна команда, стан засобів пожежогасіння відповідає вимогам положення про протипожежну охорону, особовий склад пожежної команди виконує нормативи з бойового розгортання з поданням води від водоймища з позитивною оцінкою;

генеральний план парку існує, засоби, які виділяються на будівництво і ремонт парку, реалізуються;

обладнані під'їзні шляхи, дороги в парку, запасні виходи, огородження, територія парку освітлюється, улаштування і обладнання парку забезпечує швидкий і зручний вихід ОВТ;

щоденні огляди приміщень парку командирами підрозділів, завідувачами складами (сховищами), черговими парку і особами пожежного наряду у кінці робочого дня організовані і проводяться якісно;

сховища парків обладнані пожежною та охоронною сигналізаціями та засобами захисту.

Стан парку і внутрішньої служби в ньому оцінюється відповідно до вимог, викладених у таблиці 9.

Таблиця 9

Оцінка

Вимоги, які ставляться

„відмінно"

У разі виконання усіх вимог пункту 6.2

„добре"

У разі невиконання однієї із вимог пункту 6.2, крім першої, другої і третьої вимог

„задовільно"

У разі невиконання двох вимог пункту 6.2, крім першої, другої і третьої вимог

„незадовільно"

У разі невиконання однієї із перших трьох вимог або інших трьох вимог пункту 6.2

У разі незадовільного стану парків та внутрішньої служби в них загальна оцінка з'єднання (військової частини) за стан ОВТ знижується на один бал.

8. Організація економічної роботи по службі

8.1 Основні економічні аспекти з експлуатації військової автомобільної техніки

Використання, технічне обслуговування, зберігання і транспортування ВАТ потребують значних витрат матеріальних, грошових засобів та праці особового складу. Тому поряд з розв'язанням завдань автотехнічного забезпечення, начальники автомобільних служб, інші посадові особи військових частин зобов'язані вирішувати завдання економічного характеру. В розпорядженні військової частини знаходяться значні матеріальні засоби автомобільної служби, які призначені для забезпечення бойової підготовки і господарської діяльності.

Експлуатація ВАТ та пов'язані з нею витрати матеріальних і грошових засобів мають ряд особливостей у порівнянні з експлуатацією АТ у народному господарстві. Перша особливість полягає в тому, що вона організується з метою виконання планів бойової підготовки і господарської діяльності при установлених річних нормах витрат моторесурсів з урахуванням підтримання бойової готовності. Друга особливість полягає в тому, що військові частини не ведуть в повному обсязі бухгалтерського обліку і звітності за роботу АТ (облік роботи машини здійснюється тільки за пробігом і витраченням палива без урахування обсягу перевезень).


 
 

Цікаве

Загрузка...