WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Механізований взвод на БМП - Курсова робота

Механізований взвод на БМП - Курсова робота

Наступ взводу на противника, що обороняється, здійснюється з ходу або з положення безпосереднього зіткнення з ним.

Атака полягає в стрімкому й невпинному русі механізованих підрозділів у бойовому порядку в сполученні з інтенсивним вогнем з бойових машин піхоти а в міру зближення із противником і з інших видів зброї з метою його знищення (розгрому).

Механізований взвод наступає в складі роти, у штурмовій групі й у бойовому розвідувальному дозорі може діяти й самостійно. Механізований взвод, крім того, може діяти в передовій групі від тактичного повітряного десанту.

Взвод наступає на фронті до 300м, а механізоване відділення в пішому порядку - на фронті до 50м.

Механізованому взводу у наступі вказуються об'єкт атаки й напрямок подальшого наступ. Іноді, особливо при постановці бойового завдання по радіо, а також при діях уночі й у лісі, взводу може бути зазначений тільки азимут напрямку наступу.

Об'єктом атаки механізованого взводу звичайно є противник в окопах або в інших фортифікаційних спорудженнях опорного пункту, а також окремо розташовані на напрямку наступу танки, знаряддя, кулемети й інші вогневі засоби противника.

Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає на бойових машинах піхоти складається з бойової лінії бойових машин з інтервалом між ними до 100м і засобів посилення, що діють у бойовій лінії або за нею.

Бойовий порядок механізованого взводу, що наступає в пішому порядку, складається з ланцюга, бойових машин піхоти і засобів посилення.

Бойовий порядок механізованого відділення, що наступає в пішому порядку, складається з ланцюга з інтервалом між солдатами 6-8 м (8- 12 кроків) і бойової машини піхоти. Для зручності ведення вогню й кращого застосування до місцевості солдати в ланцюзі можуть висуватися трохи вперед або убік, не порушуючи загального напрямку фронту наступу ланцюга й не заважаючи діям сусідів. Бойова машина піхоти діє за ланцюгом відділення, на її фланзі, а іноді й безпосередньо в ланцюзі.

При атаці на бойових машинах піхоти механізований, кулеметний (протитанково - кулеметний) взводи діють у бойовій лінії за танками на віддалі 100-200м.

При атаці в пішому порядку особовий склад цих взводів діє в ланцюзі безпосередньо за бойовою лінією танків на віддалі, що забезпечує його безпеку від розривів снарядів своєї артилерії й підтримку просування танків вогнем стрілецької зброї. Бойові машини піхоти у цьому випадку, використовуючи складності місцевості, стрибками від рубежу до рубежу (від укриття до укриття) просуваються за своїми відділеннями на віддалі, що забезпечує надійну підтримку вогнем своєї зброї атакуючих танків і особового складу, а іноді вони можуть діяти й безпосередньо в ланцюзі своїх відділень.

Механізований і кулеметний (протитанково-кулеметний) взводи атакують противника, а гранатометний взвод підтримує атаку, діючи на бойових машинах піхоти або в пішому порядку. У бойових машинах піхоти після спішування особового складу залишаються навідники-оператори (навідники кулеметів), механіки-водії (водії) і заступник командира взводу.

До початку наступу з ходу механізований і кулеметний (протитанково-кулеметний) взводи потай розташовуються в зазначеному командиром роти, а гранатометний взвод - у зазначеному командиром батальйону місці.

Командир взводу організує розташування взводу й підготовку озброєння, бойової техніки й особового складу до майбутнього бою, а з одержанням бойового завдання організує бій.

При наступі з положення безпосереднього зіткнення із противником механізований і кулеметний (протитанково-кулеметний) взводи в зазначений час потай висуваються й займають вихідне положення для наступу. Особовий склад механізованого й кулеметного (протитанково-кулеметного) взводів розташовується звичайно в траншеї, а бойові машини піхоти займають вогневі позиції поруч зі своїми відділеннями або за ними на віддалі до 50м. Танковий взвод розташовується в раніше зайнятому для оборони опорному пункті або в складі роти перебуває на вичікувальній позиції. Гранатометний взвод займає вогневу позицію за механізованими ротами першого ешелону.

У всіх випадках взвод перебуває в постійній готовності до відбиття можливого нападу противника.

Рішення на наступ командир механізованого взводу приймає звичайно в ході рекогносцировки, проведеної старшим командиром. Якщо обстановка не дозволяє організувати бій на місцевості, командир взводу приймає рішення, віддає бойовий наказ і організує взаємодію по карті або на макеті місцевості. При наступі з положення безпосереднього зіткнення із противником вся робота з організації бою проводиться на місцевості.

У ході рекогносцировки командир взводу вивчає місцевість, указує орієнтири й уточнює:

- накреслення переднього краю оборони противника й розташування його вогневих засобів, особливо протитанкових, місця й характер загороджень, а також цілі, що вражають;

- бойові завдання відділень і додаткових вогневих засобів;

- місця проходів у загородженнях і переходів через перешкоди і їхнє позначення, місця оснащення танків катковими мінними тралами;

- маршрут висування, рубежі розгортання, переходу в атаку, спішування й безпечного висування.

У рекогносцировці беруть участь командири відділень, а іноді й механіки-водії (водії).

При постановці завдань відділенням командир взводу в бойовому наказі вказує:

- командир механізованого взводу - об'єкт атаки, напрямок подальшого наступу й рубіж переходу в атаку;

- командир гранатометного взводу - цілі для поразки в період вогневої підготовки атаки й з початком атаки, вогневу позицію, напрямок стрільби й порядок переміщення в ході бою;

- командир кулеметного (протитанково-кулеметного) взводу - цілі для ураження, напрямок наступу, рубіж переходу в атаку, місце в бойовому порядку.

Командири механізованого, гранатометного й кулеметного (протитанково-кулеметного) взводів при атаці в пішому порядку вказують також місця спішування, а командир механізованого взводу при постановці завдання снайперові - цілі для знищення, порядок ведення вогню й місце в бойовому порядку взводу, стрільцеві – санітарові - завдання й місце знаходження.

Організовуючи взаємодію, командир взводу повинен:

  • указати порядок висування до рубежу переходу в атаку, розгортання в бойовий порядок, ведення вогню зі стрілецької зброї, бойових машин піхоти руху в атаку, пророблення проходів у загородженнях і перешкодах і їхнього подолання, а також міри безпеки при нанесенні ядерних ударів по противнику;

  • при наступі з положення безпосереднього зіткнення із противником вказати порядок заняття вихідного положення для наступу, пропуску танків через бойові порядки своїх підрозділів, а командир танкового взводу - порядок проходження танків через позиції механізованих підрозділів і ведення вогню при русі в атаку; указати порядок ведення вогню по повітряних цілях;

- погодити дії відділень між собою й з додатковими вогневими засобами й сусідами, а командири гранатометного, кулеметного (протитанково-кулеметного) взводу-дії своїх відділень із механізованими підрозділами;

- повідомити сигнали оповіщення, керування, взаємодії й порядок дій по них.

Командири механізованого, гранатометного й кулеметного (протитанково-кулеметного) взводів при атаці в пішому порядку, крім того, указують порядок спішування особового складу й дій після цього бойових машин піхоти.

При наступі з ходу механізований і кулеметний (протитанково-кулеметний) взводи в період вогневої підготовки атаки висуваються до рубежу переходу в атаку в колоні роти. Гранатометний взвод висувається на вогневу позицію для підтримки атаки механізованих підрозділів у порядку, зазначеному командиром батальйону.

Якщо командиром роти призначений пункт розгортання у взводні колони, то взводи після його проходження самостійно з максимально допустимою швидкістю виходять на свої напрямки. З підходом до рубежу переходу в атаку взводи по команді командира роти розгортаються в бойовий порядок і, знищуючи противника вогнем з ходу, продовжують рух до переднього краю оборони противника. При цьому механізований взвод діє слідом за танками й знищує вогневі засоби противника, у першу чергу протитанкові, не даючи противникові можливості відрізати себе від танків.

З переходом підрозділів в атаку командири взводів уточнюють положення противника, а при необхідності бойові завдання відділенням і порядок подолання загороджень.


 
 

Цікаве

Загрузка...