WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Механізоване відділення в наступі з ходу на противника, що обороняється - Курсова робота

Механізоване відділення в наступі з ходу на противника, що обороняється - Курсова робота

Бойова стрільба закінчується після виконання підрозділом поставленого завданії з виходом на рубіж припинення вогню.

3 виходом підрозділу на рубіж припинення вогню керівник бойової стрілі встановленим сигналом повідомляє частковий відбій. По цьому сигналі усі вогневі засі припиняють ведення вогню, особовий склад і БМП (БТР) зупиняються, гарматами та кулеметам БМП (БТР) надається максимальний куг підйому, виключаються електроспуски. Екіпаж БМП (БТР) і особовий склад розряджають зброю, нсвитрачені боєприпаси у вилучаються і здаються на пункт боєпостачання.

Командир підрозділу особисто перевіряє розрядження зброї і доповідає керівник) Ц бойової стрільби про розрядження зброї і витрату боєприпасів. Керівник бойової стрільби викликає до себе начальника пункту боєпостачання і наказує зібрати нсвитрачені боєприпаси і стріляні гільзи.

Після вилучення боєприпасів, перевірки разряджсності зброї, наявності особового складу і техніки керівник бойової стрільби ставить (уточнює) командиру завдання на подальші дії, при необхідності дає команду на одержання імітаційних засобів для продовження проведення тактичного заняття.

Мішені оглядає особисто керівник бойової стрільби. Після відпрацьовування всіх'навчальних питань керівник проводить розбір.

Ціль (мішень) вважається ураженою:

мішень, яка позначає неброньовану ціль: при наявності в ній прямого влучення попадания рикошету кулі, снаряда (гранати) та їх осколків, які пробили мішень зачепили її край і лишили чіткий слід (включаючи і слід стабілізатора), а також при її зруйнуванні вибуховою хвилею снаряда (гранати, що вибухнула);

мішень, яка позначає броньовану ціль: при наявності в ній тільки прямоті влучення снаряда (або його замінника), який пробив мішень або зачепив ЇЇ край та залити чіткий слід (виключаючи слід стабілізатора); у випадку руйнування мішені наявність попадання в неї визначається по видимих слідах в залишках її частин. Якщо чітких слідів прямого попадання снаряда (гранати) не виявлено, мішень рахується неураженою:

ціль, по котрій ведеться вогонь підрозділом на великі дальності або з гранатомета АГС-17, - якщо уражено не менше 50% мішеней групи.

Порядок і зміст розбору бойової стрільби аналогічні порядку і змісіу розбору на звичайних тактичних заняттях.

Особливістю у визначенні оцінки тактичного заняття з бойовою стрільою відділення (взводу) є те, що керівник, даючи загальну оцінку, повинен виходити з оцінки зи тактичні дії відділення (взводу) протягом усього заняття з урахуванням ураження цілої (мішеней) відповідно до вимог Курсу стрільб і Збірника нормативів по бойовій підготовці Сухопутних військ.

Загальна оцінка за тактичне навчання з бойовою стрільбою визначається по двох оцінках: за тактичні дії в ході навчання з бойовою стрільбою і за результати вогнево ураження. Вона виводиться:

"відмінно", якщо обидві оцінки "відмінно";

"добре", якщо обидві оцінки не нижче "добре";

"задовільно", якщо обидві оцінки не нижче "задовільно";

"незадовільно", якщо одна оцінка "незадовільно".

Оцінка за тактичні дії підрозділу виводиться: "відмінно", якщо підрозділ на навчанні в складній обстановці бойове завдання виконав успішно в установлені строки (вихід в указаний район або на рубіж, атака переднього краю оборони противника точні "Ч", готовність оборони - всіма силами та засобами); в ході бою вміло виконувався маневр вогнем та підрозділами, наносився удар у фланг та тил противнику; надійно виконувані вогневе враження противника всіма засобами, підтримувалась безперервна взаємоді сусідами та підрозділами інших родів військ; вміло здійснював розвідку та інші заходи забезпечення, протиповітряну оборону та боротьбу з озброєнням противника, яке саме наводиться; особовий склад показав високу польову виучку та майстерність, такій нормативи виконав на "відмінно"; командир вміло організував бойові дії, забезпечили тверде та безперервне керівництво, виявивши при цьому розумну ініціативу, винахідливість та сміливість;

"добре", якщо підрозділ на навчанні в складній обстановці бойове завдання виконав у встановлені строки, але з різних причин на початку бою приймало участь не менше 90% бойової техніки, яка була виведена на навчання, в ході бою здійснювався маневр вогнем і підрозділами та надійне вогневе ураження противника; підтримувалася безперервна взаємодія з сусідами та підрозділами інших родів військ, вміло здійснювалась розвідка та інші заходи забезпечення, протиповітряна оборона; особовий склад показфв добру польову виучку, тактичні нормативи виконав не нижче оцінки "добре"; командор організував бойові дії та забезпечили керівництво.

"задовільно", якщо підрозділ на навчанні бойові завдання виконав у встагювл строки, але з деякими недоліками та з різних причин на початку бою приймало участь менше 80% бойової техніки; в ході бою маневр вогнем та підрозділами здійснювавши невміло; недостатньо надійно здійснювалося вогневе ураження противника; взагмодії з іншими підрозділами деколи поруш увалися; заходи по розвідці та іншим заходам забезпечення виконувалися не повністю: особовий склад показав тільки задовільну польову виучку, тактичні нормативи виконав не нижче оцінки "задовільно"; командир в основному правильно організував бойові дії та з керівництвом упорались.

"незадовільно", якщо підрозділ поставлене на навчанні завдання не виконав у встановлені строки, або з різних причин на початку бою приймало участь меіппе бойової техніки, або особовий склад показав низьку польову виучку та неорганізованість у ході навчання, тактичні нормативи виконав з оцінкою "незадовільно"; командир з завданням по організації бойових дій та управлінню не впорався.

Оцінка результатів вогневого ураження в батальйоні, роті, взводі, та відділені залежно від їх організаційно-штатної структури складається із двох показників:

1. за результати стрільб (пусків) танкових гармат, озброєння (rapмат) протитанковими керованими ракетами бойових машин піхоти протитанкових керованих ракет, станкових протитанкових гранатометів;

2. за результати стрільби із стрілецької зброї (в тому числі танкових кулеметів, кулеметів, бойових машин піхоти, бронетранспортерів, ручних протитанкових, автоматичних та підствольних гранатометів, переносних зенітних ракетних комплексів і зенітних установок). При цьому вона визначається:

"відмінно", обидві оцінки повинні бути "відмінно";

"добре", обидві оцінки повинні бути "добре";

"задовільно", якщо всі оцінки не нижче "задовільно";

"незадовільно", якщо хоча б одна з оцінок "незадовільно".

Результати стрільб (пусків) із ґанкових гармат, озброєння та протитанкових керованих ракет бойових машин піхоти, установок протитанкових керованих ракет, станкових протитанкових гранатометів і штатної артилерії прямою наводкою оцінюються за кількістю уражених мішеней із числа виставлених для них. При цьому вони визначаються:

"відмінно" - при ураженні не менше 70% мішеней;

"добре" - при ураженні не менше 60% мішеней;

"задовільно" - при ураженні не менше 50% мішеней. Під час стрільби в го вимоги до кількості уражених мішеней зменшуються на 5%.

Результати стрільби із стрілецької зброї (в тому числі ґанкових кулемс кулеметів бойових машин піхоти, бронетранспортерів, ручних протитанко автоматичних та підствольних гранатометів, переносних зенітних ракетних комплекс зенітних установок) оцінюються за кількістю уражених мішеней із числа виставлених них. При цьому вони визначаються:

"відмінно" - при ураженні не менше 70% мішеней;

"добре" - при ураженні не менше 60% мішеней;

"задовільно" - при ураженні не менше 50% мішеней.

Після оцінення виконання завдання за вище перерахованими критеріями виводиться єдина оцінка за результатами вогневого ураження

Список використаної літератури

1.Бойовий статут Сухопутних військ, ч. НІ, с. ЗО 55:

2.Курс стрільб зі стрілецької зброї, бойових машин і танків Сухопутних

військ, вид. 1984 р., с. 26— 54;

3. Збірник нормативів по бойовій підготовці Сухопутних військ, кн. вид. 1984

р.,с. 10,11,20—23,122,123,130—135.

4. Підручник „Тактика";

5. Підручник „Тактична підготовка солдата механізованого відділення,

взводу";

6. Підручник сержанта механізованих військ.

7. Методичні вказівки під редакцією полковника B.I. Скарженюжа.


 
 

Цікаве

Загрузка...