WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Механізоване відділення в наступі з ходу на противника, що обороняється - Курсова робота

Механізоване відділення в наступі з ходу на противника, що обороняється - Курсова робота

З'ясування завдання:

1. Наш 1 мв атакою з рубежу: поворот вулиці, 100 м лівіше водозабору, знищує РПГ, кулемет, БМП, ПТКР, в подальшому наступає у напрямку ор.4

2. Наше 3 мвід, посилене снайпером, має завдання атакою з ходу знищити ПТКР на правому фланзі 2 мпв противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4.

Праворуч наступає 1 мвід. Має завдання атакою з ходу із рубежу: пагорб, каміння, знищити БМП в окопі в стику між 1 ОП і 2ОП противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4.

Ліворуч наступає 2 мвід і має завдання атакою з ходу знищити РПГ і кулемет на лівому фланзі 1 мпв противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4.

3. Час готовності: 12.00 10.05.08 р.

Висновки із з'ясування:

 1. Наше 3 мвід наступає в центрі бойового порядку взводу.

2.Вогневі засоби, які не будуть уражені засобами старшого командира, будуть, уражатись засобами відділення. Постійну взаємодію підтримувати із 1 мвід

3. Для виконання поставленого завдання надано 24год.

Оцінка обстановки:

1. Противник займає підготовлену оборону відм. 196.7, відм.210.2, відм. 206.9 його взводні опорні пункти виявлені:

 • Перший - відм. 196.7, згин лінії високовольтних передач, в глибину 250 м.

 • Другий - відм. 188.7,100 м північно-східніше орієнтиру 2, в глибину 250 м.

 • Третій - орієнтир 2, відм. 210.2, чагарник;

2 Вогневі засоби противника виявлені: у третьому відділенні 1 мпв гранатомет, ротний кулемет; в стику між 1 ОП та 2 ОП БМП в окопі; на правом фланзі 2 ОП - ПТКР; в районі "звалища" танк в окопі; в районі польової дороги біля лінії електропередач, КСП роти; ліворуч від КСП -група піхоти в окопі з пусковою установкою ПТКР; з району недіючої водонапірної башти веде вогонь мінометний взвод.

3. Місцевість відкрита, середньопересічна, що дає можливість вести вогонь з усіх видів зброї.

Висновки з оцінки:

1. На напрямку дій відділення очікується БМП в окопі, яку необхідно знищити засобами відділення. Можливу контратаку противника знищувати з місць.

2. Відділення укомплектоване на 100% і приданий снайпер.

3. Тісну взаємодію необхідно підтримувати з 1 мвід, оскільки на лівому фланзі дій взводу зосереджено менше вогневих засобів.

4. Погода та місцевість будуть сприяти руху техніки.

БОЙОВИЙ НАКАЗ:

1. Орієнтири:

 1. Висота "Кругла" (відм. 235,3);

 2. Гай;

 3. Водонапірна башта;

 4. Висота "Командна"(відм. 224,4).

2. Противник займає підготовлену оборону відм. 196.7, відм.210.2, відм 206.0. Його взводні опорні пункти виявлені:

 • Перший - відм. 196.7, згин лінії високовольтних передач, в глибину 250 м.

 • Другий - відм. 188.7,100 м північно-східніше орієнтиру 2, в глибину 250 м. |

 • Третій - орієнтир 2, відм. 210.2, чагарник;

Вогневі засоби противника виявлені: у третьому відділенні 1 мпв гранатомет, ротний кулемет; в стику між 1 ОП та 2 ОП БМП в окопі; на правому фланзі 2 ОП - ПТКР; в районі "звалища" танк в окопі; в районі польової дороги, біля лінії електропередач, КСП роти; ліворуч від КСП -група піхоти в окопі з пусковою установкою ПТКР; з району недіючої водонапірної башти веде вогонь мінометний взвод.

3. Наш 1 мв атакою з рубежу: поворот вулиці, 100 м лівіше водозабору, знищує РПГ, кулемет, БМП, ПТКР, в подальшому наступає у напрямку орієнтиру 4. Наше 3 мвід, посилене снайпером, має завдання атакою з ходу знищити ПТКР на правому фланзі 2 мпв противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4.

4. Праворуч наступає 1 мвід. Має завдання атакою з ходу із рубежу: пагорб каміння, знищити БМП в окопі в стику між 1 ОП і 2 ОП противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4.

Ліворуч наступає 2 мвід і має завдання атакою з ходу знищити РПГ і кулемет на лівому фланзі 1 мпв противника, в подальшому наступати у напрямку орієнтира 4

НАКАЗУЮ:

Навіднику-оператору:наступати на лівому фланзі відділення, знищувати броньовані цілі та живу силу противника.

Гранатометнику:наступати на правому фланзі відділення, знищувати броньовані цілі противника.

Помічнику гранатометника:займати позицію ліворуч 5м від гранатометника.

Кулеметнику:наступати по центру бойового порядку відділення, знищувати живу силу противника.

Старшому стрілку:наступати на правому фланзі відділення, знищувати живу силу противника.

Стрілку:наступати ліворуч від ст. стрілка, знищувати живу сиЛу противника.

Механіку-водію:вибрати оптимальний маршрут для проведення наступу Снайперу: наступати зліва мене, вести спостереження за полем бою, виявляти цілі, по моїй команді і самостійно знищувати офіцерів, спостережників, снайперів.

Вказівки з бойового забезпечення:

а) по захисту від ЗМУ і хімічному забезпеченню:

 • з отримання сигналу "Хімічна тривога" всьому особовому складу надягти протигази і продовжити виконання поставленої задачі;

 • РХР буде вестись хімічним спостерігачем на КСП взводу, завдання йому поставлю особисто;

 • У випадку зараження місцевості місце і порядок спеціальної обробки підрозділів будуть мною визначені додатково;

 • Перевірку наявності і справності протигазів і ЗЗК завершити до 20.00 09.05. Відсутні засоби захисту отримати і видати особовому складу до 21.00 09.05

б) По інженерному забезпеченню і маскуванню:

 • можлива установка противником перед позицією охорони протипіхотних МВЗ і сигнальних мін. При їхньому виявленні вжити заходів до їхнього позначення і обходу. Якщо обхід неможливий, то проробити проходи в загородженнях на напрямку наступу 1 мвід вибуховим способом; для укриття і маскування особового складу у вихідному положенні для наступу використовувати наявні окопи, траншеї, які залишилися після минулих боїв і природні укриття;

 • при зайнятті пункту збору використовувати для маскування підручні матеріали і табельні засоби;

 • до 12.00 провести з особовим складом 3 мвід заняття та інструктаж з мір безпеки.

в) По технічному і тиловому забезпеченню:

- до 20.00 завершити технічне обслуговування і підготовку до бойового застосування озброєння;

- до цього ж терміну одержати відсутні боєприпаси, сухі пайки та інші матеріальні засоби.

Рішення доповісти о 6.40 10.05.08

Методика підготовки та проведення етапу бойової стрільби

Мішенева обстановка, яка створюється для тактичного навчання з бойовою стрільбою, повинна відповідати організації підрозділів ймовірного противника з обліком можливих втрат, тактиці його дій та особливостям театру воєнних дій і має забезпечити відпрацювання навичок в організації та веденні розвідки противника, управлінні вогнем штатних, приданих та підтримуючих частин (підрозділів), виборі засобів та способів ведення вогню, підготовці вогневих завдань, спостереженні за результатами стрільби та корегування вогню, умілому поєднанні вогню та маневру при різній побудові бойовою порядку. Цілі (мішені) повинні виставлятися на всю глибину бойовою порядку противника, який позначається, при цьому не допускаться лінійне їх розташування.

Фронт мішеневої обстановки залежить, насамперед від ширини бойовою порядку стріляючого підрозділу і визначається но формулі

Шф = Ф + 0,5(П1+П2),

Де Шф - ширина фронту мішеневої обстановки, м: Ф - фронт настання (оборони підрозділу відповідно до Бойового статуту Сухопутних військ, м; П1, П2 - ширина проміжків з сусідами, м.

Так, механізований відділення обороняє позицію на фронті до 100 м із проміжками між сусідніми підрозділами до 50 м. Неважко підрахувати, що ширина фронту мішеневої обстановки повинна бути в межах 150 м.

Глибина мішеневої обстановки залежить від глибини бойового завдання; підрозділу і характеру його наступних дій. Глибина мішеневої обстановки для бойової стрільби відділення становить 800м. (на дальність пострілу гармати БМП).

Кількість і характер цілей (мішеней) для механізованих підрозділів визначає керівник навчання, виходячи з тактичної обстановки, організаційно-штатної структури противника з урахуванням його укомплектованості та можливих втрат, а також укомплектування залучених до бойової стрільби частин (підрозділів) і характеру бойових дій, розрахунок здійснюється на основі загальної кількості мішеней для кожного вогневого засобу, при цьому кількість мішеней для нього визначається у відповідності з коефіцієнтом кількості вогневих завдань, які ним вирішуються тому чи іншому виді бойових дій.

Під час тактичного навчання повинно бути виконано: механізованими, танковими та іншими підрозділами родів військ - не менше семи завдань з мінування та розмінування місцевості.

Склад мвід. та його озброєння

Особовий склад Озброєння

- командир відділення АК-74

- навідник- оператор АК-74

- гранатометник РПГ-7Д


 
 

Цікаве

Загрузка...