WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Методика прийому бойової машини 9А52 - Курсова робота

Методика прийому бойової машини 9А52 - Курсова робота

Укомплектованість кожного комплекту поставки визначається в відсотках, після чого визначається загальна комплектність виробу як середнє арифметичне значення відсоткової укомплектованості всіх комплектів поставки. Відомості про загальну укомплектованість виробу повинні бути відображені в розділі "Комплектність" акту технічного стану окремою строчкою.

В разі відсутності окремих деталей збірочних одиниць та інших елементів, які входять до складу елементів конструкції або складових частин з комплектів поставки, але окремо ні в яких документах, крім технічних описів, не обліковані, вони повинні бути, також, занесені до карток некомплекту комплектів поставки з позначкою про те, до якої збірки або блоку вони відносяться.

2.3 Методика прийому одиночних комплектів ЗІП БМ 9А52

Перелік одиночних комплектів ЗІП (ЗІП – "О") вказаний в різних облікових документах:

 1. Відомостях ЗІП.

 2. В описах.

 3. В пакувальних аркушах.

 4. В розділах "комплект поставки" формулярів і паспортів.

Основою для пошуку облікових документів є загальна відомість ЗІП БМ, в якій обліковані як окремі елементи, так і основна частина комплектів ЗІП з посиланням на обліковий документ кожного з них. Перевірку наявності елементів ЗІП необхідно проводити в послідовності, що вказана у загальній відомості ЗІП. Інша частина комплектів ЗІП облікована у окремих відомостях, формулярах і паспортах складових систем і приладів.

Для зручності прийому рекомендується скласти перелік одиночних комплектів ЗІП.

Перевірку наявності елементів в одиночних комплектах ЗІП доцільно проводити на місці зберігання БМ, але для зручності пошуку елементів, обліку некомплекту і роботи з обліковими документами повинні бути поставлені 2–3 стола. Елементи кожного комплекту послідовно викладаються на столах, перевіряється їх наявність за переліком облікового документу та стан збереження. Елементи, які відсутні, обліковуються в робочому зошиті, а потім проводиться звірка з робочою карткою некомплекту, що заведена на цей комплект. Як вище вже було вказано, робоча картка некомплекту заводиться на кожний обліковий документ кожного комплекту ЗІП, в якому є відсутні елементи. При підготовці виробу до передачі повинні бути оформлені зведені катки некомплекту ЗІП, але з розподіленням по службах постачання.

Розподіл карток некомплекту, про що вже говорилося вище, по службах постачання пов'язано з тим, що забезпечення ЗІП, організація ТО і ремонтів складових частин зразків озброєння, які за номенклатурою належать до відповідних служб, покладені на начальників цих служб. Система забезпечення встановлена відповідними керівними документами по кожній службі.

Для начальника автомобільної служби, наприклад, таким керівним документом є наказ МО України №29 від 19.02.1994 р. "О снабжении автомобильным имуществом", де в статті 44 визначено, що "забезпечення військових частин автомобільним майном для об'єктів озброєння і техніки, в конструкції яких є автомобільні і тракторні агрегати, вузли, деталі, електроустановки, акумуляторні батареї, гумотехнічні вироби, автошини здійснюється відповідною автомобільною службою військової частини, з'єднання, об'єднання, де об'єкти, що вказані вище, знаходяться (за підлеглістю і територіальним принципом).

В графі "примітка" картці некомплекту напроти назви кожного занесеного туди відсутнього елементу ЗІП повинна бути зроблена посилка на відповідний виправдальний документ, який підтверджує законність відсутності елементу ЗІП. Такими документами, як і для некомплекту елементів комплектів поставки, є:

 1. Акт технічного стану зразка з додатками, складений попереднім здавальником.

 2. Акт утилізації.

 3. Акт списання втрачених матеріальних засобів.

 4. Акт прийому, складений при прийомі виробу від іншої військової частини.

Укомплектованість кожного комплекту ЗІП визначається в відсотках, після чого визначається загальна укомплектованість виробу запасними частинами, інструментом і приладдям як середнє арифметичне значення відсоткової укомплектованості всіх одиночних комплектів ЗІП. Відомості про укомплектованість ЗІП повинні бути відображені в розділі "комплектність" акту технічного стану окремою строчкою

Рекомендується стан укомплектованості виробу ЗІП розподіляти в акті на дві групи:

 1. укомплектованість спеціальної частини;

 2. укомплектованість шасі.

До ЗІП спеціальної частини відносяться всі комплекти, які є номенклатурою служби РАО.

До ЗІП шасі, з урахуванням того, що засобами зв'язку і засобами РХБЗ комплектується шасі при його виготовленні на підприємствах, відносяться всі комплекти, які є номенклатурою автомобільної служби, служби РХБЗ і зв'язку.

Таким чином, в розділі "комплектність" акту технічного стану повинні бути зроблені наступні записи:

 1. ЗІП спеціальної частини – ____%.

 2. ЗІП шасі – ____%.

 3. Комплект поставки виробу – ___%.

 4. ЕТД – ___%.

Картки некомплекту №№____________ на __ аркушах додаються

Комплектність виробу, яка відображена у відсотках, є одним з основних показників його якісного стану і доводиться до старших начальників в донесеннях та при перевірках ними стану експлуатації ОіВТ, а також – є складовим критерієм оцінки зразка озброєння.

Методика прийому експлуатаційних показників БМ 9А52

Експлуатаційні показники БМ вказані або обліковані в основному формулярі БМ та в формулярах її складових частин. При прийомі БМ необхідно з'ясувати наступну інформацію:

 1. Модифікація виробу.

 2. Заводський номер виробу.

 3. Дата виготовлення виробу.

 4. Термін дії гарантійних зобов'язань підприємства–виробника або ремонтного підприємства.

 5. Вид зберігання, на якому знаходиться виріб.

 6. Відомості про рух виробу при експлуатації.

 7. Відомості про закріплення виробу за особою, яка передає виріб.

 8. Загальне напрацювання ресурсу з початку експлуатації.

 9. Напрацювання ресурсу після останнього капітального ремонту, якщо він проводився.

 10. Напрацювання ресурсу складових частин.

 11. Вид і дата останнього номерного технічного обслуговування.

 12. Дата проведення останнього щоденного ТО.

 13. Відомості про проведення останньої повірки вимірювальних приладів.

 14. Відомості про проведення останнього освідчення балонів, що працюють під тиском.

 15. Відомості про проведення щорічної перевірки вогнегасників.

 16. Відомості про заміну складових частин виробу.

 17. Відомості про встановлення категорії виробу.

 18. Відомості про проведення середнього або капітального ремонтів.

 19. Відомості, що записані до розділу "особые отметки".

 20. Правильність і своєчасність заповнення розділів формуляру, які повинні заповнюватися на протязі експлуатації.

 21. Правильність внесення виправлень в разі допущення помилок.


 
 

Цікаве

Загрузка...