WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Загальні відомості про організацію технічного обслуговування озброєння та військової техніки - Курсова робота

Загальні відомості про організацію технічного обслуговування озброєння та військової техніки - Курсова робота

Командир 1-ї сбатр:

капітан І.В. СІДОРЕНКО

"___" ___________ 200__р.

В разі відсутності відповідних матеріалів на складі служби, наприклад РАО, можуть видаватися замінники які відповідають вимогам стандартів та експлуатаційної документації.

Після одержання заявок від усіх командирів підрозділів за всіма групами ОВТ, заступник командира дивізіону з озброєння складає зведені заявки по службах постачання і подає їх за підпорядкованістю начальникам відповідних служб.

Видача матеріальних засобів здійснюється зі складів відповідних служб за накладними про що робиться запис в книзі обліку руху матеріальних засобів підрозділу. Після використання витрачені матеріальні засоби матеріальні засоби списуються встановленим порядком у відповідності з наказом МО України від 21.06.94 №165 "Про порядок списання з обліку матеріальних та грошових засобів у ЗС України".

Визначення методу проведення ТО по групах озброєння і організація підготовки особового складу до виконання робіт з ТО

Для розгляду питання доцільно визначити основні визначення, які дозволять вивчити питання.

Метод проведення ТО – це спосіб досягнення позитивного результату з проведення ТО.

Методика проведення ТО – це сукупність методів для досягнення позитивного результату з проведення ТО.

Методика організації підготовки до проведення технічного обслуговування – це сукупність методів для досягнення позитивного результату з організації підготовки до проведення ТО.

Вид озброєння – це сукупність груп озброєння, які відносяться до визначеного роду військ і є номенклатурою визначеного головного постачального управління.

Група озброєння – це сукупність зразків озброєння, які відносяться до певного виду озброєння та об'єднуються загальним призначенням щодо завдань і принципів застосування.

Батарейна група озброєння – це сукупність зразків озброєння, які характеризуються загальним призначенням щодо вирішуваних завдань і принципів застосування, об'єднаних організаційно-штатною структурою батареї.

Розглянемо для прикладу організацію і порядок проведення ТО-1. З досвіду проведення технічного обслуговування у військах, можна запропонувати такі основні методи проведення робіт:

    1. Індивідуальний, – коли технічне обслуговування кожного зразка озброєння проводиться тільки штатною обслугою.

    2. Груповий, – коли технічне обслуговування кожного зразка озброєння проводиться бригадами, незалежно від штатної належності членів бригад до обслуги того або іншого зразка озброєння.

Кожен метод має свої переваги і недоліки. Проаналізуємо їх, виходячи з досвіду військ.

Індивідуальний метод може бути застосований тільки в підрозділах, укомплектованих за повним штатом.


 
 

Цікаве

Загрузка...