WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Марш і похідна охорона - Реферат

Марш і похідна охорона - Реферат

приладів нічного бачення або світломаскувальних пристроїв, а під час руху по ділянках місцевості, які проглядаються противником, і в світлу ніч - з повністю виключеним світлом і приладами нічного бачення.
Управління взводом на марші здійснюється встановленими сигналами. Радіозасоби працюють лише на прийом.
За сигналом оповіщення про повітряного противника взвод (віділення, танк) продовжує рух.
Вогневі засоби, що виділені для ведення вогню по низько літаючих літаках,,вертольотах та інших повітряних цілях, приготовляються для відкриття вогню; люки бойових машин піхоти (бронетранспортерів), танків, крім люків, з яких буде вестися вогонь, зачиняються. Особовий склад переводить протигази в положення "напоготові". Напад повітряного противника відбивається вогнем за командою командира взводу (відділення, танка) Під час руху в пішому порядку механізований взвод за командою командира займає найближче укриття і відкриває вогонь із стрілецької зброї по повітряних цілях противника
Мінне поле, встановлене засобами дистанційного мінування, взвод обходить або долає у складі ротної колони за головною машиною по проробленому нею проходу. Міни, виявлені перед машинами взводу, знищуються з використанням возимого комплекту розмінування або іншим способом
За сигналами оповіщення про радіоактивне, хімічне та біологічне зараження взвод (відділення, танк) продовжує рух. У бойових машинах піхоти (бронетранспортерах) і танках перед подоланням зон зараження люки, двері, бійниці і жалюзі зачиняються, включається система захисту від зброї масового ураження. Особовий склад, який прямує в пішому порядку і на відкритих машинах, одягає засоби індивідуального захисту.
Зони з високим рівнем радіації, райони зруйнувань, пожеж і затоплень на маршруті руху взвод (відділення, танк), як правило, обходить, при неможливості обходу - зони зараження долаються з максимальною швид-кістю з використанням системи захисту від зброї масового ураження, яка є на машинах, і засобів індивідуального захисту.
Часткова спеціальна і санітарна обробка проводиться після виходу із зони радіоактивного зараження за вказівкою командира роти (взводу), а при зараженні особового складу отруйними речовинами - негайно.
Повна спеціальна і санітарна обробка проводиться, як правило, в районі денного (нічного) відпочинку або після прибуття в призначений район.
У випадку застосування противником запалювальної зброї, а також при вимушеному подоланні району пожеж люки, двері, бійниці і жалюзі бойових машин піхоти (бронетранспортерів), танків зачиняються. Після виходу з району пожеж командир взводу (відділення, танка) організовує гасіння осередків вогню на машинах і надання першої медичної допомоги тим, хто постраждав, після чого взвод (відділення, танк) продовжує рух.
Поранені та хворі після надання їм першої медичної допомоги на місці, доставляються в медичний пункт батальйону.
На привалах машини зупиняються на правому узбіччі дороги не ближче 10 м одна від одної або на дистанціях, установлених командиром
Бойові машини піхоти (бронетранспортери), танки розміщуються по можливості під кронами дерев, в радіолокаційній тіні місцевих предметів, а на відкритій місцевості маскуються штатними маскувальними покриттями і місцевими матеріалами. Висадка із машин здійснюється тільки за командою (сигналом) своїх командирів. Для відпочинку особовий склад розташову-ється справа від дороги. В машинах залишаються спостерігачі та чергові кулеметники (навідники гармат), а в командирських машинах і чергові на радіозасобах. Вогневі засоби, призначені для відбиття повітряного противника, знаходяться в готовності до ведення вогню.
Екіпажі машин (водії) проводять контрольний огляд озброєння і техніки, виконують ^технічне обслуговування і спільно з призначеним для допомоги особовим складом ліквідують виявлені несправності.
При вимушених зупинках на маршруті руху і ліквідації несправностей на бойовій машині піхоти, танку
поворот башти в сторону проїжджої частини дорогії категорично забороняється.
У горах під час підготовки до маршу командир взводу (відділення, танка) приділяє особливу увагу перевірці справності ходової частини та механізмів управління машин. На кожній машині необхідно мати спеці-альний пристрій для запобігання скочування машин під час зупинок на підйомах та спусках. Під час подолання небезпечних місць особовий склад механізованого взводу, як правило, спішується.
Під час руху в пішому порядку скельні ділянки, осипи та перевали долаються, як правило, повзводне або по відділеннях з додержанням заходів безпеки з обов'язковою страховкою один одного або самостраховкою.
На привалах, під час розташування на відпочинок в гірській місцевості особовий склад і техніка розташовується в місцях, безпечних від обвалів, каменепадів, осипів, снігових лавин та затоплень. Зимою перед маршем командир взводу (відділення, танка) зобов'язаний: вжити заходів щодо за-безпечення особового складу засобами проти обмороження; упевнитися в наявності зимового дизельного палива та спеціальних рідин в машинах і при необхідності вжити заходів для їхньої дозаправки; перевірити справність засобів підігріву двигунів машин, готовність озброєння до застосування в умовах низьких температур, а якщо передбачається рух по ділянках з глибоким сніговим покриттям - і натяг гусениць, а також оснащеність машин засобами підвищення прохідності; дати вказівки механікам-водіям (водіям) про заходи запобігання розморожування систем охолодження двигунів; організувати просушування обмундирування та взуття.
Механізований (танковий) взвод (відділення, танк) у похідній охороні
Взвод на марші може призначатися в головну (бокову, тильну) похідну, а іноді і в нерухому бокову заставу або головний (тильний) дозор із завданням виключити раптовий напад противника на колону, що охороняють, забезпечити їй вигідні умови для вступу в бій і не допустити проникнення до неї наземної розвідки противника. Взводу можуть придаватися засоби посилення.
Для безпосередньої охорони, а також для огляду місцевості від головної (бокової) похідної застави (головного дозору) в напрямку руху, а від головних сит батальйону (нерухомої бокової застави) в сторони флакпв, яким загрожують (на напрямки, яким загрожують), може висилатися дозорне відділення (танк) на віддалення, яке забезпечує спостереження за ним і під-тримку його вогнем.
У головній (боковій, тильній) похідній заставі (головному,

 
 

Цікаве

Загрузка...