WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

паз рукоятки заряджання. Введіть затворну раму так щоб її кінець зупинився на одній лінії з кінцем рукоятки заряджання;
Мал. 58. Повністю введіть рукоятку заряджання разом з затворною рамою одночасно.
Мал. 59. З'єднайте верхню й нижню частину ствольної коробки разом;
Мал. 60. Натисніть на передню вісь і введіть її до відмови;
Мал. 61. Натисніть на задню вісь і введіть її до відмови;
Приєднайте ствольні накладки та ремінь для перенесення.
Мал. 62. Увага: перед з'єднанням частин ствольної коробки переконайтеся в тому що перевідник вогню розташований у положенні "SAFE" (запобіжник).
Розбирання/складання магазину
Мал. 63. Натисніть кінчиком шомпола на засувку кришки магазину.
Мал. 64. Видаліть кришку магазину ковзним рухом.
Мал. 65. Видаліть пружину й подавач.
Чищення і змащення: видаліть бруд з магазину, пружини й подавача. Опісля нанесіть тонкий шар мастила на пружину.
Складання магазину здійснюється у зворотній послідовності.
Глава VI. Попередня перевірка перед стрільбою
При стрільбі фіксованими серіями по три постріли при першому або останньому натискові на спусковий гачок може відбутися лише два або один постріли. Це не поломка. Швидко натисніть спусковий гачок на всю довжину його ходу і утримуйте для здійснення всіх трьох пострілів. Подібні дії часто використовуються при зміні режимів вогню або стрільби після перезаряджання. Увага: якщо ви відпустили спусковий гачок до того як було відстріляно всі три набої, то при наступному натискові на спусковий гачок буде здійснено постріл набоєм, який залишився з минулої серії. Коли ви знову натиснете на спусковий гачок, утримуйте його доти, доки не буде повністю здійснено серія з трьох пострілів.
1. Перевірте ствол на відсутність у ньому залишків мастила. Якщо є, протріть насухо канал стволу за допомогою ганчір'я чи йоржика;
2. Відтягніть рукоятку заряджання і переконайтеся в плавності руху затворної рами (мал 66);
3. Проведіть перевірку технічного стану гвинтівки (див. нижче)
4. Переконайтеся в тому що магазин вставлено вірно.
Мал. 66. Перевірка руху затворної рами.
Мал. 67. Перевірка магазину.
Перевірка технічного стану
Видаліть магазин. Відтягніть рукоятку заряджання у заднє положення. Перевірте чи порожній набійник. Відпустіть рукоятку перезаряджання щоб вона повернулася у переднє положення. Не натискайте на спусковий гачок. Залиште курок у зведеному положенні.
Встановіть перевідник вогню у положення "SAFE" (запобіжник) (мал. 68) і натисніть на спусковий гачок. Курок має залишитися зведеним;
Мал. 68. Перевідник вогню у положенні "SAFE" (запобіжник)
Встановіть перевідник вогню у положення "SEMI" (напівавтоматичний вогонь) (мал. 69). Натисніть на спусковий гачок. Курок має спуститися. В цей момент має почутися клац - удар курка по ударнику. Відтягніть рукоятку заряджання назад і відпустіть. Потім знову натисніть на спусковий гачок. Курок має спуститися;
Мал. 69. Перевідник вогню у положенні "SEMI" (напівавтоматичний вогонь).
Встановіть перевідник вогню у положення "BURST" (вогонь фіксованими серіями по три постріли) (мал. 70). Відтягніть рукоятку заряджання назад і відпустіть. Натисніть на спусковий гачок. Курок має спуститися. Відтягніть рукоятку заряджання назад і відпустіть. Повторіть цю дію три рази підряд. Потім натисніть на спусковий гачок. Курок має спуститися.
Мал. 70. Перевідник вогню у положенні "BURST" (вогонь фіксованими серіями по три постріли).
Споряджання магазину
1. Для стрільби використовуйте лише якісні набої, які підходять до вашої зброї. Огляньте кожен набій, а надто навколо капсуля. Огляньте на наявність вм'ятин, подряпин та інших видимих ушкоджень. Не споряджайте магазин пошкодженими набоями;
2. Розташувавши магазин бічною частиною вперед (мал. 71), розташуйте набій перед губками магазину. Кінчик набою має бути спрямований до передньої стінки магазину. Втисніть набій донизу, доки він не буде захоплений губками магазину;
3. В разі потреби повздовжнім рухом введіть набій щоб встановити його до задьного кінця губ магазину. Розташуйте наступний набій на верхівку попереднього набою і повторіть процедуру спорядження, доки весь магазин не буде заповнено.
Мал. 71. Споряджання магазину;
Увага: споряджайте набоями гвинтівку лише тоді, коли маєте намір стріляти.
Досилач затвору
Досилач затвору допомагає дослати затвор у переднє положення і замкнути його. Але він має використовуватися лише у випадку незамикання затвору. Якщо у вас виникають ситуації, при яких потрібно використовувати досилач, схоже що вам слід почистити гвинтівку. Особливо пильну увагу приділіть чищенню замикаючих виступів затвору та вирізів верхньої частини ствольної коробки.
Увага: при використанні досилача затвору завжди перевіряйте чистоту та справність набоїв. Досилання брудних або пошкоджених набоїв у набійник може спричинити пошкодження механізмів гвинтівки та травмування стрільця.
Глава VII. Приведення до нормального бою
Вивірення мушки:
При приведенні до нормального бою мушку слід рухати вгору-вниз. Після вивірення мушка має залишатися у вивіреному положенні.
Мал. 72. Загальний вигляд мушки
Мал.73. Приціл гвинтівки М16А2.
Діоптр для стрільби на відстань від 0 до 200 м (великий діоптр). Діоптр марковано цифрами 0-2. Цей діоптр використовується при встановленні прицілу на відстань до трьохсот метрів.
Мал.74. Діоптр для стільби на відстань від 200 м. Маленький діоптр використовується у більшості ситуацій. Він використовується при встановленні маховичка прицілу на відстані від 300 до 800 метрів.
Вивірення прицільного пристрою
Під час приведення штурмової гвинтівки до нормального бою:
1. Мушка і маховичок бічних виправлень встановлені так, що ви маєте змогу вражати цілі на відстані 300метрів;
2. Маленький діоптр встановлено у вертикальне положення;
3. Риска на ствольній коробці збігається з поділкою 3 на маховичку виправлень на дальність. Поділка має зійтися з рискою, яка нанесена на ствольну коробку.
У цьому розділі описано процедуру приведення штурмової гвинтівки до нормального бою.
1. Для вивірення використовуються лише мушка і маховичок виправлень на вітер задля виправлення точки влучання.
2. Якщо ви вивіряєте приціл на відстані 25 метрів, маховичок виправлень на відстань встановлюється на відстань 300 метрів плюс один клац.
Мушка: щоб виправити мушку по висоті, натисніть на стопор мушки та поверніть її. Щоб підняти точку влучання, поверніть мушку у напряку стрілки з позначкою "UP". Обертання мушки у зворотньому напрямку спричиняє зниження точки влучання. Кожна поділка зміщує точку влучання наступним чином:
Мал. 75. Зміщення точки влучання по висоті
Зміщення точки влучання Відстань
0.9 см (3/8 дюйм.) 25 метрів
3.5 см (1 3/8 дюйм.) 100 метрів
7 см (2 3/4 дюйм.) 200 метрів
Виправлення на бічний вітер (через кожний клац)
Зміщення точки влучання Відстань
0.3 см (1/8

 
 

Цікаве

Загрузка...