WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

і клаптями доти, доки вони не виходитимуть чистими;
" Візьміть чисту ганчірочку чи клаптик і нанесіть новий, свіжий шар.
Примітка: не витирайте гвинтівку досуха. Не використовуйте гарячу воду чи інші розчинники для чищення, оскільки ви змиєте шар тефлону, який залишився після використання мастила.
Перевірка перед змащенням
Перевірте затвор. Огляньте його: переконайтесь у відсуності тріщин, надломів, а надто в зоні отвору для вкладиша (а на мал. 39). Затвори з точковою коррозією (западинами) у дзеркалі затвору навколо ударника підлягають заміні (б на мал. 39). Увага: ніколи не переставляйте затвор з однієї гвинтівки на іншу.
Перевірте ударник (в на мал. 39): якщо він зігнутий, тріснутий, притуплений або загострений - він має бути замінений.
Перевірте чеку ударника (г на мал. 39): якщо вона зігнута або занадто зношена, вона підлягає заміні.
Перевірте вкладиш (д на мал. 39): якщо він має тріщини або щербини, він має бути заміненй. Увага: якщо ви загубили вкладиш, категорично забороняється стріляти з гвинтівки - вона вибухне.
Перевірте викидач та пружину викидача (е на мал. 39): якщо викидач має щербини або зазубини навколо країв, які з'єднуються з закрїною набою, він має бути замінений. Первірте гумову прокладку всередині пружини викидача.
Мал.39. Деталі затвору, які треба перевірити. а.- затвор; б.- точкова коррозія (чорні цятки) на дзеркалі затвору; в.- ударник; г.- чека ударника; д.- вкладиш; е.- викидач.
Використання мастила
Мастило використовується в усіх температурних діапазонах, окрім арктичного. У температурних режимах від 0 до -35 градусів по Фаренгейту використовуйте мастило CLP або LAW (Lubricating oil, Arctic weapons).
Змащення
Змащення каналу ствола
1. Приєднайте до шомпола тримач для ганчіря;
2. Нанесіть на ганчірочку мастило і приєднайте до тримача на шомполі;
3. Направте дуло донизу, утримуйте верхню частину ствольної коробки однією рукою коли вставляєте кінець шомпола (без йоржика) у набійник. Обережно спрямуйте шомпол в канал стволу (а. на мал. 40). Шомпол має висунутися з дула на 2-3 дюйми;
4. Приєднайте рукоятку на кінець шомпола, який вийшов з дула ;
5. Протягніть клаптик через канал ствола у напрямку дула (б на мал. 40). Примітка: ні в якому разі не протягуйте шомпол у зворотньому напрямку якщо йоржик знаходиться у каналі стволу (в на мал. 32);
6. Після здійснення попередньої дії, від'єднайте рукоятку від шомпола і повторіть змащення;
Мал. 40. Процес змащення каналу ствола.
Верхня частина ствольної коробки: змажте тонким шаром мастила внутрішню частину ствольної коробки, канал стволу, набійник, зовнішні поверхні ствола, та поверхні попід цівкою. Переконайтеся в тому, що мастило вкрило замикаючі виступи (мал. 41).
Мал. 41. Процес змащення замикаючих виступів ствольної коробки.
Мушка: Натисніть на стопор мушки і нанесіть на нього дві-три краплі мастила (мал. 42). Натисніть на стопор декілька разів, щоб мастило просочилося до пружини.
Мал. 42. Натисніть на стопор мушки (вказано стрілкою) і нанесіть на нього дві-три краплі мастила.
Нижня частина ствольної коробки: нанесіть тонкий шар мастила всередину ствольної коробки в порожнину буфера противідскоку, сам буфер і зворотню пружину.
Старанно змажте всі рухомі механізми всередині внутрішньої частини стволної коробки (спусковий гачок, курок, запобіжник, засувка затвору, досилач, і.т.д.) а також різні вісі та стопори. Не забудьте змастити передню і задню чеки та їхні засувки. Витріть всі відбитки пальців (вони сприяють процесу коррозії) з зовнішніх частин гвинтівки за допомогою зволоженої мастилом ганчірки.
Затворна група: Змажте тонким шаром мастила ударник і його гніздо всередині затвору (а на мал. 43). Старанно змажте зовнішню поверхню затвору, вкладиш, кільця (б на мал. 43). Нанесіть тонкий шар на викидач та його чеку.
Мал.43. Механізми затвору:
а.- на які наноситься тонкий шар мастила; б.- які змащуються щільніше.
Змажте тонким шаром мастила рукоятку заряджання, зовнішню поверхню і порожнину затворної рами. Старанно змажте отвір для вкладиша у затворній рамі (мал. 44).
Мал. 44. Затворна рама та її рукоятка.
Середину трубки затворної рами слід вичистити очисником, потім додати всередину краплину мастила.
Мал. 44а. Чищення та змащення газової трубки.
Змащення прицілу
Примітка: запам'ятайте на скільки ви повернули маховички прицілу, щоб їх можна було повернути у попереднє положення для завершення цієї процедури.
Рухомі частини прицілу: нанесіть 1-2 краплі мастила. Покрутіть ці частини щоб мастило рівномірно лягло зверху, знизу і навколо різьби наступних частин:
1. Маховичка виправлень на дальність;
2. Вісь гвинта маховичка виправлень на дальність;
3. Маховичок виправлень на вітер;
4. Вісь маховичка виправлень на вітер;
5. Отвори стопорів.
Мал. 45. Приціл. 1.- Вісь гвинта маховичка виправлень на дальність; 2.- вісь маховичка виправлень на вітер; 3.- маховичок виправлень на вітер; 4.- отвір для стопорної пружини 5.- маховичок виправлень на дальність.
Вісь гвинта маховичка виправлень на підвищення: також змажте з середини верхньої частини ствольної коробки наступним чином:
1. Поверніть верхню частину ствольної коробки верхньою частиною донизу;
2. Видаліть рукоятку перезаряджання;
3. Нанесіть дві-три краплі на задню частину вісі гвинта маховичка виправлень на підвищення і на вісь маховичка виправлень на вітер;
4. Деякий час утримуйте верхню частину ствольної коробки верхньою частиною донизу. Після цього поверніть маховички у попереднє положення.
Глава V. Порядок складання гвинтівки після неповного розбирання
Мал. 46. Вставте зворотню пружину разом з буфером противідскоку. Натисніть на фіксатор буфера, вставте буфер з зворотньою пружиною в порожнину прикладу так, щоб механізм опинився поза фіксатором; відпустіть фіксатор.
Мал. 47. а.- Вставте викидач і його пружину у затвор (пружина вказана стрілкою). б.- примітка:викидач має прокладку в центрі пружини. Не загубіть її. Якщо пружина слабко тримається, вставте ї ширший кінець у викидач і втисніть її (для цієї операції зручно використовувати кінчик набою).
Мал. 48. Вставте вісь викидача;
Мал. 49. Встановіть газові кільця навколо задньої частини затвору;
Мал. 50. Введіть затвор у затворну раму;
Мал. 51. Вставте вкладиш;
Мал. 52. Повернтіь вкладиш на 1/4 оберту після вставлення (вказано стрілкою).
Увага: переконайтеся в тому що вкладиш встановлено у затворну групу. У противному випадку ваша гвинтівка вибухне.
Примітка: затвор сконструйовано так, що вкладиш можливо вставити тільки з одного боку. Цей захід дозволяє вирівняти відзеркалювач і викидач у одну лінію всередині верхньої частини ствольної коробки.
Мал. 53. Опустіть і встановіть ударник.
Мал. 54. Вставте затвор;
Мал. 55. Вставте чеку ударника в затворну раму;
Примітка: ударник не повинен випасти під час його перевертання верхньою частиною донизу.
Мал. 56. Приєднайте і частково введіть рукоятку заряджання у затворну раму;
Мал. 57. Вставте затворну раму на

 
 

Цікаве

Загрузка...