WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

Штурмова гвинтівка М16А2 (пошукова робота) - Реферат

замерзне і спричинить несправності. Ніколи не змазуйте набої.
8. Використання захисного дульного ковпачка, сумки для магазинів та чохол допоможуть захистити вашу штурмову гвинтівку. Використовуйте їх коли дозволяє тактична обстановка.
9. При тривалих бойових діях у холодних умовах дайте майстру-зброяру видалити скобу спускового гачка.
Експлуатація у вологих та жарких кліматичних умовах (джунглі)
Використовуйте мастило CLP.
1. Здійсніть попередню перевірку перед стрільбою як зазначено у Главі VI.
2. Чистіть та змащуйте штурмову гвинтівку більш часто ніж зазвичай. Обстежуйте приховані ділянки затворної групи, верхньої частини ствольної коробки, набійника, замикаючих виступів, нижної частини ствольної коробки та зворотній механізм на предмет коррозії. Також звертайте увагу на підпружинені механізми.
3. Для запобігання коррозії витріть відбитки пальців й нанесіть тонкий шар мастила.
4. Частіше розряджайте та оглядайте магазин на предмет наявності коррозії та вологи. Протріть набої насухо перед споряджанням магазину.
5. Використовуйте захисний дульний ковпачок, сумкудля магазинів та чохол коли дозволяє тактична обстановка.
Експлуатація в сухих та жарких кліматичних умовах (пустеля)
Використовуйте мастило CLP.
В умовах сухого та жаркого клімату характерним є присутність піщаних та пилових вітрів. Пустеля характеризується різким перепадом температу: вдень дуже жарко, в той час як вночі температура може опускатися нижче нульової відмітки. В результаті таке середовище є жорстким тягарем для зброї й усіх типів спорядження. Справність вашої зброї залежатиме від того як часто ви доглядатимите за нею.
1. Пил та пісок проникають у гвинтівку й магазини. Це спричиняє несправності. Чистіть зброю кожного дня та після кожної стрільби.
2. У даному кліматі можливість коррозії механізмів менша ніж у вологих умовах. Через це мастило слід наносити лише на внутрішні частини й механізми гвинтівки. Використовуйте мастило у помірній кількості. перед використанням обов'язково струсіть ємність з мастилом. Щоденно протирайте набої насухо перед споряджанням магазину. Не змазуйте набої.
3. Використання захисного дульного ковпачка, сумки для магазинів та чохол допоможуть захистити вашу штурмову гвинтівку від піску та пилу. Використовуйте їх коли дозволяє тактична обстановка.
4. По можливості тримайте затвор замкненим, вікно викиду стріляних гільз замкненим кришкою, магазин має бути встановлено а захисний ковпачок встановлений на ствол гвинтівки. Примітка: Рекомендується зняття захисного ковпачка зі ствола гвинтівки перед стрільбою. Заховайте його й використовуйте після закінчення вогню. Хоча стрільба при встановленому ковпачку є безпечною.
Експлуатація в умовах сильних дощів та під час переправ.
1. Здійсніть перевірку зброї відповідно до кліматичних умов.
2. Завжди старайтесь тримати зброю сухою.
3. Використовуйте захисний дульний ковпачок, сумкудля магазинів та чохол для захисту зброї, набоїв та магазинів.
4. Перед стрільбою завжди видаляйте воду з каналу ствола. Якщо ствол вологий, висушіть його за допомогою сухого ганчір'я.
Після переправи: н і в якому разі не стріляйте якщо у каналі стволу знаходиться вода. Дійте наступним чином.
Мал. 85. Опустіть гвинтівку донизу. Видаліть захисний дульний ковпачок (А). Опустіть гвинтівку стволом донизу й енергійно струсіть її (Б) .
1.
Мал. 86. Відтягніть рукоятку перезаряджання на два три дюйми назад і дозвольте воді вийти.
Мал. 87. Відпустіть рукоятку перезаряджання, натисніть на досилач затвору та дослати набій і закрити затвор.
Перевірте порожнину прикладу й дайте змогу воді витікти.
Дульне гальмо-компенсатор
Попрередження: ні в якому разі не відокремлюйте компенсатор від ствола. Майстрам-зброярам забороняється відокремлювати компенсатор у процесі чищення. Компенсатор закручений спеціальним гайковим ключем у заводських умовах.
Компенсатор має п'ять щілин. Третя щілина по центру має стояти точно вогрі і стояти на одній лінії з мушкою.
Приклад
Ні в якому разі не відокремлюйте приклад та пістолетну рукоятку тому що ви можете згубити маленькі стопори та пошкодити пружини у процесі розбирання. Якщо, для прикладу, у вашу зброю потрапила вода під час переправи, зверніться до кваліфікованого майстра-зброяра задля чищення й змащення прикладу й пістолетної рукоятки.
Приклад можна використовувати для зберігання приладдя.
Споряджання магазину
Магазин легко споряджається за допомогою десятинабійної обойми (мал. 89) і наповнювача магазину (мал.90). Ними комплектується кожна сумка для набоїв.
Мал. 89. Десятинабійна обойма.
Мал. 90. Наповнювач магазину.
З встановленим на місце наповнювачем магазину встановіть у потрібне положення обойму. Натиском великого пальця руки на задню частину верхнього набою втисніть всі набої з обойми до магазину доти, доки всі набої не ввійдуть за губки магазину (мал. 91).
Мал. 91. Процес споряджання магазину набоями.
Видаліть пусту обойму одночасно утримуючи на місці наповнювач магазину. Повторіть процедуру доти, доки весь магазин не буде заповнений набоями. Видаліть наповнювач для магазину.
Використання трасуючих набоїв
Трасуючі набої використовуються для полегшення ураження цілей і цілевказування у сутінках або при слабкому освітленні. Трасуючі набої вражають ціль не так ефективно як звичайні. У випадку застосування трасуючих куль перемішуйте їх зі звичайними при споряджанні магазину.
Трасуючі кулі мічені. Перші чотири трасуючі кулі допоможуть маркувати ціль. Трасуючі набої дозволяттимуть вносити корективи у стрільбу. Три останні трасуючі набої сигналізуватимуть про вичерпання набоїв у магазині.
Мал. 92. Порядок розташування трасуючих набоїв у магазині.
У бою по можливості вставте повний магазин замість частково вичерпаного. Якщо ви занєте що у магазині залишилося мало набоїв, змініть магазин при сприятливій ситуації.
Набої
Увага: не використовуйте коррозовані набої, набої з задирками, набої, куля яких слабко тримається у гільзі, набої з занадто втиснутою кулею. Якщо набої перебували у середовищі з температурою 135 градусів по Фаренгейту, не використовйте їх доти, доки вони не охолонуть.
Мал. 93. Набої до штурмової гвинтівки М16А2: 1 - стандартний набій М193; 2 - станадртний набій М855; 3 - учбовий набій М199; 4 - трасуючий набій М196 або М856; 5 - холостий набій М200.
Для стрільби використовуйте лише якісні набої, які виготовлені за стандартами США і НАТО. Завжди тримайте набої сухими, чистими, вільними від сирості. Від цього залежить ваше життя!
Приладдя для чищення та комплектуючі до штурмової гвинтівки М16А2.
Мал. 94. Приладдя до штурмової гвинтівки М16А2.
1 і 2 - два види йоржиків для чищення частин і механізмів гвинтівки; 3 - щіточка для чищення частин і механізмів; 5 - пляшечка з мастилом CLP; 6 - рукоятка.
Мал. 95. Приладдя та комплектуючі до штурмової гвинтівки М16А2:
7 - магазин на 30 набоїв; 8 - трьосекційний шомпол; 9 - ремінь для перенсення; 10 - тримач для ганчір'я.

 
 

Цікаве

Загрузка...