WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Снайперська гвинтівка Драгунова (пошукова робота) - Реферат

Снайперська гвинтівка Драгунова (пошукова робота) - Реферат

28); зрушити приціл назад і відокремити його від ствольної коробки.
Мал. 28. Відокремлення оптичного прицілу
3) Відокремити щоку приклада. Повернути застібку замка щоки донизу (мал. 29); зняти петлю із зачепа обойми й відокремити щоку.
Мал. 29. Відокремлення щоки приклада
4) Відокремити кришку ствольної коробки зі зворотним механізмом. Повернути замикач кришки ствольної коробки назад до постановки його на фіксатор; підняти нагору задню частину кришки ствольної коробки (мал. 30) і відокремити кришку зі зворотним механізмом.
Мал. 30. Відокремлення кришки ствольної коробки зі зворотним механізмом
5) Відокремити затворну раму із затвором. Відвести затворну раму назад до відмови, підняти її (мал. 31) і відокремити від ствольної коробки.
Мал. 31. Відокремлення затворної рами із затвором
6) Відокремити затвор від затворний рами. Відвести затвор назад; повернути його так, щоб ведучий виступ затвора вийшов з фігурного вирізу затворної рами, і вивести затвор уперед (мал. 32).
Мал. 32. Відокремлення затвора від затворної рами
7) Відокремити ударно-спусковий механізм. Повернути запобіжник нагору до вертикального положення (мал. 33, а), зрушити його праворуч й відокремити від ствольної коробки; взявшись за спускову скобу (мал. 33, б), рухом донизу відокремити ударно-спусковий механізм від ствольної коробки.
Мал. 33-а. Відокремлення ударно-спускового механізму: відокремленнязапобіжника;
Мал. 33-б. Відокремлення ударно-спускового механізму: відокремлення ударно-спускового механізму
8) Відокремити ствольні накладки. Пригорнути замикач верхнього упорного кільця до газової трубки до виходу відгину замикача з вирізу кільця й повернути замикач праворуч до відмови (мал. 34, а); зрушити рухому частину верхнього упорного кільця вперед; натискаючи ствольну накладку донизу і відводячи убік, відокремити її від ствола. У випадку ускладненого відділення ствольних накладок вставити виріз ключа пеналу у вікно накладки (мал. 34, б) і рухом униз й убік відокремити ствольну накладку.
Мал. 34. Відокремлення ствольних накладок а.- поворот замикача; б. Відокремлення ствольної накладки.
9) Відокремити газовий поршень і штовхач із пружиною. Відвести штовхач назад, вивести його передній кінець із гнізда поршня й відокремити від газової трубки поршень (мал. 35, а); увести передній кінець штовхача в газову трубку; піджати пружину штовхача до виходу її з каналу прицільної колодки (мал. 35, б) і відокремити штовхач із пружиною, а потім відокремити пружину від штовхача.
Мал. 11а. Відокремлення газового поршня й штовхача із пружиною - відділення газового поршня;
Мал. 11б. Відокремлення газового поршня й штовхача із пружиною - відділення штовхача
Порядок складання снайперської гвинтівки після неповного розбирання.
1) Приєднати газовий поршень і штовхач із пружиною. Надягти пружину на задній кінець штовхача; увести передній кінець штовхача в газову трубку, піджати пружину й увести задній кінець штовхача із пружиною в канал прицільної колодки; відвести штовхач назад і вивести його передній кінець із газової трубки убік; вставити газовий поршень у газову трубку, а передній кінець штовхача - у гніздо поршня.
2) Приєднати ствольні накладки. Вставити задній (розширений) кінець правої (лівої) ствольної накладки в нижнє упорне кільце вирізом накладки до прицілу й, натискаючи накладку вниз, приєднати її до ствола; насунути рухому частину верхнього упорного кільця на наконечники накладок і повернути замикач верхнього упорного кільця до газової трубки до заходу його відгину у виріз на кільці.
3) Приєднати ударно-спусковий механізм. Завести вирізи корпуса ударно-спускового механізму за вісь перемички ствольної коробки й притиснути ударно-спусковий механізм до ствольної коробки; увести вісь запобіжника в отвір ствольної коробки; повернути запобіжник у вертикальне положення, щільно притиснути до ствольної коробки й повернути вниз до заходу виступу щитка в нижню фіксуючу виїмку ствольної коробки.
4) Приєднати затвор до затворної рами. Вставити затвор циліндричною частиною в канал затворної рами; повернути затвор так, щоб його ведучий виступ увійшов у фігурний виріз затворної рами, і просунути затвор уперед до відмови.
5) Приєднати затворну раму із затвором. Утримуючи затвор у переднім положенні, встави-ти напрямні виступи затворної рами у вирізи відгинів ствольної коробки, невеликим зусиллям притиснути затворну раму до ствольної коробки й просунути вперед.
6) Приєднати кришку ствольної коробки зі зворотним механізмом. Увести зворотний механізм у канал затворної рами; стискаючи зворотні пружини, вставити виступи на передньому кінці кришки у вирізи на нижньому упорному кільці; нажати на задній кінець кришки до повного її прилягання до ствольної коробки; повернути замикач кришки ствольної коробки вперед до постановки його на фіксатор.
7) Приєднати щоку приклада. Накласти щоку на верхню частину приклада застібкою пра-воруч проти вирізу для неї; надягти петлю на зачіп обойми й повернути застібку нагору.
8) Приєднати оптичний приціл. Сполучити пази на кронштейні прицілу з виступами на лі-вій стінці ствольної коробки; просунути приціл уперед до відмови й повернути ручку затискного гвинта убік об'єктива до заходу її відгину у виріз на кронштейні.
9) Приєднати магазин. Увести у вікно ствольної коробки зачіп магазина й повернути мага-зин на себе так, щоб засувка заскочила за опорний виступ магазина.
Порядок повного розбирання снайперської гвинтівки.
1) Провести неповне розбирання.
2) Розібрати магазин. За допомогою виклотки утопити виступ стопорної планки в отвір на кришці магазина й зрушити кришку трохи вперед; утримуючи стопорну планку великим пальцем (мал. 36), зняти кришку з корпуса; поступово звільняючи пружину, вийняти її разом зі стопорною планкою з корпуса магазина, а потім відокремити подавач.
Мал. 36. Відокремлення кришки магазина
3) Розібрати зворотний механізм (мал. 37). Нажати на пружинний фіксатор вісі серги й вибивачем, уведеним через отвір у правій стінці кришки ствольної коробки, виштовхнути вісь серги (а); повернути зворотний механізм нагору до вертикального положення й вивести сергу з вікна вкладиша кришки (6); надягти напрямну втулку на ланку шомпола, поставити його вертикально на стіл або упор і стиснути задню зворотну пружину так, щоб її кінець вийшов із чашечки серги, зрушити сергу й розчепити її з виступом напрямного стрижня (в); відокремити зворотні пружини й стрижень від напрямної втулки.
Мал. 37. Розбирання зворотного механізму: а - виштовхування осі серги; б - відокремлення зворотного механізму; в-відокремлення серги
4) Розібрати затвор. Виштовхнути вибивачем шпильку, що втримує ударник, і

 
 

Цікаве

Загрузка...