WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Снайперська гвинтівка Драгунова (пошукова робота) - Реферат

Снайперська гвинтівка Драгунова (пошукова робота) - Реферат

всі чотири пробоїни вміщаються в коло діаметром 8 см.
Якщо купчастість розташування пробоїн не задовольняє цій вимозі, повторіть стрільбу. При повторному незадовільному результаті стрільби відправте гвинтівку в ремонтну майстерню.
Якщо купчастість бою нормальна, визначите середню точку влучення і її положення щодо контрольної точки. Визначення середньої точки влучення показане на мал. 43.
Мал. 43. Визначення середньої точки влучення: 1 - послідовним розподілом відрізків; 2 - при симетричному розташуванні пробоїн.
Бій гвинтівки вважається нормальним, якщо середня точка влучення збіглася з контрольною крапкою або відхилилася від її в будь-яку сторону не більше ніж на 5 см.
Якщо при перевірці бої середня точка влучення відхилилася від контрольної точки в яку-небудь сторону більш, ніж на 5 см, то змініть положення мушки по висоті або корпуса мушки по бічному положенню. Якщо СТП нижче КТ, то вгвинтіть мушку, якщо вище - вигвинтіть. Якщо СТВ лівіше КТ, пересуньте корпус мушки вліво, якщо правіше - вправо. При переміщенні корпуса мушки убік на 1 мм при вгвинчуванні (вигвинчуванні) мушки на один повний оберт СТВ при стрільбі на 100 м зміщається на 16 см.
Правильність переміщення корпуса мушки й мушки перевірте повторною стрільбою. Після приведення гвинтівки до нормального бою стару риску на корпусі мушки забийте, а замість її нанесіть нову.
Приведення гвинтівки до нормального бою з оптичним прицілом
Для приведення гвинтівки до нормального бою з оптичним прицілом приєднайте до гвинтівки приціл і надягніть щоку на приклад. Обертанням маховичків установите маховичок кутів прицілювання на поділку 3, а маховичок бічних виправлень на поділку 0.
Проведіть стрільбу з оптичним прицілом за тих самих умов, що й при перевірці бою гвинтівки з відкритим прицілом, тільки контрольну точку відзначте на висоті 14 см від точки прицілювання. Якщо в результаті стрільби всі чотири пробоїни вміщаються в коло діаметром 8 см, але СТВ відхилилася від КТ більш ніж на 3 см, визначте відхилення СТВ і внесіть відповідні виправлення в установці гайок на маховичках кутів прицілювання й бічних виправлень. Переміщення гайок на одну поділкущодо шкали на пояску маховичків при стрільбі на 100 м змінює положення СТВ на 5 см. Для внесення виправлень відверніть на один, півтора оберти гвинти на торцях маховичків, і обертаючи рукою гайку механізму кутів прицілювання або гайку механізму бічних виправлень, змістіть їх на необхідну величину й закрутіть гвинти.
Після внесення виправлень в установки маховичків проведіть повторну стрільбу. Якщо при повторній стрільбі всі чотири пробоїни вміщаються в коло діаметром 8 см, а СТВ збіглася із КТ або відхилилася від її в будь-яку сторону не більш, ніж на 3 см, то гвинтівка вважається приведеною до нормального бою. По закінченні приведення гвинтівки до нормального бою положення СТВ занесіть у формуляр.
Визначення дальності до цілі проводиться в наступній послідовності:
" сумістіть зображення цілі з далекомірною шкалою сітки так, щоб основа цілі знаходилася на горизонтальній лінії далекомірної шкали, а верхня точка цілі торкалася без зазору верхньої пунктирної лінії шкали;
" зніміть відлік по далекомірній шкалі в місці доторкання цілі;
" цифра, яка вказує точку дотику, буде визначати відстань до цілі (на мал. 44 відстань до цілі 400 метрів).
Мал. 44. Далекомірна шкала
Для стрільби присмерком і вночі поверніть рукоятку мікротумблера в положення -ВКЛ-. Установку кутів прицілювання й бічних виправлень здійснюйте в цьому випадку шляхом відліку клаців фіксатора від нульового положення. При цьому пам'ятайте, що фіксація маховичка кутів прицілювання від 0 до 3 відбувається через цілу поділку, тобто через 100 м, а далі до установки 10 через кожні пів-поділки, тобто через 50 м. Фіксація маховичка бічних виправлень відбувається через кожні пів-поділки, тобто через 0-00,5.
При роботі із зимовою системою висвітлення корпус із секцією 2РЦ63 необхідно зберігати в теплому місці (у кишені гімнастерки або шинелі снайпера).
Глава IX. Затримки, які виникають під час стрільби і способи їх усунення
Затримку, яка виникла під час стрільби, потрібно спробувати усунути перезаряджанням, для чого швидко відвести затворну раму назад до упору, відпустити її і продовжувати стрільбу. Якщо затримка таким способом не була усунена, то необхідно з'ясувати причину її виникнення й усунути (табл. 1).
Затримка та її характеристика Причина затримки Спосіб усунення
Неподання набою.
Затвор у передньому положенні,
але пострілу не трапилось - у патроннику немає набою 1. Забруднення або несправність магазина.
2.Несправність засувки магазина Перезарядити гвинтівку.При повторній затримці замінити магазин.
При несправності засувки магазину відправити гвинтівку до майстерні
Утикання набою.
Набій кулею утикнувся в казенний зріз ствола, рухомі частини зупинилися у середньому положенні. 1. Вигин загинів бокових стінок магазина Утримуючи рукоятку затворної рами видаліть набій, який утикнувся. При повторній затримці замініть магазин.
Осічка.
Затвор у передньому положенні, набій у набійнику, курок спущений, але постріл не відбувся 1. Несправність набою.
2.Несправність ударника або ударно-спускового механізму; забруднення Перезарядити гвинтівку.
При повторній затримці оглянути і прочистити, ударник і ударно-спусковий механізм. Якщо ці механізми поламані або зношені відправтие гвинтівку до майстерні.
Відведіть рукоятку затворної рами назад, і утримуюючи її у задньому положенні, відокремте магазин і видаліть несправний набій.
Невилучення гільзи.
Гільза у набійнику, наступний за нею набій утикнувся у неї кулею, рухомі частини зупинилися у середньому положенні. 1. Брудний набій або забруднення набійника.
2. Забруднення або несправність викидача або його пружини Вийміть затвором або шомполом гільзу з набійника.
При повторенні затримки прочистіть набійник. Огляньте і почистіть від бруду викидач і продовжуйте стрільбу.
При несправності викидача відправте гвинтівку до ремонтної майстерні.
Прихоплення або невідбиття гільзи.
Гільза не викинута зі ствольної коробки, а залишилася у ній попереду затвору або діслана затвором назад у набійник. 1. Забруднення тертьових частин, газових шляхів або набійника.
2. Забруднення або несправність викидача Відведіть затворну раму за рукоятку назад, викиньте гільзу і продовжуйте стрільбу.
При повторенні затримки прочистіть газовідвідні шляхи, рухомі частини та набійник.
При несправності викидача відправте гвинітвку у ремонтну майстерню

 
 

Цікаве

Загрузка...