WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Пістолет Макарова ПМ (пошукова робота) - Реферат

Пістолет Макарова ПМ (пошукова робота) - Реферат

носика. Пір'я бойової пружини не повинні бути поламані.
При огляді рукоятки із гвинтом перевірити, чи немає тріщин і відколів, немає чи зірваного різьблення на гвинті, чи не забруднені пази й виїмки й чи немає бруду в металевій втулці для гвинта.
При огляді затворної затримки переконатися в її справності. Затворна затримка не повинна бути погнута або надламана. Перевірити, чи немає скришеності металу на віддзеркалювачі.
При огляді магазина особливу увагу звернути на справність зуба подавача й виступу для засувки магазина; перевірити, чи не погнуті верхні краї корпуса магазину.
Огляд протирки, кобури й пістолетного ремінця
При огляді перевірити, чи не погнута протирка, чи немає на ній забоїн і подряпин. На лезі не повинне бути скришеності металу. Не допускається погнутість виступу протирки.
При огляді кобури перевірити, чи немає розривів і порушення швів, наявність петель, застібки й допоміжного ремінця. Перевірити справність пістолетного ремінця.
Огляд бойових набоїв
Огляд бойових набоїв здійсню ється з метою виявлення несправностей, які можуть привести до затримок при стрільбі з пістолета.
Набої оглядаються перед стрільбою, при заступленні в наряд й за особливим наказом.
При огляді набоїв необхідно перевірити:
" чи немає на гільзах іржі й зеленого нальоту, особливо на капсулі, помятостей , подряпин, що перешкоджають входженню набою в набійник;
" чи не витягується куля з гільзи рукою й чи не виступає капсуль вище поверхні дна гільзи;
" набої із зазначеними дефектами повинні бути відібрані й здані,
" чи немає серед бойових набоїв навчальних.
Якщо набої запилилися або забруднилися, покрилися невеликим зеленим нальотом або іржею, їх необхідно обтерти сухим чистим ганчір'ям.
Підготовка пістолета до стрільби
Підготовка пістолета до стрільби здійснюється з метою забезпечення безвідмовної роботи пістолета під час стрільби й збереження його нормального бою. Для цього необхідно:
" оглянути пістолет у розібраному вигляді; (згідно розділу Огляд пістолета в розібраному виді)
" оглянути пістолет у зібраному вигляді; ( згідно розділу Огляд пістолета в зібраному виді)
" оглянути набої (згідно розділу Огляд бойових набоїв);
" безпосередньо перед стрільбою прочистити й протерти насухо канал ствола;
" спорядити магазин набоями.
Зберігання пістолета й набоїв
Пістолет повинен бути завжди в справному стані. Зберігання пістолета й приладдя покладається на військовослужбовця, о зброєного пістолетом, який зобов'язаний дбайливо поводитись з пістолетом і щодня оглядати його.
При казарменому й табірному розташуванні пістолети зберігаються незарядженими й вийнятими з кобур у шафах або ящиках із гніздами відповідно до Уставу внутрішньої служби. Запасні магазини зберігаються в гніздах поруч із пістолетами.
При короткочасному розташуванні в населеному пункті по квартирах пістолет зберігати при собі.
Під час польових занять, на поході, при переїздах по залізниці й на машинах пістолет носити в кобурі на ремені, що повинен бути міцно пристебнуть і правильно підігнаний, щоб кобура не вдарялася об тверді предмети.
Для попередження роздуття або розриву ствола при стрільбі забороняється затикати або закривати чим-небудь канал ствола.
У всіх випадках, не зв'язаних зі стрільбою, прапорець запобіжника повинен бути в положенні "запобіжник". При постановці запобіжника в положення "вогонь" або "запобіжник" прапорець запобіжника повинен бути поставлений у крайнє нижнє або крайнє верхнє положення.
Якщо при необхідності пістолет буде вкладений у сиру кобуру, то з першою ж нагодою вийняти пістолет з кобури, обтерти, вичистити, змазати його й просушити кобуру.
У жарких районах при наявності в повітрі пилу, а також у прибережних місцевостях при великій вологості повітря пістолет зберігати відповідно до особливих вказівок.
Набої повинні зберігатися в сухому місці й по можливості повинні бути прикриті від сонячних променів, при обігу з ними не допускати ушкоджень, оберігати їх від ударів, вологи, бруду й т.д.
Глава VII. Перевірка бою пістолета й приведення його до нормального бою
Загальні положення
Всі пістолети повинні бути наведені до нормального бою.
Перевірка бою пістолета здійснюється :
" при надходженні пістолета в частину;
" після ремонту або заміни частин пістолета, які можуть вплинути на його бій;
" при виявленні під час стрілянини ненормальних відхилень куль.
У бойовій обстановці кожен командир зобов'язаний використати всі можливості для періодичної перевірки бою пістолетів.
Перевірка бою й приведення до нормального бою пістолета
Перевірка бою пістолетів здійснюється старшинами або відмінними стрільцями в присутності вояків, за якими закріплені пістолети. Старші начальники до командира частини включно зобов'язані стежити за точним дотриманням правил перевірки бою пістолетів і за приведенням їх до нормального бою.
Перед перевіркою бою пістолети ретельно оглядаються й виявлені несправності усуваються. При перевірці повинен бути присутнім збройовий технік (майстер) з необхідним інструментом.
Перевірка бою виконується в сприятливих умовах: у ясну безвітряну погоду або в закритому тирі, або на захищеній від вітру ділянці стрільбища. Перевірка бою пістолета здійснюється стрільбою на 25 м набоями однієї партії.
Стрільба здійснюється по чорному колу діаметром 25 см, укріпленому на щиті висотою 1 м і шириною 0,5 м. Точкою прицілювання служить середина нижнього краю чорного кола або центр кола. Точка прицілювання повинна перебувати приблизно на висоті очей стріляючого.
По стрімкій лінії над точкою прицілювання відзначається (крейдою, кольоровим олівцем) нормальне положення середньої точки влучення, що повинна бути вище точки прицілювання на 12,5 см. або збігатися з нею, якщо точкою прицілювання буде центр кола. Відзначена точка є контрольною.
Перевірка бою пістолета здійснюється з положення стоячи з руки або з упору (дерн, мішок, набитий опилками), покладеного на який-небудь місцевий предмет або підставку. При стрільбі з упору кисть руки з пістолетом повинна бути у висячому положенні й не торкатися упору.
Для перевірки бою пістолета стріляючий здійснює підряд чотири постріли, ретельно й одноманітно прицілюючись. По закінченню стрільби оглядається щит і по розташуванню пробоїн визначаються купчастість бою пістолета й положення середньої точки влучення.
Купчастість бою пістолета визнається нормальною, якщо всі чотири пробоїни (у крайньому випадку три якщо одна із пробоїн різко відхилилася від інших) уміщаються в коло (габарит) діаметром 15 см.
При задовільній купчастості бою командир визначає середню

 
 

Цікаве

Загрузка...