WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Пістолет Макарова ПМ (пошукова робота) - Реферат

Пістолет Макарова ПМ (пошукова робота) - Реферат

встановлюється для відділення затвора в перекошене положення;
" Чи довернутий гвинт рукоятки;
" Чи немає в каналі ствола бруду, нальоту іржі й інших дефектів. Для цього необхідно затвор поставити на затворну затримку й подивитися в канал ствола з дулової частини, вставивши у вікно затвора білий папір.
" чи не погнуті стінки й верхні краї корпуса магазина й чи вільно пересувається подавач у магазині.
" чи вільно уставляється магазин (запасний магазин) у основу рукоятки й витягається з нього й чи надійно він утримується засувкою магазина.
" чи правильно працюють частини й механізми пістолета.
Для перевірки потрібно проробити наступну роботу. Поставити прапорець запобіжника в положення "Вогонь" (опустити вниз), відвести затвор рукою назад до відмови й відпустити його; затвор, просунувшись трохи вперед, під дією затворної затримки повинен залишитися в задньому положенні. Нажати на кнопку затворної затримки; затвор під дією зворотної пружини повинен енергійно повернутися в переднє положення, а курок повинен стояти на бойовому зводі. Нажати на хвіст спускового гачка; курок повинен зірватися з бойового зводу й ударити по ударнику.
Витягти магазин з основи рукоятки пістолета й спорядити його навчальними патронами; вставити магазин у підставу рукоятки пістолета, відвести затвор назад і відпустити його; при цьому затвор під дією зворотної пружини повинен дійти до крайнього переднього положення й дослати набій у набійник; при повторному відведенні затвора назад набій повинен бути енергійно віддзеркалений назовні через вікно в затворі.
Повернути прапорець запобіжника нагору в положення "Запобіжник" при цьому курок повинен зірватися з бойового зводу, завдати удару по виступу запобіжника й залишитися в положенні, трохи відведеному назад; після цього затвор повинен бути замкнений, курок не повинен зводитися як при безпосередній дії на нього більшим пальцем руки, так і при натиску на хвіст спускового гачка (самовзводом).
Поставити прапорець запобіжника в положення "Вогонь" і нажати на хвіст спускового гачка; при цьому курок повинензводитися й, не стаючи на бойовий звід, завдавати удару по ударнику.
Поставити курок на бойовий звід і нажати на головку курка позаду; при цьому він не повинен зриватися з бойового зводу. Потім нажати на хвіст спускового гачка; при цьому курок повинен зірватися з бойового зводу й завдати енергійного удару по ударнику.
При наявності пружинних ваг перевірити зусилля спуска курка з бойового зводу. Спуск курка з бойового взводу повинен походити від зусилля на спусковий гачок не менш 1,5 кг і не більше 3,5 кг.
Чи блокується курок виступом запобіжника при повороті запобіжника до початку підйому шептала.
Перевірку виконувати в такий спосіб. Перевести прапорець запобіжника в положення "вогонь". Поставити курок на бойовий звід. Утримуючи пістолет у правій руці стовбуром униз і спостерігаючи через паз у затворі за шепталом, великим пальцем правої руки повільно зрушувати прапорець запобіжника нагору до моменту початку підйому шептала. Визначивши в такий спосіб положення запобіжника до моменту початку підйому шептала (тобто до моменту торкання поличкою уступу запобіжника зуба шептала), притримуючи курок більшим пальцем правої руки, вказівним пальцем нажати на спусковий гачок й, не відпускаючи його , повільно довести курок у переднє положення. При цьому курок повинен упиратися у виступ запобіжника, тобто блокуватися запобіжником (мал. 47), у результаті чого пострілу не відбувається.
Мал. 47. Схема блокування курка виступом запобіжника:
1 - зуб шептала; 2 - поличка уступу запобіжника; 3 - виступ запобіжника
Огляд пістолета в розібраному вигляді
У розібраному пістолеті докладно оглядається кожна частина й механізм окремо, для того щоб перевірити, немає чи скрошенности металу, зірваної різьблення, подряпин і забоїн, погнутостей, висипу , іржі й забруднення, чи всієї деталі мають однакові номери.
При огляді рамки зі стволом і спусковою скобою особливу увагу звернути на стан каналу ствола.
Канал ствола оглядати з дулової й з казенної частин. При цьому перевіряти чистоту каналу ствола, набійника й справність казенного зрізу ствола.Стволи можуть бути із хромованим і нехромованим каналом і набійником.
При огляді нехромованого каналу ствола можуть спостерігатися наступні недоліки.
" Висип - первинне враження металу іржею. Висип має вигляд крапок і цяточок, розташованих місцями або по всій поверхні каналу ствола;
" Іржа - темний наліт на металі. Іржу, непомітну оком, можна виявити , протираючи канал ствола чистим ганчір ' ям, на якій іржа залишає жовтуваті плями;
" Сліди іржі - темні неглибокі плями, які залишаються після видалення іржі;
" Раковини - значні поглиблення в металі, що виникли внаслідок тривалого впливу іржі. Видаляти їх у підрозділі забороняється.
" Обміднення - з'являється при стрільбі плакованими кулями, покритими томпаком. Обміднення спостерігається у вигляді легкого мідного нальоту на стінках каналу ствола. Віддаляється тільки в ремонтній майстерні.
" Подряпини - риски, іноді з помітним підйомом металу по краях. Виведення подряпин у каналі ствола не допускається.
" Забоїни - більш-менш значні поглиблення, іноді з підйомом металу.
" Роздуття ствола - помітне в каналі ствола у вигляді поперечного темного суцільного кільця (півкільця) або, що виявляє по опуклості металу на зовнішній поверхні ствола. Роздуття ствола не допускається.
При визначенні якісного стану хромованих стволів керуватися Інструкцією з категорування артилерійського озброєння.
При огляді затвора з викидачем, ударником і запобіжником особливу увагу слід звернути на стан внутрішніх пазів, гнізд і виступів, які не повинні бути забруднені й не повинні мати забоїн. Перевірити, чи вільно переміщається ударник у каналі затвора, чи енергійно підтискається викидач до чашечки затвора й чи скришений чи зачіп викидача й бойок ударника.
При огляді запобіжника перевірити, чи утоплюється фіксатор, чи немає більших побитостей на зачепі для запирання курка, чи не зношена цапфа, чи не зношене ребро запобіжника.
При огляді зворотної пружини перевірити, чи немає на ній задирок, іржі, погнутостей, бруду й надламів, чи міцно вона втримується на стволі.
При огляді частин ударно-спускового механізму особливу увагу звернути на справність курка, шептала, спускової тяги з важелем зводу. При огляді спускової тяги перевірити, чи немає великого зношування роз'єднувального виступу важеля взводу; важіль взводу повинен без заїдань обертатися на цапфі спускової тяги. Перевірити, немає чи скришеності й зношування бойового й запобіжного зводу курка, розтягнутості пружини шепотіла й зношування його

 
 

Цікаве

Загрузка...