WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

платівку у позицію №1 (мінімальну) - двома точками донизу лицьовою стороною у напрямку дула (мал. 44) ;
Мал. 44. Встановлення платівки у позицію №1 (мінімальну).
3. Якщо така позиція підходить, видаліть нижню направляючу від напрямної системи штурмової гвинтівки М4. (Коментар з приводу: схоже тут мається на увазі нижня направляюча цівки RIS - Rail Interface System від карабіна М4А1). Вставте задню частину гранатомета М203 у напрямку до заднього кінця ствола і рухом вгору закріпіть гранатомет на стволі. Переконайтеся що плече накладки повністю відкрите. Одночасно з вставленням заднього кінця гранатомета поверніть передній кінець гранатомета у напрямку переднього кінця ствола штурмової гвинтівки (мал. 45). Переконайтеся що вісь у задній частині гранатомета ввійшла у нижній вертикальний паз муфти ствола (позиця "6 годин").
Мал. 45. Встановлення гранатомета М203 на штурмову гвинтівку М4: - плече накладки.
4. Міцно тримайте зброю у такому положенні, одночасно утримуйте ствол гранатомета. Приставте гранатомет до ствола штурмової гвинтівки. Огляньте платівку згори, спереду. Внутрішній паз платівки має щільно прилягати позаду пояска ствола штурмової гвинтівки (мал. 46 Б). Похилитайте взад-вперед - чи немає кливалння зброї. Деякі незначні коливання можливі. Якщо зріз платівки не входить у поясок ствола штурмової гвинтівки, перевірте чи у правильній позиції знаходиться платівка.
Мал. 46 А. Перевірка правильності встановлення гранатомета:
малюнок ліворуч - гранатомет встановлено правильно, поясок ствола штурмової гвинтівки входить у виріз клинової платівки;
малюнок праворуч - гранатомет встановлено неправильно, поясок ствола штурмової гвинтівки не входить у виріз клинової платівки;
Мал. 46. Б. Ствол штурмової гвинтівки М16.
Стрілкою вказано поясок ствола де має прилягати виріз клинової платівки.
Примітка: Після настрілу кількох тисяч пострілів може виникнути необхідність встановити клинову платівку у іншу позицію. Зброяр має періодично перевіряти на колтивання кожного разу після перевстановлення платівки, розбирання і складання зброї.
5. Від'єднайте швидкоз'ємний кронштейн від гвинтівки. Натисніть на плунжер, повністю виміть платівку з кронштейну і встановіть її назад у позиції №2 - трьома точками донизу, однією вгору у напрямку ствола.
6. Приєднайте гранатомет швидкоз'ємним кронштейном до пояска переднього кінця ствола штурмової гвинтівки. Похилитайте гранатомет вперед-назад.
7. Якщо гранатомет хилитається вперед-назад повторіть пункт 6 тільки на цей раз встановіть платівку у позицію №3 - двома точками вгору до ствола. Якщо платівка не входить позаду пояска ствола, але виходить за діаметр ствола) поверніться до попередньої позиції і закінчіть приєднання.
8. Коли оптимальну позицію платівки вибрано (мал. 47):
а. Якщо потрібно утримуйте пружину відтиснутою, натисніть на плунжер (4) щоб вивільнити ручку накладки (5) ;
б. поверніть плече накладки (3) праворуч-вгору у відкриту позицію;
в. відсуньте скобу і опустіть плече накладки донизу(6);
г. поверніть ручку накладки вниз (5) ;
д. натисніть на плунжер. Переконайтеся що утримуюча пружина не з'єдналася з плунжером;
е. замкніть засувку накладки - опустіть ручку накладки донизу. Плунжер вивільниться і вийде вперед. Ручка накладка буде повністю замкнена; Примітка: В цей час плече накладки має міцно прилягати у бік кронштейна щоб плунжер зайняв своє місце й замкнув ручку накладки. У деяких випадках лише одного давління на ручку накладки може бути недостатньо для її повного замикання.
ж. Поверніть скобу (7) і з'єднайте її з отвором магазину штурмової гвинтівки.
Мал. 47. Приєднання гранатомета М203 до М4.
9. Якщо при платівці, встановленій у позиції №3 помічено коливання, видаліть гранатомет з штурмової гвинтівки. Перевстановіть клинову платівку у позицію №4 - три точки догори, одна - внизу.
Мал. 48. Встановлення клинової платівки у позицію №4.
10. Якщо потрібно встановити платівку у позицію №5 (максимальну), встановіть платівку задньою частиною у напрямку дула.
Мал. 48. Встановлення клинової платівки у позицію №5.
Коментар з приводу: Приблизно таким же чином гранатомет М203 встановлюється на штурмову гвинтівку М16А4.
Глава X. Боєприпаси до гранатомета
Увага: не стріляйте боєприпасами, які не призначені для підствольного гранатомета М203. У противному випадку це може призвести до нещасних випадків.
Рекомендується захист на вуха для стрільця та оточуючих на вогневому рубежі під час стрільби гранатами М585. Використовуйте для стрільби боєприпаси, які зазначені в цьому розділі. Якщо боєприпаси не стрілють, поверніть їх майстру-зброяру.
Типи боєприпасів класифіковані за призначенням, радіусом дії і позначені відповідними кольорами.
Типи боєприпасів
40-мм. навчальні постріли.
Увага: зривник пострілу М407А1 зводиться на відстані від 14 до 27 метрів (від 46 до 89 футів). Радіус враження - 20 метрів (66 футів).
Примітка: Навчальний постріл М781 має інертний пороховий заряд, однак його спрацьовування не виключається. Холості набої не використовуються.
Мал. 50. Учбові постріли М407А1 та М781 до підствольного гранатомета М203.
40-мм багатоцільові постріли.
Увага: зривник пострілу М651 зводиться на відстані від 10 до 30 метрів (від 33 до 99 футів). Примітка: постріл М651 містить немеханічний зривник
Увага: під час стрільби пострілами М576 переконайтеся що відкриваєте вогонь по ногам цілі.
Мал. 51. Постріли до підствольного гранатомета М203:
ліворуч - газовий постріл М651 (рецептура СS), праворуч - картечний постріл М576.
40-мм багатоцільові осколкові та фугасні постріли
Увага: радіус враження цих гранат 165 метів (541 фут). Зривник пострілів М386, М397, М397А1, М406 і М433 зводиться на відстані від 14 до 27 метрів (від 46 до 89 футів). Зривники пострілів М381 та М441 зводяться на відстані від 2,4 до 3 метрів (від 8 до 10 футів).
Мал. 52. Постріли до підствольного гранатомета М203:
ліворуч - осколковий вистрибуючий М397 та М397А; по центру - осколково-кумулятивний постріл М433 (бронепробиваємість - 50 мм); праворуч - фугасні постріли М381, М386, М441; М406 - осколково-фугасний з напівготовими осколками .
40-мм освітлювальні, димові та сигнальні постріли
Коментар з приводу: Постріли маркуються в залежності від кольору світла та диму.
Мал. 53. 40-мм освітлювальні (I), димові (II) та сигнальні (III) постріли до підствольного гранатомета М203.
Мал. 54. 40-мм "несмертельний" постріл М1006.
Увага: до боєприпасівпридається спеціальна інструкція по експлуатації. Її недотримання може спричинити до смерті цілі та нещасних випадківв з стрільцем.
Порядок збереження пострілів: алюмінієві гільзи легко пошкоджуються що може спричинити важкість при заряджанні чи видаленні пострілів. Будьте обережні. жоден з пострідів не містить механічного зривника. Тримайте постріли сухими, чистими і захищеними від жиру, піску, пилу, снігу й льоду.

 
 

Цікаве

Загрузка...