WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

SAFE - зброя на запобіжнику.
Перевірте засувку ствола.
Мал. 37. Перевірка засувки ствола.
Чи немає пошкоджених або відсутніх частин та механізмів.
При використанні гранатометів М-203 і М-203А1 переконайтеся в тому що зброя ..... (переклад ускладнено). (В оригіналі - Make sure M203/M203A1 is safety wired).
Тестування роботи механізмів
Зарядіть гранатомет без набою і натисніть на спусковий гачок. Має спрацювати ударник.
Утримуючи спусковий гачок у задньому положенні зарядіть гранатомет знову (без використання набою). Відпустіть спусковий гачок і знову його натисніть. Ударник має спрацювати.
Мал. 38. перевірка роботи спускового гачка.
Попередження: Ударник може спрацювати і без натиску на спусковий гачок якщо шептало несправне.
Перевірте перевідник у обох позиціях. Гранатомет має бути зарядженим вхолосту перед встановленням перевідника на запобіжник.
Мал. 39. Перевірка перевідника.
Поснуньте ствол вперед і назад щоб переконатися у справній роботі стопора ствола і засувки ствола.
Мал. 40. Перевірка справності роботи ствола та його засувки.
Подальшу перевірку частин і механізмів проводьте за допомогою нижченаведеної таблиці.
Таблиця 2. Перевірка частин і механізмів гранатомета.
Частина чи механізм гранатомета Час перевірки Процедура перевірки Механізм не готовий (не придатний до використання) якщо
1. Гранатомет та штурмова гвинтівка Перед використанням Відкрийте ствол, переконайтеся в його чистоті. Прведіть загальний огляд зброї на предмет загублених або пошкоджених частин та механізмів. Переконайтеся в тому що гранатомет правильно встановлено на штурмовій гвинтівці. Зверніться до майстра-зброяра у випадку виявлення будь яких ушкоджень. Виявлено пошкоджені механізми або їх відсутність. Гранатомет неправильно встановлено на штурмовій гвинтівці.
2. Окреме обладнання Перед використанням Перевірте обладнання на комплектність та справність
3. Ствол Перед використанням Витріть з каналу стволу залишки олії та бруд з каналу ствола і набійника.
Перевірте ствол на наявність тріщин, зазубрин та інших пошкоджень.
Перевірте чи справні фіксатори та спрямовувач набою Ствол має зазубрини. Фіксатори набою розбиті/викривлені, спрямовувач набою пошкоджений.
Ствол тріснутий, має зазубрини та ушкодження
Фіксатори набою розбиті/викривлені, спрямовувач набою пошкоджений.
4. Ствольна коробка Перед використанням Перевірте справність спускового важеля. Переконайтеся в тому що зброя розряджена. Зарядіть гранатомет (без набою) і натисніть на спусковий гачок. Ударник має спрацювати. Відведіть спусковий гачок назад. Зарядіть гранатомет. Відпустіть спусковий гачок і знову натисніть його. Ударник має спрацювати.
За допомогою спускового гачка перевірте справність запобіжника. Встановіть його у положення "запобіжник". Просуньте ствол вперед і назад щоб перевірити засувку і стопор ствола.
Огляньте втулку казенника. Вона має або перебувати на одному рівні або нижче лицьовї частини казенника. Якщо втулка виступає над лицьовою частиною казенника, зверніться до майстра-зброяра. Спусковий важіль неправильно працює.
Запобіжник працює неправильно. Засувка і стопор ствола несправні.
Втулка виступає над лицьовою частиною казенника.
5. Ствольна накладка і рамковий приціл Перед використання Перевірте ствольну накладку і рамковий приціл. Перевірте справність роботи прицілу. Ствольна накладка і рамковий приціл мають ушкодження
6. Квадрантний рпиціл Перед використанням На прицілі мають бути відсутні зовнішні ушкодження. перевірте справність роботи прицілу. Частини прицілу ушкоджені, відсутні або неправильно функціонують.
7. Гранатомет Під час використання Спостерігайте за процесом роботи. У випадку виявлення несправностей зверніться до майстра-зброяра. Перевірте канал стволу. переконайтеся у відсутності бруду. Якщо канал стволу брудний прочистіть його. Гранатомет функціонує неправильно.
8. Гранатомет Після використання Розберіть гранатомет і огляньте його. Переконайтеся наявності всіх частин та у відстутності пошкоджень. Прочистіть і змажте зброю. Частини і механізми пошкоджені або відсутні.
Глава IX. Встановлення і відокремлення гранатомета від штурмової гвинтівки М4 (експлуатація швидкоз'ємного кронштейна).
Примітка: Якщо швидкоз'ємний кронштейн було відєднано від гвинтівки (карабіну), користуавч має пристріляти гвинтівку (карабін) заново. Якщо швидкоз'ємний кронштейн було встановлено на гвинтівку (карабін), користувач має пристріляти гвинтівку (карабін) заново.
Мал. 41. Загальний вигляд підствольного гранатомета та швидкоз'ємного кронштейна (вид спереду):
А- кронштейн, Б- ствол гранатомета. 1- скоба; 2- плече накладки; 3- ручка накладки; 4- плунжер; 5- пружина.
Мал. 42. Використання кронштейна при відокремленні гранатомета від щтурмової гвинтівки.
1. Відтисніть пружину (1) від плунжера(2);
2. Натисніть на плунжер (2);
3. Поверніть ручку накладки (3) догори;
4. Від'єднайте плече накладки (4) від скоби (5) ;
5. Опустіть ручку накладки донизу, доки вона не з'єднається з плунжером. Для цього потрібно утримувати пружину на відстані від плунжера, для того щоб з ним з'єдналася ручка накладки. Коли ручка накладки з'єднається з плунжером, а плунжер різко вийде вперед у напрямку дула - почується різкий клац; Примітка: неможливість виконання цієї дії може бути спричинено втратою внутрішньої клинової платівки. Якщо вона пошкоджена чи відсутня, зверніться до майстра зброяра.
6. Поверніть догори і повністю відкрийте плече накладки. При виконанні цієї дії будьте обережні при проході плеча накладки коло газової трубки штурмової гвинтівки;
7. Від'єднайте спускову скобу від отвору для магазину.
Клинова платівка
Базова довжина між віссю на кінці ствольної коробки підствольного гранатомета М203 та лицьовою поверхнею клинової платівки складає близько 11 дюймів (23 см.). Між пояском ствола гвинтівки і платівкою можливі коливання вздовж ствола або у межах платівки.
Перевстановка п'ятипозиційної клинової платівки у положення №2, №3, №4 або №5 (максимальний) підвищить загальну довжину вище за 11 дюймів що дозволить повністю усунути або звести до мінімуму коливання між пояском ствола і платівкою.
У деяких випадках платівка може не входити у поясок ствола штурмової гвинтівки. У такому разі встановіть платівку на попередню позицію і замкніть кронштейн на гвинтівці.
Наступний розділ пояснює як перевіряти зброю на коливання, коли клинова платівка встановлена у позицію №2. Якщо позиція №2 не усунула коливання, встановіть платівку у позицію №3 і так далі. Якщонеобхідно встановити максимальну позицію №5, зазначте що потрібно встановити платівку зворотньою частиною у напрямку дула. Не переймайтеся, якщо помітите незначний коливання. Вони будуть усуненні закриванням плеча накладки.
Процес встановки гранатомета
1. Ознайомтеся з нижченаведеним малюнком.
Мал. 43. Процес використання клинової платівки.
2. Встановіть

 
 

Цікаве

Загрузка...