WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

Підствольний гранатомет М203 (пошукова робота) - Реферат

використовуйте для стрільби 40-мм. авіаційні гранати М384 (класу НЕ) чи М385 (навчальні).
Мал. 8. Відкривання ствола.
Обережно: Перед заряджанням переконайтеся у чистоті та сухості набійника.
Часта стрільба вхолосту (натиск на спусковий гачок при відсутності набою у каналі стволу) може спричинити пошкодження казенної втулки та ствольної коробки. Стрільба вхолосту допускається для перевірки технічного стану, розтиснення пружини перед здачею зброї на зберігання.
Вставте гранату у набійник (мал. 9); Посуньте ствол у напрямку назад до себе і з'єднайте його з ствольною коробкою. При замкненні має почутися клац. Ствол замкнено, зброю заряджено.
Мал. 9. Вставка гранати у набійник.
Мал. 10. Замикання ствола. При замкненні має почутися клац.
Попередження: Щоб уникнути нещасних випадків що на лінії вогню відсутні будь які перешкоди.
Визначте дистанцію до цілі; зніміть зброю з запобіжника; прицільтесь та здійсніть постріл.
Видаленння стріляної гільзи: Після пострілу натисніть на засувку ствола і просуньте ствол у напрямку вперед від себе. Викид стріляної гільзи здійсниться автоматично. Якщо гільза застрягла у набійнику, використайте шомпол від гвинтівки для її видалення.
Мал. 11. Викидання стріляної гільзи.
Мал. 12. Видалення стріляної гільзи за допомогою шомпола.
Осічка ( незапалювання порохового заряду гранати)
Попередження: Тримайте ствол наведеним на ціль впродовж 30 секунд. Не рекомендується перебування інших осіб на відстані 80 метрів (284 фути).
Розрядіть зброю. Натисніть на засувку ствола і просуньте ствол у напрямку вперед від себе. Підхопіть випадаючу гранату рукою. Або розрядіть гранатомет на невеликій відстані від землі.
Мал. 13. Видалення неспрацьованого набою.
Увага: спіймайте набій. Не дайте йому впасти на землю.
Розташуйте набій на безпечній відстані від боєприпасів доти, доки не буде встановлено що є причиною несправності: несправний боєприпас чи гранатомет. Якщо боєприпас не ушкоджено значить несправним є механізм гранатомета. Якщо механізм полагоджено і граната не ушкоджена можна продовжувати стрільбу.
Експлуатація у складних умовах
Під час бойових дій в умовах жаркого клімату чи пустелі чистіть зброю якомога частіше. Часто змащуйте зброю, тому що стрільба швидко видаляє мастило. Протирайте від мастила зовнішню поверхню зброї. Оберігайте зброю від піску та пилу.
Під час бойових дій у місцевостях з вологим чи солонуватим повітрям оглядайте гранатомет щодня, чистіть та змащуйте його по необхідності, щоб уникнути коррозії частин та механізмів зброї.
Під час бойових дій при низьких температурах вносячи зброю з холодного у тепле місце прикривайте її маскхалатом чи ковдрою. Залиште зброю і дайте їй можливість набути кімнатної температури. Якщо сформується конденсат витріть насухо та змастіть зброю при кімнатній температурі перед виходом на холод. В іншому випадку конденсат замерзне, і перетворившись на лід ускладнить роботу частин та механімів. Запобігайте потраплянню снігу й льоду на зброю.
Якщо зброя опинилася у воді розберіть її, прочистіть, змажте і складіть якомога швидше. Переконайтеся в тому що зброя суха.
Глава IV. Прицільні присторї гранатомета
Прицільні пристрої підствольного гранатомета М-203 складаються з рамкового та квадрантного прицілів.
Рамковий приціл
Рамковий приціл призначений для для стрільби на відстані від 50 до 250 метрів. Рамковий приціл використовується разом зі штатною мушкою штурмової гвинтівки М-16.
Мал. 14. Стрільба з підствольного гранатомета М-203 з використанням рамкового прицілу (1) та мушки штурмової гвинтівки М-16 (2).
Шкала рамкового прицілу градуйована на відстані від 50 до 250 метрів (від 165 до 820 футів).
Поділка на 50 метрів (165 футів) помічена червоним кольором, щоб відмітити заборону пристрілювати зброю на даній відстані.
Гвинт виправлень на зустрічний та попутній вітри: є нетугим і дозволяє піднімати рамковий приціл для збільшення дальності стрільби при зустрічному вітрі або опустити рамковий приціл для зменшення дальності при попутньому вітрі. Для обертання гвинта використовуйте обід 40 міліметрової гранати. Одна поділка дорівнює відстані 10 метрів (33 фути) на відстані 200 метрів (660 футів).
Мал. 15. Рамковий приціл:
1-маховичок виправлень на вітер; 2-поділки виправлень на вітер ; 3-поділки виправлень на підвищення; 4-гвинт виправлень на підвищення; 5-шкала рамкового прицілу.
Маховичок виправлень на вітер: Поверніть маховичок по годинниковій стрілці щоб внести виправлення на вітер зліва; поверніть маховичок проти годинникової стрілки - при вітрі справа.
Лівий та правий вітри: поверніть маховичок бічних виправлень по годинниковій стрілці щоб внести виправлення на вітер зліва; поверніть маховичок проти годинникової стрілки для внесення виправлень на вітер справа. 1 поділка маховичка дорівнює 1.5 метри (5 футів) на відстані 200 метрів (660 футів).
Квадрантний приціл
Квадрантний приціл приєднується до рукоятки для перенесеня штурмової гвинтівки М-16. Для подальшого використання розкладіть мушку та діоптр. Відмикання засувки прицілу дозволяє вносити виправлення по відстань.
Мал. 16. Стрільба з підствольного гранатомета М-203 з використанням квадрантного прицілу: .- загальний вигляд квадратного прицілу (пунктирною лінією зображено лінію прицілювання); Б.- розташування квадрантного прицілу на штурмовій гвинтівці М-16 (виділений червоним).
Квадрант на відстані маркований на відстані від 50 до 400 метрів (від 165 до 1320 футів) з ціною позначок 25 метрів.
Зруште засувку квадранта на відстань до себе щоб вивільнити корпус прицілу. Виберіть виправлення. 1 поділка 5 метрів (17 футів) на відстані 200 метрів (660 футів).
Мал. 17. Квадрантний приціл: .-мушка; 2.-поділки квадранта; 3.-засувка; 4.-фіксатор; 5.-діоптр; 6.-корпус; 7.-квадрант.
Для внесення виправлень на зустрічний і попутній вітер потрібно: повернути мушку ліворуч для збільшення дальності стрільби при зустрічному вітрі; повернути мушку праворуч для зменшення дальності стрільби при попутному вітрі.
Внесення виправлень на бічний вітер:
" натисніть на фіксатор і спрямуйте діоптр у напрямку від себе для внесення виправлень на вітер справа;
" спрямуйте діоптр у напрямку до себе щоб внести виправлення на вітер зліва.
" Вертикальні лінійні поділки: 1 поділка дорівнює 1,5 м. (5 футів) на відстані 200 метрів (66 футів).
Якщо ви не влучили у ціль з першого пострілу, визначіть місце падіння гранати по відношенню до цілі і введіть відповідні виправлення.
При використанні гранат класу НЕ при стрільбі по цілям на відстані до 165 метрів (541 фут) залишайтеся у захищеній позиції. Під час тренувань не стріляйте по цілям на відстані до 165 метрів (541 фут). Під час бою не стріляйте по цілям на відстані ближчі за 31 метр (102 фути).
ГлаваV. Пристрілювання гранатомета
Увага: не пристрілюйте гранатомет на відстані 100 метрів (330 футів).
Мал. 18. Таблиця дальності стрільби з гранатомета М203.
Влучання в

 
 

Цікаве

Загрузка...