WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаДПЮ, Військова справа → Автомат Калашникова Модернізований - Реферат

Автомат Калашникова Модернізований - Реферат

яка випускалася Державним арсеналом, 7,62-мм АКМ із невеликими змінами; 5,56-мм варіант вагою 3,2 кг під патрон 5,56x45 НАТО; укорочений автомат " Табук " з укороченим на 100 мм стволом; легка снайперська гвинтівка "Табук" - "снайперський" варіант автомата під патрон 7,62x39 з довжиною стовбура 600 мм.
Китай ( КНР ): Тип 56 й 56-1 - копії АК й АКС , а також їхні варіанти з неокремим відкидним голчастим багнетом, експортна модель М22 виконується без багнета; поставлявся у В'єтнам, Афганістан, Ємен, ряд країн Близького Сходу й Африки;Тип 56-2 - з оригінальною конструкцією складного вправо металевого приклада із пластмасовими накладками; Тип 86 S, побудований за схемою " буллпап ", з відповідними змінами спускового механізму й перенесенням прицільних пристосувань на рукоятку для перенесення; AKS-223 - експортний варіант під набій 5,56x45. "Китайські Калашникови" широко поширилися в Південно-Східній Азії, на Близькому Сході, на Балканах завдяки своїй дешевині. Китай сприяв також випуску АК -47 у Бангладеші.
Китайська копія Калашникова - "Тип 56".
На Кубі випускаються копії АКМ й АКМС.
Польща: Kbk РМК -60 і РМКМ - копії відповідно АК й АКМ / АКМС ; "гранатомет" Kbk PGN-60 (PMK-DGN-60) з довгої оребреною ствольною насадкою для вистрілювання гвинтівкових гранат, для цього ж у конструкцію уведений газовий регулятор з відсіченням і відкидний рамковий приціл, на приклад надівається знімний амортизатор, спеціальний магазин з холостими набоями.
Польща нині активно просуває автомати свого виробництва на зовнішній ринок. В 1988 р. на озброєння польської армії був прийнятий 5,45-мм автомат Wz.88 TANTAL під патрон 5,45x39,5 польського виробництва. У спусковий механізм уведений спеціальний важіль із храповим пристосуванням, що забезпечує режим стрільби фіксованими чергами по три постріли. Відповідно змінений прапорцевий перевідник-запобіжник. Газова трубка й ствольна накладка виконані окремо. Складаний уліво легкий приклад за формою нагадує німецький KMS-72. У комплект Wz.88 уведені знімні штамповані сошки. Одночасно був прийнятий укорочений автомат Kbk Wz.88 ONYKS.
Румунія:
РМ -63 AIM - румунська копія АКМ із передньою рукояткою втримання у вигляді "відростка" цівки.
Північна Корея (КНДР): Тип 58 - копія АК; Тип 68 - копія АКМ, у варіанті зі складним прикладом відрізняється отворами в корпусі металевого приклада.
Фінляндія: 7,62-мм й 5,56-мм штурмові гвинтівки " Валмет " Мб2, М76 і М78; самозарядна М78 під набій 7,62x51 НАТО.
Фінська штурмова гвинтівка Valmet M62.
Югославія: М 64 - копія АК; М 64 А - з відкидним прицілом для стрільби гвинтівковими гранатами, що служить також відсічкою газовідвідного вузла; М 64 - зі складним прикладом;М 70 - модернізований М 64 А; М 70 А - модернізований М 64 В; М 70 В1 й В2 - копії АКМ й АКМС; М 77 В1 - з новим магазином і полум'ягасником; М 80 і М80 А2 - 5,56-мм модифікації автоматів М70 В1 й В2; М 85 - 5,56-мм укорочений автомат на основі М80 А2.
Глава I. Загальна характеристика
Призначення: Автомат Калашникова Модернізований (мал. 1) є індивідуальною зброєю й призначений для знищення живої сили супротивника. У рукопашному бою до автомата приєднується багнет-ніж.
Мал. 1. Загальний вид автомата Калашникова з дерев'яним прикладом (АКМ);
Мал. 2а. Загальний вид автомата Калашникова зі складним прикладом (АКМС). Приклад розкладено, багнет-ніж примкнутий;
З автомата ведеться автоматичний (АB) або одиночний (ОД) вогонь (стрільба одиночними, пострілами). Автоматичний вогонь є основним видом вогню. Бойові властивості автомата характеризуються даними, наведеними в табл. 1.
Таблиця 1
Характеристики Вид зброї
АКМ РПК
Калібр,мм.......................................................... 7.62 7.62
Дальність дійсного вогню,м....................................... До 400 До 800
Прицільна дальність стрільби, м............................... 1000 1000
Дальність прямого пострілу. м
по грудній фігурі....................................................
по біжучій фігурі....................................................
350
525
365
540
Дальність зосередженого вогню, м
по наземним цілям................................................
по літакам і парашутистам...................................
До 800
До 500
До 800
До 500
Темп стрільби, постр./хв........................................... Близько 600 Близько 600
Бойова швидкострільність, постр./хв
При стрільби серіями..........................................
При стрільбі одиночними пострілами................
До 100
До 40
До 150
До 50
Маса зі спорядженим магазином, кг..... 3,6 5,6 (6,8)*
Маса багнет-ножа, г.................................................. 450 -
Місткість магазину, набоїв.................................... 30 40 (75)**
Найбільша дальність польоту кулі, м..................... 3000 3000
Дальність, на якій зберігається убійна дія кулі, м......... 1500 1500
Початкова швидкість кулі, м/с................................... 715 745
* Маса зі спорядженим барабанним магазином.
** Місткість барабанного магазина
Автоматична дія автомата заснована на використанні енергії порохових газів, що відводяться із каналу ствола до газового поршня затворної рами. При пострілі частина порохових газів, що йдуть слідом за кулею, спрямовується через отвір у стінці ствола в газову камеру, давить на передню стінку газового поршня й відкидає поршень і затворну раму із затвором у заднє положення. При відході назад затвор відкриває канал ствола, витягає з набійника гільзу й викидає її назовні, а затворна рама стискає зворотну пружину й зводить курок (ставить його на звід автоспуску). У переднє положення затворна рама із затвором повертається під дією зворотного механізму, затвор при цьому досилає черговий патрон з магазина в набійник і закриває канал ствола, а затворна рама виводить виступ (шептало) автоспуску з-під зводу автоспуску курка. Запирання затвора здійснюється його поворотом вправо й заходженням бойових виступів затвора за бойові упори ствольної коробки.Якщо перевідник установлений на автоматичний вогонь, то стрільба буде тривати доти, поки натиснуто спусковий гачок й у магазині є патрони.Якщо перевідник установлений на одиночний вогонь, то при натисканні на спусковий гачок відбудеться тільки один постріл; для проведення наступного пострілу необхідно відпустити спусковий гачок і знову натиснути на нього.
Глава II. Будова основних частин і механізмів
Aвтомат складається з наступних основних частин і механізмів (мал. 3):
" ствола зі ствольною коробкою, прицільним пристроями і прикладом;
" кришки ствольної коробки;
" затворної рами з газовим поршнем;
" затвора;
" зворотного механізму;
" газової трубки зі ствольною накладкою;
" ударно-спускового механізму;
" цівки;
" магазина;
" багнета-ножа.
У комплект автомата входять приладдя, ремінь і сумка для магазинів
Мал. 3. Основні частини й механізми автомата:
1 -

 
 

Цікаве

Загрузка...