WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Наркоманія – ворог майбутніх поколінь - Реферат

Наркоманія – ворог майбутніх поколінь - Реферат

План
1. Наркоманія.
2. Вживання наркотиків.
3. Індійська конопля.
4. Наслідок хвороби наркоманії.
Наркоманія - ворог майбутніх поколінь!
Зловживання наркотичними засобами незаконна торгівля ними останнім часом у багатьох розвинених країнах світу досягла катастрофічних розмірів. Офіційна преса США, Німеччини, Франції, Англії, Швеції майже щодня повідомляють про смерть своїх громадян, яка настала внаслідок зловживання наркотичними і психотропними речовинами. Наркоманія захопила в багатьох країнах навіть підлітків.
Поряд з уже всесвітньо відомими наркотичними препаратами за останніх 10 років у багатьох країнах збільшилася число наркоманів, які вживають так звані психотропні наркотики. У цьому відношенні найнебезпечнішими виявилися фенаміни і глюциногени, що є на відміну інших психотропних препаратів, медичними і є винятковою небезпекою для людини.
У міжнародному антинаркотичному центрі у Нью-Йорку назвали приблизну кількість наркоманів на земній кулі, цифра виявилася жахливою: мільярд наркоманів. При цьому не можна не згадати, що в наші дні торгівля наркотиками стала однією із найстрашніших форм експлуатації людини людиною, одним із найстрашніших злочинів проти людства.
Що ж таке "наркоманія"?. Виходячи з визначення, даного Всесвітньою організацією охорони здоров'я, наркотиком варто вважати будь-яку речовину (яка має чи не має законного застосування в медицині), котра є предметом зловживання в інших цілях, крім медичних.
Вживання наркотиків являється для теперішніх поколінь не меншою небезпекою, ніж епідемія чуму ,яка спустошила в минулих століттях цілі країни.
Що робить можливість існування наркоманії? Скоріше всього вживання наркотиків починається в молодому віці, причому, основним мотивом, що штовхає молодь до вживання наркотиків є цікавість і наслідування. Наркоманія є одним з найнебезпечніших соціальних явищ. "Біла смерть" щороку забирає життя мільйонів людей, переважно молодого віку. Понад 30 % злочинів скоєні під впливом наркотиків або ж заради того, щоб здобути їх. Наркомани є тим небезпечним середовищем, де швидко поширюються вірус СНІДу (70 % наркоманів є носіями цього вірусу).
Учені, що намагаються проникнути в таємницю дурману, вражені незвичайною вірулентністю наркотиків, здатних прокрадатися в саму глибину почуттів і думок своїх споживачів.
Тривалі дослідження, що проводилися цілими поколіннями вчених, були не марними. Отрута сковала в більшості "райських" засобів, була виявлена.
Є наркотики, що заспокоюють і знеболюють (їх називають депресивними) і є інші, що роблять стимулюючий вплив, збуджуючи організм.Гамоциногенні засоби викликають екстаз і буйність чи почуття болісного занепокоєння. При цьому кожна з цих речовин, навіть найнебезпечніша з погляду зловживання, може здаватися цілющою, але тільки в тому випадку, якщо його застосовують абсолютно правильно.
Індійська конопля, листи коки, насіння маку вважаються одними із найдревніших речовин. Опіум і його похідні (морфій, героїн) діють як знеболююче й усувають стан тривоги і страху, зменшують його, часто до повного зникнення, роблять людину сонливою, у випадку з героїном - буйною.
Подібну реакцію викликають гашиш, марихуана й інші похідні рослини в індійському чи американському варіанті. Кокаїн, що супроводжується, звичайно, галюцинаціями.
Неможливо замітити, як балощі перетворюються в рабську залужність людини від наркотика. Невдовзі приходить і неминуча розплата - упадок сил, безсоння, втрата апетиту, похудіння, "гнилі зуби", передчасне облисіння, жовтувато-сіра шкіра, обличчя з ранніми зморшками - типовий портрет молодого наркомана.
Приймання наркотика обов'язково приводить до зміни психіки людини. Всі думки направлені на здобуття і приймання наркотика.
Нестерпна потреба любим способом здобути наркотик штовхає його на різні поступки та злочини.
Наслідок хвороби - важка інвалідність і передчасна смерть.
Наркомани гублять не тільки себе і своїх близьких, але й потомство, так, як їх діти народжуються з глибокими психічними та фізичними вадами.
У жінок під дією наркотичних речовин відбуваються швидкі зміни морального і соціального вигляду. Почуття відповідальності перед дітьми, чоловіком, сім'єю зникають. Вона стає непривабливою, голос стає грубим, сиплим, шкіра зморщена, випадає волосся, ються зуби. Порушується дітонародна функція.
В дитячих будинках ростуть і виховуються діти наркоманів - невинні жертви, нещасні .спотворені, неповноцінні, які повинні стати страшним нагадування і грізним застереженням для всіх.
Радість сім'ї, щастя вони і ваших близьких у великій мірі залежить від вас.
Наркоманія - важка для лікування, страшенно болюча хвороба, вся жахливість якої і заключається в тому що спочатку вона не здається страшною.
Пам'ятайте!
Наркоманія - нерозкішне заняття, не балощі, не час, приємно проведений в компанії, а хвороба.
Ви знаєте: курити - здоров'ю шкодить ви знаєте на скільки небезпечний для людини алкоголь. В наркотиках - смертельна небезпека.
Отже, давайте разом будемо боротися з цим "диявольським насінням", і не дозволимо йому ввійти в наші домівки і домівки наших близьких.

 
 

Цікаве

Загрузка...