WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Боротися за своє здоров'я - значить боротися за своє життя - Реферат

Боротися за своє здоров'я - значить боротися за своє життя - Реферат

нагороди, ні віддачі, зразу ж забуваючи про них. Якщо ж чекати, поки хтось вам зробить добро, як думає більшість, то ніколи нічого не одержите. Не має значення, хто стане першим - головне, щоб таких було більше.
Я люблю спілкуватися з людьми. Часто доводиться чути скарги на владу. Більшість людей такі заклопотані, що здається, ніби світова катастрофа настане з хвилини на хвилину. Вони бачать всі недоліки, всі проблеми, можуть дати поради навіть самому президенту. Забувають лише одне: всяка влада від Бога. Намагайтесь не виставляти свої умови, вмійте згоджуватись з іншими, відкиньте звичку робити навпаки, і ви створите умови для своєї свободи. Кожна добра справа є доброю у відношенні до себе і, навпаки, кожен ворожий вчинок стає ворожим проти себе. Отже, вимоги ми можемо мати лише щодо власної особи, бо саме, ми створюємо собі проблеми. Найголовнішою з них сміливо можна назвати гроші. Нічого гріха таїти, але саме вони потрібні для нашого добробуту, і бажання їх мати є у кожного, а от можливість - далеко ні. Причому, найгірше те, що їх завжди мало, незалежно від суми. Люди важко засвоюють правило "одержати - віддати". Тут прикладом може бути тваринний світ. Адже найменша рибина в океані 80% своєї енергії віддає для того, щоб підтримати навколишнє середовище, без якого їй загрожує смерть. Людина ж діє зовсім за іншим принципом. По-перше, вона ніколи не знає, що їй треба, по-друге, не відмовляється ні від чого. А яка віддача - така й нагорода. Бог дав кожному талант, завдяки якому ми маємо вижити. Кожен щось виконує в житті і робити це повинен найкраще, з постійним відчуттям, що робить для себе, для своєї сім'ї, там самим вносячи в роботу частку душі. Навіть якщо ви недостатньо любите обрану професію, виконуйте свій обов'язок добросовісно. Намагайтеся робоче обладнання і робоче місце тримати в належному вигляді. Будьте вірними в малому, і Бог нагородить вас. Користуючись чужими речами, бережіть їх, і Бог дасть вам можливість мати свої. Обіцяючи, дотримуйте слова. Шануйте будинок, в якому живете, навіть, якщо він вам не належить - і ви обов'язково матимете свій. Будьте вірними у всьому. Завжди радійте чужим успіхам, цим ви не будете створювати бар'єр для свого добробуту, примножите свої власні сили. Інших людей не існує: все, що навкруг нас, є наше продовження, наша плоть і душа. Вчіться любити те, що вам не належить. Адже справжня любов не ставить ніяких умов і нічого не вимагає. У нас до всього повинна бути любов з першого погляду, а нерозділеної любові не повинно існувати взагалі. Любов неможливо розділити, адже кожен має її, отже, ділити нічого. Її неможливо забрати, навіть, якщо любов не взаємна. Справжня любов ніколи не дозволить вам зробити комусь боляче лише за те, що вас не кохають. Якщо ви любите по-справжньому, то зробите все можливе і неможливе, щоб не стати перешкодою для коханої людини в її щасті. Вам буде достатньо, що живе на світі така людина, яку ви кохаєте, і це почуття допоможе вам вижити і бути щасливим.
Чисті помисли у всьому-запорука успіху. Робіть те, що вам подобається і скільки вам подобається. У ваших силах змінити життя, а ви придумуєте собі страждання. Прийміть даний життям дар благополуччя і використовуйте його на благо собі і іншим. Спробуйте частіше уявляти те, що ви хочете мати і уявіть себе поруч з тим предметом і обов'язково одержите бажане. Тільки вирішіть спочатку, з якою метою прагнете цього - мета має бути чистою, порядною і реальною. Тоді обов'язково знайдуться люди, котрі допоможуть вам.
Життя прекрасне. Все, що оточує нас, створене Богом, воно досконале. Всесвіт працює за чітким графіком. Не порушуйте його, нічого не руйнуйте. Єдине: живіть чесно, ніколи не робіть комусь того, чого б не хотіли собі. Любіть всіх людей. Не осуджуйте когось за підлий вчинок, бо все, що трапляється, має свою мету і є єдиним оптимальним варіантом у вирішенні проблеми. Бог знає, що робить, Він любить вас і врятує, якщо ви цього захочете.
Страждання часто теж заставляють людину пробудитись, щоб зробити правильний вибір.
Прокиньтеся! Прийміть любов, і Бог буде з вами. Чим швидше всі ми очистимо свої думки, тим швидше зміниться на краще життя всього людства. Обирайте до парламенту людей чесних, порядних в сім'ї, вірних у справах та обов'язках, і країна наша розцвіте. Випромінюйте тепло та любов щодня, і ви побачите світло у своєму серці, яке дав нам Бог.
Ваші помисли повинні бути чистими у відношенні до всіх людей. Намагайтеся навіть своїм ворогам не відповідати злом. Можливо, від цього ви будете у матеріальному програші, зате совість залишиться чистою. Вчіться відчувати радість тоді, коли віддаєте і не одержуєте платні чи нагороди. Ваше завжди залишиться з вами, бо лише через добрі справи можна одержати добро. Ніхто вам нічого не винен, ні в чому не зобов'язаний перед вами і не повинен робити те, що ви хочете. Ворогів не існує взагалі. Устами так званого ворога сам Господь Бог зупиняє і застерігає вас, показуючи ваше справжнє лице: зовнішнє відповідає внутрішньому. Якщо ви бачите людей, котрі постійно чинять зло, - не засуджуйте. Вони теж в дорозі до раю чи пекла і одержать своє.
Будьте завжди бадьорі і задоволені. Майбутнє ми створюємо своєю вірою і любов'ю. "Вірте, і дасться вам…" Так, зла ще дуже багато, але його несуть самі люди. Зараз вийшло з друку багато літератури по магії, гаданнях та ворожбі. Досить лише вашого бажання і неможливе стане реальним. Тільки пам'ятайте: зло залишається злом і обов'язково повернеться до вас. Бог допускає цьому бути, щоб виховати нашу душу і дати можливість бачити гіркі наслідки. Віруючій людині не страшні ніякі чари, бо з нею Божа Любов, і шукати ворожок, щоб позбутися поробленого, немає потреби.
Ідіть до Бога, вірте Йому, бо ніщо не стається без вашого бажання. І тільки ви вирішуєте, коли настане кінець стражданням. Замість того, щоб іти з вірою до ворожки, прийдіть з вірою до Бога, і найсильніша ворожка проти вас буде безсилою. Не можна одночасно служити Богу і мамоні. "Я, Господь Бог твій; не будеш мати інших богів, крім Мене", - гласить перша заповідь Божа.
Видимий світ ми сприймаємо, бунтуємо і опираємося йому, оцінюємо і порівнюємо, засуджуємо і виправдовуємо. Зцього з'являється зневіра, розпач і безсилля перед обставинами. Подумки ми звертаємося до Бога, з надією чекаємо на Його допомогу, хоч ніхто Бога не бачив. Бог невидимий, але Його присутність відчутна всюди. Особливо після молитви приходять полегкість і внутрішній спокій. Відкрийте Богу своє серце щирістю і простотою, віддайте Йому свою любов, і Бог прийде до вас, дасть відповіді на всі запитання. Господь приходить до людини простої, покірної і смиренної, котра не підносить себе високо. Така людина радіє, як дитина за всіх, кому добре, вдячна за щастя жити і любити подарований Богом світ. Людям з освітою дуже важко стати такими, бо вони заклопотані буденщиною і закохані в себе та свою надзвичайність. А як багато колишніх високопоставлених осіб, виходячи на пенсію і нарешті позбувшись влади та впливу, починають аж тепер розуміти, що життя пройшло даремно. Розплатою за все стає внутрішнє опустошення. А істина одна: хочеться

 
 

Цікаве

Загрузка...