WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Переношена вагітність - Реферат

Переношена вагітність - Реферат

Переношена вагітність
Розлади циклічності правильних змін і настройки ЦНС до моменту родів веде до порушення гормональних співвідношень, електролітного і енергетичного балансу, які впливають на рефлекторну діяльність матки і наступання родів. Термін вагітності від 42 до 44 тижнів і більше.
Завдання фізіотерапії нормалізувати вазомоторні і трофічні функції вищих відділів мозку, посилити процеси гальмування в корі, сприяти своєчасному розвитку родів і фізичні методи лікування, призначують не пізніше 290 днів вагітності. Вагітна приймає процедури сидячи в спеціальному кріслі, з пісочними "комірцями" і пневматичними помпами.
Призначають
1) бром - електрофорез на комірцеві зону 10-15 хв., 4 сеансу кожний день (при слабкостігальмівного процесу) або кофеїн - електрофорез.
2) При недостатньому тонусі матки або великому терміні переношування з 5-6 дня лікування призначають:
1. Са - електрофорез на ділянки молочних залоз. Індиферентний електрод розташовують в поперековій крижовій ділянці 10 хв, сила струму до 2 мА, 3-5 процедур, електрофорез з Са на ділянку рефлексогенних зон матки. Електроди розташовують на паховими складками, індиферентний - в попереково-крижову ділянку.
2. Родостимуляція (по Хасіну). Електростимулятор ЕУС - 1, Утеростин-1.
3. Електросон для нормалізації функціонального стану.

 
 

Цікаве

Загрузка...