WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Проблеми конкурентоздатності у галузі медичних технологій та техніки в Україні, можливі перспективи - Реферат

Проблеми конкурентоздатності у галузі медичних технологій та техніки в Україні, можливі перспективи - Реферат

оснащенням серед фармацевтичних підприємств - лідерів.
У травні 2001 року на базі фармацевтичного заводу компанії "Стіролбіофарм" відкрилось виробництво рідких стерильних лікарських засобів у формі шприц - тюбіков та тюбік - крапельниц.
Одним з перспективніших напрямів діяльності компанії "Стіролбіофарм" є випуск ветеринарних препаратів.
Застосування найновіших технологій та науково - технічних досягнень є гарантом високої якості лікарських засобів. У липні 2001 року на 15 Міжнародній конференції, що відбулась у Нью - Йорку, компанія "Стіролбіофарм" була нагороджена призом за якість Quality Summit Award та відмічена у числі визнаних лідерів в області міжнародних лідерів фармацевтичних препаратів.
За даними Держкоммедбіопрома "Київмедпреперат" стабільно займає другу позицію наринку, загальний обсяг виробництва збільшився з 12,2 % у 1998 році до 14,2 % в 1999 році. Згідно даних фармацевтико - маркетингових груп "Бізнес кредит" та IMS, зараз "Київмедпрепарат" займає третю позицію на ринку україни. До третього кварталу 1999 року частка ринку препаратів компанії, що реалізується через роздрібну торгівлю (аптеки) складала 2,6 %. Зараз цей показник збільшився до 3,7 %,
що дозволило підприємству переміститися з шостого місця на третє в рейтингу компаній, що працюють на українському ринку. Темпи росту обсягу продажів вроздріб (аптеки) - найбільш високі з усіх вітчизняних виробничих підприємств.
Компанія "Київмедпрепарат" за останні роки утримує більшу частину ринку по атнибіотиках - за рахунок поєднання ціни та якості. Компанія не використовує дешеві низькоякісні субстанції, проте завжди пропонують найбільш прийнятну ціну, інколи навіть нижче середньої. Крім того, багато уваги приділяється якості упаковки, навіть якості картону.
Основна спеіцалізація підприємства - виробництво рецептурних препаратів, тобто товару, що характеризується відносно нееластичним попитом. Це дуже важливо, оскільки виробництво базуєтьсся на імпортних субстанціях і підприємство має значний валютний ризик.
Успіхи 1999 року обумовлені тим, що підприємство має оптимальний номенклатурний ряд препаратів. Це дозволило змінити існуючу раніше систему продажу та збільшити вимоги до дистриб'юторів, забезпечуючи при цьому ефктивний контроль за своєчасністю надходження грошових засобів.
Українські препарати - в основному генерики. Тобто нічого оригінального в Україні практично немає, оскільки немає належного фінансування науки. Компанія "Київмедпрепарат" намагається випускати те, що сьогодні є бестселером у світі. Асортимент "Київмедпрепарату" можна порівняти з асортиментом будь - якого великого заводу, що випускає генерики в Європі чи Азії.
Показники роботи підприємств фармацевтичної промисловості України
Підприємство Темпи росту виробництва Частка в загальному обсязі
продукції за 9 міс. 1999 р виробництва по галузі, в %
в % до 1998 року 1998 р. 1999 р. (9 міс.)
Держкоммедбіопром 93,4
В тому числі фармацев-
тична промисловість
в тому числі: 92,1 100,0 100,0
Дарниця 83,3 23,0 19,5
Київмедпрепарат 95,6 12,2 14,2
Фармак 95,8 11,1 10,9
Борщаговський ХФЗ 96,1 9,8 9,3
Здоров'я 88,2 8,7 9,1
Галичфарм 63,3 4,0 4,0
Однією з провідних приватних медичних фірм на українському ринку є фірма "Борис". Фірма працює з 1992 року, займаючи свою унікальну нішу. Її працівникам вдалося за цей час нагромадити значний досвід з організації платних медичних послуг населенню, компаніям та іноземним представництвам, серед яких: Samsung, Procter & Gamble Ukraine, Coca - Cola, DAEWOO та деякі інші підприємства.
Фірма "Борис" обслуговує також працівників посольств, зоктема Великобританії, Німеччини, ізраїлі.
Зараз це сучасна багатопрофільна медична фірма, в якій працює 163 спеціаліста Кожен з лікарів має досвід роботи в реанімації, стаціонарі та в службі швидкої допомоги.
Фірма "Борис" обладнана відповідно до сучасних стандартів і має можливість надавати послуги, якість яких підтверджується наявністю європейського сертифіката якості ISO - 9004 - 2. Наявність сучасного діагностичного обладнання дозволяє розв'язати широкий спектр питань, пов'язаних із завчасним виявленням захворювань на початковій стадії.
У Києві "Борис" залишається одним з лідерів приватного ринку невідкладної допомоги. Щоденно сучасна клініка та 7 бригад на першокласно обладнаних радіофікованих машинах обслуговують клієнтів. Працює диспетчерський міст, діють 4 телефонні лінії.
Якщо проаналізувати діяльність фірми "Борис", то стає помітним, що її інтереси пов'язані з тими сферами медичної допомоги, які не можуть, через нестачу коштів та з інших причин, охопити інші медичні організації.
"Борис" пропонує програми, що принципово відрізняються від програм медичних страхових компаній.
Кожна річна програма "Борис" насамперед включає глибоке, медичне обстеження клієнта.
У залежності від обраної програми клієнт отримує можливість скористатись у Києві медичними послугами фірми "Борис" в необхідному йому обсязі без обмежень та додаткової плати.
1 програма: "Борис" - невідкладна допомога.
Включаає в себе проведення реанімаційних заходів, надання медикаментозної допомоги, огляд і консультацію лікаря виїзної бригади, транспортуванн в

 
 

Цікаве

Загрузка...