WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Про стан та перспективи розвитку фармацевтичної промисловості - Реферат

Про стан та перспективи розвитку фармацевтичної промисловості - Реферат

засобами населення та закладів охорони здоров'я
3.1. Державному секретарю Шевчуку С. В., першому заступнику Державного секретаря Поляченку Ю. В., заступникам Державного секретаря Гойді Н. Г., Картишу А. П., Коротку О. Ш., начальнику Головного управління економіки Вовк М. Г., начальнику Головного управління організації медичної допомоги населенню Ждановій М. П., начальнику Головного санітарно-епідемічного управління Бережнову С. П., начальнику управління медичного страхування, нових медичних технологій та експлуатації медичних закладів Григоровичу В. Р., керівникам структурних підрозділів Державного департаменту:
3.1.1. Створити Формулярний комітет МОЗ з покладанням на нього функцій щодо створення лікарських формулярів, участі у розробці стандартів лікування, нормативів забезпечення медикаментами державних і комунальних закладів охорони здоров'я та нормативів надання медичної допомоги, удосконалення переліків лікарських засобів тощо.
Протягом 2002 року
3.1.2. Створити Центр з державної реєстрації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення з покладанням на нього функцій розробки та впровадження системи державної реєстрації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення та системи моніторингу цін виробників та постачальників на основні (життєво необхідні) лікарські засоби та вироби медичного призначення вітчизняного виробництва, динаміки світових цін на основні (життєво необхідні) імпортні лікарські засоби та вироби медичного призначення, показників доступності основних (життєво необхідних) лікарських засобів і виробів медичного призначення для населення тощо.
І квартал 2002 року
3.2. Директору Українського інституту громадського здоров'я Пономаренку В. М., ректору Національної фармацевтичної академії Черниху В. П. розробити і затвердити методику рейтингової оцінки основних індикативних показників забезпечення населення та закладів і установ охорони здоров'я лікарськими засобами, імунобіологічними препаратами, виробами медичного призначення та медичною технікою.
ІV квартал 2002 року
3.3. Державному секретарю Шевчуку С. В., заступникам Державного секретаря Гойді Н. Г., Картишу А. П., Коротку О. Ш., керівникам структурних підрозділів МОЗ та Державного департаменту забезпечити подання до Міністерства фінансів України пропозицій щодо передбачення у проекті Закону України про Державний бюджет України на 2003 рік необхідних видатків для забезпечення лікарськими засобами окремих категорій населення, які забезпечуються ними на пільгових умовах, відповідно до реальних потреб.
Березень 2002 року
4. Створення єдиного фармацевтичного інформаційного простору
4.1. Заступнику Державного секретаря Коротку О. Ш., керівникам структурних підрозділів Державного департаменту:
4.1.1. Забезпечити створення Центру інформації та методичного забезпечення розроблення, реєстрації, впровадження, виробництва та реалізації лікарських засобів, виробів медичного призначення та медичного обладнання.
І квартал 2002 року
4.1.2. Завершити створення та забезпечити функціонування системи державних реєстрів лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення, медичної техніки, цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення та реєстру угод, програм, проектів, меморандумів міжнародного співробітництва у фармацевтичній галузі та заходів щодо їх виконання.
Протягом 2002 року
4.1.3. Спільно з Держкомстатом України розробити та впровадити статистичні форми звітності "Лікарські засоби", "Вироби медичного призначення", "Медична техніка".
ІІ квартал 2002 року
4.1.4. Організувати підготовку та видання щоквартального аналітично-статистичного довідника основних показників розвитку фармацевтичної сфери України.
І півріччя 2002 року
4.1.5. Спільно з Держкомстатом та Держмитслужбою України розробити та забезпечити постійне функціонування системи моніторингу митної вартості імпортних лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, виробів медичного призначення та медичної техніки.
ІІІ квартал 2002 року
4.1.6. Вжити заходів щодо розробки та постійного ведення переліку фармацевтичної продукції, діючих та допоміжних субстанцій, пакувальних матеріалів і обладнання, що використовуються для виготовлення фармацевтичної продукції, але не виробляються в Україні.
Протягом 2002 року
5. Забезпечення стратегії інтеграції України до ЄС у сфері фармацевтичного виробництва
5.1. Державному секретарю Шевчуку С. В., заступнику Державного секретаря Коротку О. Ш., керівникам структурних підрозділів Державного департаменту:
5.1.1. Завершити розробку та подати до Кабінету Міністрів України проект нової редакції Закону України "Про лікарські засоби".
До 1 квітня 2001 року
5.1.2. Підготувати зміни до Закону України "Про Єдиний митний тариф".
До 1 березня 2002 року
5.1.3. Підготувати зміни до Закону України "Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів".
І півріччя 2002 року
5.1.4. Підготувати і внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 18.12.96 # 1538 "Комплексна програма розвитку медичної промисловості України на 1997-2003 роки".
І півріччя 2002 року
5.1.5. Спільно з Комітетом з контролю за наркотиками при МОЗ України розробити і подати на затвердження в установленому порядку проекти постанов Кабінету Міністрів України, що необхідні для впорядкування діяльності в сфері обігу лікарських засобів, психотропних речовин і прекурсорів.
Протягом 2002 року
5.1.6. Вжити заходів щодо подальшого розвитку Державної інспекції з належної виробничої практики, її вступу до системи співробітництва фармацевтичних інспекцій РІС/S, проведення її акредитаціі у ВООЗ, CADREAC.
Протягом 2002 року
5.1.7. На базі Державної науково-експертної установи "Державний навчальний центр з Належної Виробничої/Дистриб'юторської практики" започаткувати систему підготовки фахівців для промисловості з питань належної виробничої практики.
Протягом 2002 року
6. Розробити проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 05.06.2000 р. # 917 "Про затвердження Положення про Державний департамент з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення" в частині здійснення процедури державної реєстрації цін, інформаційного забезпечення фармацевтичної сфери та забезпечення населення і закладів охорони здоров'я лікарськими засобами,імунобіологічними препаратами, виробами медичного призначення та медичною технікою.
І півріччя 2002 року
7. Інформацію про хід виконання рішення колегії заслуховувати щоквартально на апаратних нарадах у Міністра.
Контроль за виконанням рішення колегії залишаю за собою.
Обсяги фінансування державних централізованих капітальних вкладень на 2002 рік
Назва підприємства Потреба галузі, млн.грн. Визначено постановою Верховної Ради України від 21.06.01 # 2564-ІІІ, млн. грн.
ДП "Львівлікпрепарати" 8,975 8,9
Виробництво антибіотиків, м. Ладижин 5,0 5,0
ДП "Одеський завод бактерійних препаратів" 10,7 10,7
Всього 24,675 24,6

 
 

Цікаве

Загрузка...