WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Лікування методами народної медицини. - Реферат

Лікування методами народної медицини. - Реферат

наврочать і не згасити вогню, то вона може навіть померти.
Тому що є сильна біль у серці, нудота і дуже болить голова. Коли згашуємо вогонь беремо воду і 9 сірників, засвічуємо їх і кидаємо на воду і кажемо:"Ні 9, ні 8, ні 7, ні 6, ні 5, ні 4, ні 3, ні 2, ні 1, щезни пропади, цур тобі, пек тобі, а хто наврочив не навмисне, най йому буде добре, а хто наврочив навмисне, най йому буде зле. Його погані очі най дивляться на гліг колючий, на терен дрімучий, скохи не прохідні".
Слід сказати, що кожна примова супроводжується молитвами. Перед примовою говориться 3 рази "Отче наш", і "Богородице Діво". Примову слід робити з непокритою головою. Якщо це жінка чи дівчина, а має коси, слід їх розплести. І слід пам'ятати про те, що примова тільки помагає тим, хто у неї вірить. Це пов'язано із самонавіюванням. Дуже неприємною хворобою є рожа. Це червоніплями, дуже пекучі, які супроводжуються болями і опухами. Вона прикидається на обличчі і ногах. Спочатку людина запухає, якщо це на обличчі, а потім появляються плями червоні з синюватим відтінком. Рожа може прикинутися від удару, переохолодження, а на обличчі - від ампутованого зуба, від укусу комара, чи інших комах, чи укусу бджоли.
Коли появляється рожа, робимо примову і спалюємо рожу. Для цього беремо червоний кусок будь-якої тканини, сирового полотна і клоччя. Те місце, де є рожа, покриваємо спочатку сировим полотном, зверху кладемо червону тканину.
З клоччя робимо 9 кульок. Беремо одну, засвічуємо, прикладаємо до болячого покритого місця і кажемо, "Рожо, рожо, на тобі червону, дай мені білу", - і так повторюємо 9 разів. Кожен раз засвічуємо нову кульку. Потім цю тканину і кульки спалюємо геть і попіл розвіваємо. Розвіюючи попіл, кажемо:"Як це попіл щез, пропав з моїх очей, так щоб ця рожа від раби Божого-(Божого) щезла, пропала. Як я не можу більше позбирати цей попіл, так щоб більше ця рожа до мене не вернулася". До трьох день від рожі не повинно залишитися і сліду.
Від перестуди на обличчі та носі у людей прикидається гостець, особливо на гомілці. Це є дуже великий струп, гнійний, який важко гоїться, а коли вже його людина загоїть, він після себе залишає синю пляму і рубці. Для того, щоб загоїти цей струп, слід його замовити, щоб він дальше не розширювався: з носа не перекинувся на обличчя, бо коли його не замовити, він може покрити все обличчя. Замову робимо так: "Ти струпе поганий, утворений з простуди, я тебе замовляю, більше ніде не пускаю і від раби Божої з того місця, де він є забираю".
Я кров очищу, тіло відбілю, а струп зніму геть. Коли говоримо замовлення, слід руки тримати на голові тої людини, яка хвора на гостець.
Беремо замовлену воду, лівою стороною руки обмиваємо хворе місце і воду виливаємо на дерево. Якщо дерево згодом почне всихати, то цей струп з тіла людини повинен зникнути.
Після замови (не слід путати примову і замову) приступаємо до лікування у домашніх умовах. Спочатку робимо арнікові компреси, для того щоб висушити струп. Потім шукаємо старий шкіряний постіл, спалюємо його. Той попіл перемішуємо з солодкою сметанкою і змащуємо хворе місце. Дуже добре гостець лікує гусячий жир, кукурудзяні качани, спалені і перемішані з солодкою сметанкою.
У жовтні є таке свято як "Маковея", якщо у це свято щось шити, то на пальцях чиниться волокно. Це великий гнійний нарив, який пошкоджує кістку. Коли вчасно не зробити примову, можна позбутися пальця. А вже після примови слід приступати до лікування. Примову робимо так: беремо колосся ярого жита, або дикого жита (це жито, що росте у лісі), "сирового" полотна і рога. Ріг повинен бути такий, який щибнула корова. Кладемо все разом на палець і робимо примову, говоримо так: "Ти страшна біль, я тебе заклинаю і геть з пальця забираю. Я з цього полотна не можна пошити сорочку, так щоб більше тебе не було на пальці. Як цей колос не зможе зацвісти, так щоб ти більше не чинилося, як цей ріг не зможе прирости, так щоб більше ти не відновлювалося". Після примови приступаємо до лікування. Спочатку прививаємо фартуха (середкове сало), щоб нарив став м'який. Можна прививати льону і меду. Льон пом'якшує нарив, а мед проїдає.
Не можна не згадати про такі струпи, як вогонь. Ці струпи кидаються переважно у дітей кругом рота. Коли вони появляються, слід зілляти віск, тобто, щоб усі струпи з тіла перейшли у віск. Віск зливаємо, доки не буде чистий кружечок. А потім робимо мазь. З старого постола та кукурудзяних качанів. Ця мазь робиться на солодкій сметанці. Цією маззю декілька разів змастити обличчя і навіть не залишиться сліду.
Дуже болючим на пальцях є бешиха. Вона переважно нариває тоді, коли попала скалка, і її не витягли. Коли цей нарив літом, то найкраще прививати подорожника чи чистотілу для того, щоб проїло і потік гній, а зимою нема подорожника і чистотілу, то прививаємо алое. Гоїмо бешиху так: варимо насіння льону, дуже густе і прививаємо до пальця. Можна мазати курячим салом або кукурудзяною олією.
Дуже часто зимою, переважно у дітей болять вуха. Іноді біль проходить без ускладнення, а іноді прикидається болячка у вусі. Це є дуже різкий біль з болями у голові. Спочатку болячку замовляємо, а потім лікуємо.
Замовляння робимо так: "Ти, болячко, відступи, з вуха від Раби Божої геть, чинися собакам і котам". Коли робимо замову, покриваємо вухо сировим полотном. Потім це полотно знімаємо і несемо туди, де три межі сходяться, там закопуємо. Коли будемо закопувати, кажемо: "Як цього полотна не буду тримати більше у руках, так щоб більше ніколи не чинилася болячка, а та, яка є у вусі, щоб проїлася і витекла з вуха". Після замови прикладаємо до вуха теплої кукурудзяної муки і огріваємо. Можна також огрівати гарячим насінням льону, або гарячим піском. Коли вигріємо і почне текти гній, тоді піпеткою у вухо запускаємо тепле парне молоко. Потім лягаємо, щоб воно витекло разом з гноєм. Так повторюємо декілька разів, поки не буде вертатися саме молоко - без гною.
Переважно у старих людей від удару утворюються рани, які дуже важко гноїти, особливо у зимовий період. Для цього спочатку кладемо компрес арнікової настойки, а потім прививаємо ліновище гадюки. Це

 
 

Цікаве

Загрузка...