WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМедицина → Поняття про аромотерапію і практичне застосування в поєднанні з масажем - Реферат

Поняття про аромотерапію і практичне застосування в поєднанні з масажем - Реферат


Реферат на тему:
Поняття про аромотерапію і практичне застосування в поєднанні з масажем
За останні роки все більше людей звертається до альтернативних методів лікування, включаючи фітотерапію і аромотерапію.
Фітотерапія - одна з найстаріших форм традиційної медицини. Ліки, створені на основі рослин використовувались усюди з давніх-давен.
Подібно фітотерапії, аромотерапія являється старовинним методом лікування рослинними засобами, але використовується не вся рослина, а тільки ефірна олія - ароматичний засіб, що надає запах будь-якій рослині. Унікальні цілющі властивості рослин провірені століттями - до цього часу ми володіємо тільки третьою частиною цих знань.
Першоджерела аромотерапії сховані в глибокій давнині. Давні єгиптяни, греки, римляни не розставались з ароматами на протязі всього життя: запахи допомагали народитись на світ, полегшуючи і стимулюючи роди; запахи підтримували здоров'я тіла і духу; запахи зберігали красу і молодість, запахи являлись невід'ємною частиною вивчення майстерності кохання, без запахів не обходились релігійні служіння.
В 30-х роках нашого століття всі прогресивні клініки Європи почали приміняти методи аромотерапії, щоб поправити здоров'я хворим після травм, операцій, гострих патологічних процесів. В 60-х роках виникла нова база знань про цілющі властивості ефірних олій в умовах сучасного оздоровчого лікування.
Останніми роками широке застосування аромотерапія набула в країнах Західної Європи і Японії особливо в поєднанні з масажем.
Ефективність масажних олій зумовленатим, що для їх виготовлення використовуються тільки високоякісні натуральні рослинні олії (жожоба, абрикоса, персика, мигдалю, виноградних кісточок і ін.). Ці олії зумовлюють інтенсивну тонізуючу і антиоксидантну дію на організм. Зв'язуючи вільні радикали, що накопичились в клітинах, вони гальмують і пригнічують процес старіння, харчують і зволожують шкіру, збагачують її вітамінами і жирними ненасиченими кислотами, покращують обмінні процеси в шкірі і мікроцеркуляцію крові.
Для підсилення косметичної і лікувальної дії в склад цієї продукції добавлені ефірні олії з багатокомпонентним складом (до 500 сполук). Ефірні олії мають широкий спектр дії. Завдяки швидкому проникненню, спричиненою молекулярною масою і формою, ефірні олії легко проникають через шкіру, слизисту оболонку, органи дихання. що забезпечує їх високу ефективність при зовнішньому використанні.
В склад усіх масажних олій входить вітамін Е, що збільшує період їх зберігання і надає протизапальну, регенеруючи і антиоксиданту дію.
Масажні олії являються прекрасним засобом для догляду за тілом людини. Вони роблять шкіру еластичною і пружною, допомагають в комплексному догляді позбавитись від косметологічних проблем, таких як целюліт, післяродові розтяжки, гальмують вікові зміни в шкірі, покращують обмінний процес в ній. Ці олії являються незмінними для лікувального, спортивного, релаксаційного масажу.

 
 

Цікаве

Загрузка...